István

Telekom TV 2017-es csatornakiosztás változása

Kérdés

Sziasztok!

A csatornakiosztást a Magyar Telekom - csakúgy, mint minden műsorterjesztő - évről-évre a meglévő és új megállapodásai függvényében alakítja. A FOX Networks Grouppal - mint minden lejáró megállapodásunk kapcsán, más csatornák jogtulajdonosaival is - kétoldalú tárgyalásokat folytattunk arról, hogy 2017-ben milyen keretek között tudjuk együttműködésünket meghosszabbítani. A  megállapodás sikeressége minden esetben a résztvevő felek együttes döntésén múlik. Szemben más csatornákkal, sajnálatosan a FOX-ot és a National Geographic Channelt képviselő társasággal nem született olyan megállapodás, amely mindkét fél számára megfelelő lett volna. Így megegyezés  hiányában 2017-től nem szerepeltethetjük kínálatunkban ezeket a csatornákat.

A FOX Networks Group csatornáinak értékeit ismerjük és elismerjük, a kínálatunkban fontos helyet foglaltak el ezek a programok, ezért törekedtünk arra, hogy a meg nem született megállapodás miatt kieső csatornákat tematikájában is hasonló programok tudják pótolni. Így az ismeretterjesztés területén a History csatorna, valamint a Travel került be a családi csomagba, de tovább erősödött például a Discovery Science, a DTX, , Viasat History, Viasat Explorer elérhetősége azzal, hogy ezek a Nagyvilág csomagon túl az új, Szuper Családi HD csomagban is elérhetővé váljanak olyan ugyancsak értékes csatornák mellett, mint a Spektrum, a Discovery Channel, vagy a BBC Earth David Attenborough kiváló filmjeivel. Szintén a kínálat része lesz az RTL-Spike csatorna. Ugyanígy, a FOX-ot helyettesítő csatornaként továbbra is elérhető a hasonló tartalmakat kínáló AMC, a Cool, a Prime vagy a Comedy Central a Simpsons családdal, de a Szuper Családi HD csomag részévé váltak olyan sorozatokat kínáló csatornák is, mint az AXN Black, az AXN White, a Sorozat+, vagy a Film+2.

Bízunk benne, hogy 2017-ben is sikerül olyan kínálatot biztosítanunk számotokra, ami minden igényt kielégít. A 2017 elejétől érvényes csatornakiosztás részleteiről számlavégi üzenetben értesítünk benneteket, de a honlapunkon is megtekinthetitek a hét elejétől.

Üdvözlettel:

Telekom és a Telekom fórum csapata

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

329 válasz erre a kérdésre

Na várj! A webes felületen volt olyan, hogy ki tudtad választani a boxot, sőt, még el is tudtad nevezni őket. Itt tuti nincs?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem tetszik. Pár perc alatt átrendeztem tegnap a listát. Rá bökök a csatira, nyomva tartom rajta az ujjam és tudom fel le húzni, aztán meg elmentem és rögtön leküldi a boxra. Egy szépséghibája van, ha több box van, akkor azokon is az lesz a sorrend. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 minutes ago, Roli82 said:

Mert megszűnt! Csak alkalmazással lehet módosítani a dolgokat! :)

Hát igen, csak a csatornarendezés egy kicsit keményebb dió lett:((( Ugye web alatt csak áthúzgáltad amit akartál, nyomtál egy syncet és passz. Mindezt mobilon.....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, ApaFia írta:

Ha már a műsorújság szóba került. A Telekom oldalán viszont nem találom, vajon miért?

Mert megszűnt! Csak alkalmazással lehet módosítani a dolgokat! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, sajnos az a webes felület most nem működik, már a bejelentkezős trükkel sem lehet visszahozni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
9 órája, Roli82 írta:

Szia!

Igen létezik de már csak alkalmazás formájában amit itt érhetsz el. :)

Ha már a műsorújság szóba került. A Telekom oldalán viszont nem találom, vajon miért?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Igen létezik de már csak alkalmazás formájában amit itt érhetsz el. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Régi előfizető vagyok már vagy több mint 15 éve de csak most regisztráltam ide magam. :D Szóval nálunk is megjöttek az új csatornák, a sorrendet is át kellene állítanom. Létezik még az online sorrendezés lehetősége?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fzsolte

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt sem tartom kizártnak,hogy véletlen idő előtt bele írták a listába, végül is berakni bármikor berakhatnak csatornát előzetes értesítés nélkül. :)  Holnap talán okosabbak leszünk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm szépen a választ! 

Én sem találtam róla semmit, csak ebben a listában, úgyhogy igazad lesz a véletlent illetően. :-)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

ÁSZF szerint nem kéne lennie, illetve nem is volt róla szó, hogy lesz. Utána érdeklődöm,hogy ez véletlenül lett bele írva vagy tényleg lesz. Talán holnapra meg is lesz a válasz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem a go tv nem is megy telefonon, azt írja hiba a betöltéskor!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hüüha vannak uj csatornáim családi csomagban :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, anonymus írta:

Nálam is elkezdtek bekerülni az új csatornák, iptv-re viszont nem mindegyik még. Izaura tv meg ilyenek nincs még.  Chili, history sd és hd meg még egy csatorna. 

Nálam már minden ok iptv-n.;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
16 perce, btz írta:

Nálam már benne vannak az új csatornák a TVGO-ban. Sajnos nézni egyiket sem tudom, mert azt írja mindegyikre, hogy nincs az előfizetésemben.

Screenshot_20170103-135843.png

Nálam be se jön ContentList Oerr _ott_1 ezt írja. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam is elkezdtek bekerülni az új csatornák, iptv-re viszont nem mindegyik még. Izaura tv meg ilyenek nincs még.  Chili, history sd és hd meg még egy csatorna. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam már benne vannak az új csatornák a TVGO-ban. Sajnos nézni egyiket sem tudom, mert azt írja mindegyikre, hogy nincs az előfizetésemben.

Screenshot_20170103-135843.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jan 3 -án 0-8 óra közt kerülnek be az új csatornák. Ez a folyamat szolgatatás kieséssel is járhat !

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Újra indítást azért szoktuk javasolni mert az által, hamarabb frissül a csatorna lista. Meg van akinél valami hiba miatt nem frissül automatikusan. 

Természetesen nem :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mi történik, ha valaki, aki Szuper Családi HD díjcsomaggal rendelkezik, nem indítja újra a beltéri egységet, nézheti tovább a kikerült csatornákat? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Viszont fontos info! Szükséges lehet a beltéri egység újraindítására is aznap.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Eljött a 2017 január elseje - és már el is múlt. Nálam semmi változás a csatornakiosztásban. Mikor fog realizálódni? Vagy csak én maradtam ki a változásból? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most