Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Gigaset tablet probléma


Baráth Marcsi

Kérdés

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni:Van egy gigaset tabletem, ami egyáltalán nem frissíti a szoftverét,mostanában állandóan lefagy,megcsináltam a gyári visszaállítást is,de semmi!! Honnan tudok rá friss (Androidot) telepíteni, vagy mit csináljak vele?  Nincs két éves!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
Ekkor: ‎2016‎.‎10‎.‎24‎. at 13:58, Baráth Marcsi írta:

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni:Van egy gigaset tabletem, ami egyáltalán nem frissíti a szoftverét,mostanában állandóan lefagy,megcsináltam a gyári visszaállítást is,de semmi!! Honnan tudok rá friss (Androidot) telepíteni, vagy mit csináljak vele?  Nincs két éves!!!

Megnéztem, nem igazából van magyarországi supportja a Gigasetnek, nem tehetsz mást mint javításra leadod egy Telekom üzletben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Asszonynak is ugyan ez a típus van, már 2-szer látogatta meg a szervizet, most jön a 3. kör, már a recovery-t sem lehet rajta előhívni. Szerintem elpusztult benne a ROM memória. De amíg működött is rendszeresek voltak a fagyások, egyre gyakrabban produkálta ezt. Lehet, hogy nálad is a végét járja.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 10. 25. at 20:24, btz írta:

Asszonynak is ugyan ez a típus van, már 2-szer látogatta meg a szervizet, most jön a 3. kör, már a recovery-t sem lehet rajta előhívni. Szerintem elpusztult benne a ROM memória. De amíg működött is rendszeresek voltak a fagyások, egyre gyakrabban produkálta ezt. Lehet, hogy nálad is a végét járja.

Na azt nem szeretném, ugyanis részletre vettem a T-home-nál és még le sem telt a 2 év!!!!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...