Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobil telefon beállitás


Badyka-1942

Kérdés

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hello, itthonról küldenél, illetve a szám változatlanul nemzetközi formátumban (+országhívó-körzetszám-telefonszám) van eltárolva? dupla igen esetén a Té és a külföldi hálózat sms forgalmával van valami. milyen ország milyen hálózatába küldenél? ha az utóbbi nem megy, add meg a szám első 5-6 karakterét, és megnézem...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello, közben megnéztem a Té honlapján a belga szolgáltatókat, általános sms kezelési gond nincs, ha lenne, jelölnék az érintett szolgáltató leírásában. a próba eredménye alapján (ha a belga számmal egyénként minden oké, hívható) érdemes lenne felhívni a szolgáltatóitokat, nézzék meg, ők mit látnak. ha más sem tud neki sms-t küldeni, akkor értelemszerűen nála lesz valami bibi, ha csak te nem tudsz neki, akkor nálad és/vagy nála...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm az üzenetét sajnos a helyzet azóta sem változott sem én, sem az ismerőseim --más szolgáltatóktól- sem tudnak üzenetet küldeni, de egy másik telefonra- unokám- sem kázbesithető az üzenet. Más országból- Spanyol, Francia megkapják au sms.t, helyi- belga- számokról is.Szolgáltatókat- magyar, belga -kérdeztük, nincs semmi tiltás, nem tudják az okot megmondani.Nem tudom, mit kezdhetnék még? Jul. 10-én még minden rendben volt,julius 29-től már nem müködik. Tiszetettel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...