Ugrás a tartalomhoz
  • 1

UI alkalmazás


Eszes Árpád

Kérdés

14 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
Ekkor: 2016. 10. 18. at 19:28, Eszes Árpád írta:

Vissza állítottam a telefont a gyári beállításra így megoldódott a probléma. Köszönöm a segítséget 

Sziasztok! Ha esetleg megint előkerülne a probléma, én tudom rá a megoldást(nem kell hard reset hozzá).  Ezt a hibát a képernyőfedvény okozza. Bekell kapcsolni az UI-nak ezt a képernyőfedvény dolgot.
Beállítások>Alkalmazások>Ott van egy kis beállítás jel  jobb felső sarokban>Megjelenítés más alkalmazás felett>Rendszer megjelenítések(jobb sarokban). Ott kikeresed a Rendszer UI-t és bekapcsolod. Lehetséges kicsit eltérnek az egyes pontok mivel nekem 6.1es androidom van. Remélem segitett.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@Eszes Árpád

Cache törlés a Beállítások/Tárhely menüből (Ilusztráció 4.4-es Androiddal, újabb vagy más verzióknál eltérhet, de szerintem sok különbség nincs)

Screenshot_2016-10-16-20-27-18.png

Screenshot_2016-10-16-20-27-23.png

Itt rá kell rákattintani a "Gyorsítótárazott adatok" feliratra, majd okézni.

Vagy Recoweryvel wipe cache (A recovery mód előhívása készülékenként eltérő lehet. Az enyémet pl ki kell kapcsolni majd Volume down gomb és power gomb együttes nyomásával jön elő)

3e.png

Így néz ki a felület.

Recovery használata esetén ments le minden fontos adatot mert akár törölheted is azt, szóval a sima wipe cachen kívül inkább semmihez ne nyúlj, ha nem tudod mit eredményez.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@Eszes Árpád

Kikapcsolt állapotból kell mindenféleképpen a recoveryt indítani. Nem tudom milyen tipusú a készülék. Keress rá a Google-n, hogy indítható a recovery az adott típushoz.

De előbb próbáld meg az első variációt, amit írtam, recoveryzést inkább csak végső esetben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Akkor szerintem a wipe cache a recoveryben sem fog segíteni.

Próbálj meg egy factory resetet, szintén vagy a Beállítások menűből vagy recovery módból, de ekkor biztos, hogy minden felhasználói adat törlődik, gyakorlatilag vissza áll arra az állapotra, mint mikor megvetted.

Ha ezek után sem lesz jó, akkor valami ROM frissítés ha elérhető hozzá, akkor azt kell feltenni, ha nem értesz hozzá, akkor a szervíz garanciás esetben ingyen megcsinálja.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...