zoli62

Kapcsolat Program javaslatok

Kérdés

Nem tudom ki ért vele egyet, de az annak idején a Westel által bevezetett, és méltán népszerű Kapcsolat Program is megérett az újításra. Javasolnám például, hogy a gyűjtött pontokat ne csak néhány ebben partner vállalkozásnál vagy szolgáltatásra lehessen beváltani, hanem például számlafizetéskor is. Ez a rendszeresen pontosan fizető előfizetőket jutalmazná. Ezen kívül, mivel az otthoni szolgáltatások is már legtöbb esetben az új számlázási rendszerben vannak, egységesíteni kellene a pontok jóváírására vonatkozó  visszamenőleges egy hónap időtartamot mobil és vezetékes szolgáltatások esetében egyaránt. Mobilnál ugyanis egy adott hónap 10. napjáig megtörténik az összesítés, és ez már szerepel a következő hónapban kiállított utólagos számlán, míg otthoni előfizetés esetén ugyanez a hónap végén történik meg, így a valós pontegyenleg mindig csak két hónappal később jelenik meg a havi számlán.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Karácsonykor mondjuk én nagyon örültem a burgeres ingyen palacsinátnak :D Egyéb kedvezményeknek én is örülnék.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, én a partneres kedvezmények bővítésének örülnék. nem tudom, mi az üzleti modell, de ***** jó lenne pl., ha visszahoznák az állatkertes kedvezményt :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem bármilyen rendszert be lehetne vezetni, illetve akár az otthoni/mobilfizetést egybe nyomni, elvégre régen érthetően volt külön, hiszen T-Mobile, T-Home, de azután egységes lett az egész. Arra hogy számlát lehessen vele valamennyit jóváírni, azt én nem tartom egy jó ötletnek...

Inkább lehessen beváltani erre-arra, egy normális rendszert kiépíteni. Esetleg mobilkészülékekbe beszámíttatni, különféle partnercégeknél ezt-azt vásárolni belőle, stb. Szerintem az hogy vannak fix dolgok, az oké, ide-oda ilyen kedvezmény, de a pontokból is lehetne nem fix, csak pontból beváltható ajánlatokat szerezni...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Telekom malmai lassan őrölnek. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @zoli62, a számláshoz részemről egy like :) a másik engem nem zavar, nem követem ennyire naprakészen

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most