Ugrás a tartalomhoz

A Superuserek már köztünk vannak!


Vendég

Ajánlott posztok

Avatarok.jpg

Sziasztok!

Hosszú ideje jelen vagyunk a közösségi média állandóan változó világában. 2009-ben alakítottuk ki a közösségi segítségen alapuló Telekom fórum elődjét, illetve a hivatalos Facebook és Twitter oldalainkat. Ezek a lépések az évek során rengeteg tapasztalatot és főleg számos új kihívást, egyben lehetőséget hoztak magukkal. Nagyon örülünk neki, hogy egyre többen követtek minket - azóta már Instagramon, Youtube-on és LinkedInen is!

Bármelyiket is böngésszétek éppen, biztos nem újdonság számotokra, hogy sokféle tartalommal találkozhattok a Telekom név alatt. Például Mobiltudós bejegyzésekkel, szolgáltatás-, okostelefon videókkal, -leírásokkal, fesztiválos anyagokkal. Közös bennük, hogy mindegyikhez hozzászólhattok, és ezt meg is teszitek - aminek mi nagyon örülünk. :D A különböző felületeinken számtalan kérdéssel fordultok hozzánk, de rendre kapunk kritikát és azért egyre több köszönetet is. Azon dolgozunk, hogy mindenkinek a lehető leggyorsabban tudjunk segíteni – közben örömmel látjuk, hogy szépen nő azok száma is, akik ebben válaszokkal, konstruktív hozzászólásokkal támogatják a közösséget és bennünket!

Egy ideje arra jutottunk, hogy erre nekünk is reagálni kell. Létrehoztunk egy kis csoportot, ahová azokat hívtuk meg, akikről úgy láttuk, aktivitásuk, segítőkészségük, tudásuk, érdeklődésük és persze őszinte hozzáállásuk révén kiemelkednek a többiek közül. Remek visszajelzéseket adtak és adnak nekünk, számítunk véleményükre a mindennapok, illetve az eseti tesztelési lehetőségek során is. Adódhat egy jogos kérdés: nem, mindezért nem kaptak anyagi juttatást. Nem “bérkommentelőket” keresünk ugyanis, hanem egy olyan közösséget építünk, aminek tagjait érdekli egymás véleménye, a telekommunikáció világa, ideértve a szolgáltatásainkat, egyes folyamatainkat. Ők a Superuserek, akiknek ezúton is köszönjük a segítséget!

Superuserek lehettek ti is, ha a fentiek igazak rátok! Beláthattok a kulisszák mögé, részt vehettek szolgáltatások és eszközök tesztjében, alkalmasint pedig a Superuser találkozókra is eljöhettek, ahol tartalmas beszélgetések, viták várnak rátok Telekomos helyszíneken és előadókkal.

Amennyiben érdekel benneteket, kérdezzetek akár itt, akár privátban :D

Köszönöm, szép napot:

István

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Nos, hadd erősítsem meg, amit Peti mondott. Tényleg nem bérkommentelőket keresnek, akik csupa rózsaszínű dolgot írnak a T-ről. Elfogadják a kritikát, sőt, fel is használják, hogy jobb legyen a szolgáltatás. Érdekes lehetőség tesztelni olyan dolgokat, amit majd a "népek" fél-egy év múlva kapnak meg. És hát a SU találkozók...... Én szeretem:). Én arra bíztatlak, hogy csatlakozz hozzánk. Jó buli:)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2016. 10. 05. at 5:39, anonymus írta:

Nem, a csoport müködését titkosan nem hagyta volna a Mt. Tagok neve mellet található jelvények árulják el.

Ha már ikon, a serleg/kupa ikon pontosan mit is jelent? Sajnos nem láttam egy személyt se, ahol ne rejtette volna el a +x szám mögé, így nem lehet megnézni, mire szól :D

Most nézem, nálam ez valami bugot mutat, mert ha megnézitek Zoli hozzászolását (az utolsó kettőt), egyiknél más ikonokat mutat, mint a másiknál.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

@István igen ezt próbáltam, csak a kupa ikon az el volt rejtve mindenkinél a +valahány darab szöveg mögé. És ha most pl. rákattintok @anonymus +5-jére, akkor is csak 3-at mutat, és szerintem nem pontos az sem, mivel másoknál is ugyanazt a 3-at mutatja.

Vagy pl. ott van @zoli62 akinél +3 van és 5 ikont mutat. Ami el van rejtve, arra nem lehet rákattintani, hogy előjöjjön a popup ablak, ezért kérdeztem rá pontosan :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 órája, Deino írta:

@István igen ezt próbáltam, csak a kupa ikon az el volt rejtve mindenkinél a +valahány darab szöveg mögé. És ha most pl. rákattintok @anonymus +5-jére, akkor is csak 3-at mutat, és szerintem nem pontos az sem, mivel másoknál is ugyanazt a 3-at mutatja.

Vagy pl. ott van @zoli62 akinél +3 van és 5 ikont mutat. Ami el van rejtve, arra nem lehet rákattintani, hogy előjöjjön a popup ablak, ezért kérdeztem rá pontosan :D

Amennyiben be vagy jelentkezve és ráklikkeléssel nézed meg valakinek a profilját, akkor látod az általa szerzett összes jelvényt, és rákattintás után látszik a cimkéjük is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 weeks later...
Ekkor: 2016. 10. 07. at 18:49, zoli62 írta:

Amennyiben be vagy jelentkezve és ráklikkeléssel nézed meg valakinek a profilját, akkor látod az általa szerzett összes jelvényt, és rákattintás után látszik a cimkéjük is.

Ezt amúgy nem igazán vettem eddig észre :) hasznos tanács! Mármint én abban a hitben voltam, ha itt bugos, akkor a profiloldalon is. 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, nagyon köszönöm mindannyiótoknak! A kérdések, válaszok mellett valóban volt egy kis zavar a plusz számokra klikkelve előhívható jelvényeknél, "bogárírtás" után már jó :D  Úgy működik egyébként, ahogyan zoli62 írta. A plusz számokra klikkelve előjönnek az első ötbe bele nem férő jelvények, viszont azok részletei már csak a tag nevére klikkelve megnyitható profillapon látszanak. Folyamatban a részletes leírás :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 10 months later...

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...