Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Regisztráció


poldi

Kérdés

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Bocs kicsit megkeveredtem és összezavartam a dolgokat.

Történt, hogy a nejem mobilja vírust jelzett,  erre én elkezdetem vírusírtani...

eközben jött egy üzenet a +3630808011 telefonszámról , hogy az emelt díjas SMS szolgáltatás tiltva van. ha fel akarom oldani "IGEN" szót küldjem el.

Üzenetben +IGEN" -el válaszoltam,

Válaszként, a jövetkező jött: "Kérésére az emelt díjas SMS szolgéltatést feloldottuk, a szolgétatás igénybevételéhez indítsa újra a regisztrációját!"

 

Azt hittem ezért nem tudok hívni, és ezért kevertem ide ezt a regisztrációs dolgot.

Mint kiderült a nejem külföldre emelt díjas SMS- küldött és ez meríthette ki a havi díj összegét, és ezért mondta be a gépi hang híváskor, hogy nem áll rendelkezésre megfelelő összeg... szóval a hívás indításához nem állt rendelkezésre fedezet!

 

Mivel havidíjas csomag van (FUN S), azt gondoltam, ha túllépjük,  a havi számlán jlentkezni fog majd a túllépés, és nem értettük, miért nincs fedezet.

 

Bementünk  a kaposvári Telekomhoz, ahol rátettünk 1500 Ft-ot és lám minden rendben volt,  a mizéria megszünt.

 

Szóval a sok hűhó semmiért tipikus esetét sikerült generálnunk! :D

Üdv. és köszi a segítséget: poldi

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...