Ugrás a tartalomhoz
  • 3

Iphone 7


Törölt_tag6710

Kérdés

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 5
6 perce, Roli82 írta:

Minden évben ez van ha új iPhone-ról van szó, kicsi előrendelhető készletet kap a T, hamar elfogy. Idővel úgy is lesz belőle bőven, felesleges a kapkodás rohanás nem :) ?

@Stefi Vidd végig a megrendelést, ha a vissza igazoló e-mailben sem a jó szín szerepel, akkor felhívod az ügyfélszolgálatot és módosíttatod a megrendelést a megfelelő színre.

Köszönöm a választ az e mailben R.gold van hála az istennek :) így rendben van :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
10 órája, anonymus írta:

Büszkén jelentjük, hogy szeptember 23-án megkezdjük az eddigi legjobb és legfejlettebb iPhone készülékek, az iPhone 7 és iPhone 7 Plus forgalmazását! 
Az előrendelés szeptember 16-án indul honlapunkon: telekom.hu/iphone

Ennek a hírnek szívből örülök ! 

Köszönöm szépen a pontos tájékoztatást.

Szépnapot! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Minden évben ez van ha új iPhone-ról van szó, kicsi előrendelhető készletet kap a T, hamar elfogy. Idővel úgy is lesz belőle bőven, felesleges a kapkodás rohanás nem :) ?

@Stefi Vidd végig a megrendelést, ha a vissza igazoló e-mailben sem a jó szín szerepel, akkor felhívod az ügyfélszolgálatot és módosíttatod a megrendelést a megfelelő színre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
5 órája, Stefi írta:

Tisztelt Telekom Zrt! 

Érdeklődni szeretnék hogy az Iphone 7 és Iphone 7 plus ár feltüntetése az oldalon mikor lesz  elérhető? 

Előre is köszönöm szépen a választ és további szép napot ! 

Szia!

Várhatóan a hónap második felében lesz lehetőség előrendelni / megvenni!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Hello @Milohka, az Apple cuccok bevezetésével mindig együtt jár a vélhetően az Apple által gerjesztett hiánygazdaság (másik topikban veséztük), a Té olyat és annyit rendel, amilyet és amennyit csak tud. a 7-es színeiről ügyfélként szerintem az anonymus által írtak szerint 16-ától tudunk majd többet (még négyet kell aludni :D).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok! Mert van az hogy a iphone 7 elorendelesnel be alitom a roszaszint (rosegold) es mikor az utolso felulethez erkezem. Szin nel egy barnas szin jelenik meg ? :0 es nem az amit en szeretnek !:/ az elejen nem ertesitett hogy nem lenne mar rosegold :/  remelem hogy kaphato meg !!!  2x is probaltam es nincs valtozas ! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Aaah Roli sajnos nem hiszem mert kb 15szor probaltam de meguntam.. Aztan hivtam a tmobile-t es kozolte a csaj h sajnos a fekete 128gb iphone 7 elfogyott es csak a keszletertesitot tudja beallitani.. Total ertheteten az egesz.. Minek hivjak elorendelesnek ha csak akkor lehetseges amikor van is keszlet belole???  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ez egy vicc hogy "elorendelem" online az iPhone 7-et majd legutolso uzenetkent feldobja h kivettuk a kosárból a telefont mert keszlethiany van... EZ EGY VICC! Mi koze a kettonek egymáshoz? Miert nem vehetem meg "elore"? minek a keszulekertesito ehelyett?

Hogy hatha megint lekesek mert mondjuk ket oraval kesobb nezem az emailt mint amikor kuldik de cserebe legalabb egymásnak lemutyizhatjak a keszleteket.. Kicsit atlatszo csak..

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...