Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Telekom TV 2017-es csatornakiosztás változása


Vendég

Kérdés

Sziasztok!

A csatornakiosztást a Magyar Telekom - csakúgy, mint minden műsorterjesztő - évről-évre a meglévő és új megállapodásai függvényében alakítja. A FOX Networks Grouppal - mint minden lejáró megállapodásunk kapcsán, más csatornák jogtulajdonosaival is - kétoldalú tárgyalásokat folytattunk arról, hogy 2017-ben milyen keretek között tudjuk együttműködésünket meghosszabbítani. A  megállapodás sikeressége minden esetben a résztvevő felek együttes döntésén múlik. Szemben más csatornákkal, sajnálatosan a FOX-ot és a National Geographic Channelt képviselő társasággal nem született olyan megállapodás, amely mindkét fél számára megfelelő lett volna. Így megegyezés  hiányában 2017-től nem szerepeltethetjük kínálatunkban ezeket a csatornákat.

A FOX Networks Group csatornáinak értékeit ismerjük és elismerjük, a kínálatunkban fontos helyet foglaltak el ezek a programok, ezért törekedtünk arra, hogy a meg nem született megállapodás miatt kieső csatornákat tematikájában is hasonló programok tudják pótolni. Így az ismeretterjesztés területén a History csatorna, valamint a Travel került be a családi csomagba, de tovább erősödött például a Discovery Science, a DTX, , Viasat History, Viasat Explorer elérhetősége azzal, hogy ezek a Nagyvilág csomagon túl az új, Szuper Családi HD csomagban is elérhetővé váljanak olyan ugyancsak értékes csatornák mellett, mint a Spektrum, a Discovery Channel, vagy a BBC Earth David Attenborough kiváló filmjeivel. Szintén a kínálat része lesz az RTL-Spike csatorna. Ugyanígy, a FOX-ot helyettesítő csatornaként továbbra is elérhető a hasonló tartalmakat kínáló AMC, a Cool, a Prime vagy a Comedy Central a Simpsons családdal, de a Szuper Családi HD csomag részévé váltak olyan sorozatokat kínáló csatornák is, mint az AXN Black, az AXN White, a Sorozat+, vagy a Film+2.

Bízunk benne, hogy 2017-ben is sikerül olyan kínálatot biztosítanunk számotokra, ami minden igényt kielégít. A 2017 elejétől érvényes csatornakiosztás részleteiről számlavégi üzenetben értesítünk benneteket, de a honlapunkon is megtekinthetitek a hét elejétől.

Üdvözlettel:

Telekom és a Telekom fórum csapata

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 325
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 3
1 minute ago, Szasza said:

1 hónapja járt le a két éves hűségnyilatkozatom. Újrakötéskor azért választottam a plusz HD csatornákat, mert a Nat Geo Wild HD-ben benne volt. Erre mit látok tegnap előttől?  Kivették. A beállított kedvenc csatornáim fele eltűnt, mert teljesen megvariálták a kiosztást.  Mondjuk ezt hamar újraprogramoztam,  de az előbb említett HD csatorna kivétele nagy szemétség volt. Értesítést nem kaptam róla, így pedig nem igazán érdekel a plusz HD csatorna csomag, több pénzért  természetesen. Vissza lehet mondani a változás miatt?

Pedig már hónapok óta lehetett tudni, hogy kiveszik..... Igen visszamondhatod, de nem hivaatkozhatsz a változásra. Az ASZF ben már december eleje óta elérhető az info. 1 hónapnyi kötbért rád tesznek ez sztem olyan 5-700 Ft lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
8 perce, Szasza írta:

1 hónapja járt le a két éves hűségnyilatkozatom. Újrakötéskor azért választottam a plusz HD csatornákat, mert a Nat Geo Wild HD-ben benne volt. Erre mit látok tegnap előttől?  Kivették. A beállított kedvenc csatornáim fele eltűnt, mert teljesen megvariálták a kiosztást.  Mondjuk ezt hamar újraprogramoztam,  de az előbb említett HD csatorna kivétele nagy szemétség volt. Értesítést nem kaptam róla, így pedig nem igazán érdekel a plusz HD csatorna csomag, több pénzért  természetesen. Vissza lehet mondani a változás miatt?

Szia!

Novemberi számla alján szerepelt a tájékoztató hogy a HD változatok kikerülnek, illetve az újrakötött szerződéseden is szerepel egy csatornakiosztás (Online felületen / Dokumentumok menüpontban megtalálható), ahol csillaggal meg voltak azok a csatornák jelölve, amik december 31.-ig garantálták, hogy a kínálatban marad. Csomagváltást csinálhatsz bármikor kötbérmentesen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Épp most, Szasza írta:

Akkor megvárom a következő ÁSZF változást, amiben valamelyik csatornát ismét kiveszik, s nem fogom elfogadni.  Nem fogok fizetni olyanért, ami nem kell.

Szerződést nem lehet kötbérmentesen felmondani azért ha egy csatornát kivesznek, mivel a kapott kedvezményt a változás nem érinti!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Just now, Roli82 said:

Lefele is lehet kötbérmentesen, csak vezetékes telonál van ha jól emlékszem kötbér. :)

Biztos ez? Mert sztem egyáltalán nem logikus. A kedvezmény számszakilag nagyobb egy drágább csomagnál, tehát a lefele vált, sztem az addig adott kedvezmény és az új csomag kedvezménye közötti összeget hónapi bontásban ki kellene fizetni....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Igen biztos és a hűségidő is újraindul a váltás napjával és természetesen ha két évre írta alá akkor csak két éves verzióra válthat lefel! Ha netről lenne szó és ahhoz lenne egy eszköz is vásárolva, akkor nem lehetne kötbérmentesen csomagváltást csinálni lefele.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
13 perce, vpeti22 írta:

Csak épp nem Budapest belvárosban, hanem vidéken. Itt marad a max. 15 Mbit/s. A Telekom oldalán is ellenőriztem, hogy nem is várható itt fejlesztés. Talán azért mert van másik szolgáltató is.

Telekom oldala ja, jó vicc. Nem egy címet tudok ahol oldal szerint vdsl30 se adhato de közben optikán már rég van elöfizetése az efinek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...