Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Telekom TV 2017-es csatornakiosztás változása


Vendég

Kérdés

Sziasztok!

A csatornakiosztást a Magyar Telekom - csakúgy, mint minden műsorterjesztő - évről-évre a meglévő és új megállapodásai függvényében alakítja. A FOX Networks Grouppal - mint minden lejáró megállapodásunk kapcsán, más csatornák jogtulajdonosaival is - kétoldalú tárgyalásokat folytattunk arról, hogy 2017-ben milyen keretek között tudjuk együttműködésünket meghosszabbítani. A  megállapodás sikeressége minden esetben a résztvevő felek együttes döntésén múlik. Szemben más csatornákkal, sajnálatosan a FOX-ot és a National Geographic Channelt képviselő társasággal nem született olyan megállapodás, amely mindkét fél számára megfelelő lett volna. Így megegyezés  hiányában 2017-től nem szerepeltethetjük kínálatunkban ezeket a csatornákat.

A FOX Networks Group csatornáinak értékeit ismerjük és elismerjük, a kínálatunkban fontos helyet foglaltak el ezek a programok, ezért törekedtünk arra, hogy a meg nem született megállapodás miatt kieső csatornákat tematikájában is hasonló programok tudják pótolni. Így az ismeretterjesztés területén a History csatorna, valamint a Travel került be a családi csomagba, de tovább erősödött például a Discovery Science, a DTX, , Viasat History, Viasat Explorer elérhetősége azzal, hogy ezek a Nagyvilág csomagon túl az új, Szuper Családi HD csomagban is elérhetővé váljanak olyan ugyancsak értékes csatornák mellett, mint a Spektrum, a Discovery Channel, vagy a BBC Earth David Attenborough kiváló filmjeivel. Szintén a kínálat része lesz az RTL-Spike csatorna. Ugyanígy, a FOX-ot helyettesítő csatornaként továbbra is elérhető a hasonló tartalmakat kínáló AMC, a Cool, a Prime vagy a Comedy Central a Simpsons családdal, de a Szuper Családi HD csomag részévé váltak olyan sorozatokat kínáló csatornák is, mint az AXN Black, az AXN White, a Sorozat+, vagy a Film+2.

Bízunk benne, hogy 2017-ben is sikerül olyan kínálatot biztosítanunk számotokra, ami minden igényt kielégít. A 2017 elejétől érvényes csatornakiosztás részleteiről számlavégi üzenetben értesítünk benneteket, de a honlapunkon is megtekinthetitek a hét elejétől.

Üdvözlettel:

Telekom és a Telekom fórum csapata

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 325
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1

köszi de ezt én is megtaláltam, de a 38. oldalon csak régi analógok vannak. Amúgy IPTV van, de idény jelleggel kell egy szobába ahol Thomson THC 300 van DVB-C vétellel, de egyes adók pl m2, m3 nem jönnek be. Arra gondoltam, hogy szolgáltató listában mást kellene választani ahol nagyobb freki tartományt érne el?!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, oldmumus írta:

köszi de ezt én is megtaláltam, de a 38. oldalon csak régi analógok vannak. Amúgy IPTV van, de idény jelleggel kell egy szobába ahol Thomson THC 300 van DVB-C vétellel, de egyes adók pl m2, m3 nem jönnek be. Arra gondoltam, hogy szolgáltató listában mást kellene választani ahol nagyobb freki tartományt érne el?!

 Sajnos itt jön a szívás minden tv és stb másként állítható be. Próbáld 100-as szolgaltatoi kóddal , teljes kereséssel stb.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@ApaFia

Sajnos.

Szerencse, hogy a lineáris tvzésben már nem nagyon hiszek, így személyszerint engem nem zavar. 

2019 már érdekesebb lesz. Akkorra sok helyen optika iptvvel felváltja a Satot (lehet, hogy már én is iptv-s leszek), talán DKTV sem lesz már a koaxban. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Túl sok szóismétlés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
38 perce, btz írta:

@ApaFia

Sajnos.

Szerencse, hogy a lineáris tvzésben már nem nagyon hiszek, így személyszerint engem nem zavar. 

2019 már érdekesebb lesz. Akkorra sok helyen optika iptvvel felváltja a Satot (lehet, hogy már én is iptv-s leszek), talán DKTV sem lesz már a koaxban. 

Várjunk avval sok optikával,egyszer majd lesz szépen lassan. ;)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: 2017. 11. 17. at 11:26, btz írta:

@vpeti22

Azt már tudjuk, hogy NatGeoHD,  SpílerHD, HetiTV, Shorts TV bekerül,  Sundance, Sport M kikerül

Köszi! :) Éppen ma küldtek e-mailt a változásokról. Én is úgy gondolom, hogy nem valami nagy eresztés a mostani változás az elmúlt évekhez képest... Főleg mivel még lehetett volna bővíteni a kínálatot, mert van mivel. A Heti TV-nek vagy a Shorts TV-nek nem hiszem, hogy olyan sok nézője lesz.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: vpeti22
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 órája, btz írta:

@ApaFia

Bővül az, lehetne gyorsabb is, de megfelelő ütemben. Olvasom az NMHH-n folyamatosan adják ki az engedélyeket a Szupergyors internetes fejlesztésekhez. 

Csak épp nem Budapest belvárosban, hanem vidéken. Itt marad a max. 15 Mbit/s. A Telekom oldalán is ellenőriztem, hogy nem is várható itt fejlesztés. Talán azért mert van másik szolgáltató is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: vpeti22
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
13 perce, vpeti22 írta:

Csak épp nem Budapest belvárosban, hanem vidéken. Itt marad a max. 15 Mbit/s. A Telekom oldalán is ellenőriztem, hogy nem is várható itt fejlesztés. Talán azért mert van másik szolgáltató is.

Telekom oldala ja, jó vicc. Nem egy címet tudok ahol oldal szerint vdsl30 se adhato de közben optikán már rég van elöfizetése az efinek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ahhoz nem is, de én még a felét se látom, és sok helyen így van. Amennyiben itt egy felmérés lenne a végpontokon elérhető sávszélességről (megyei jogú város) nem lenne meg az úniós szélessávú minimumérték. Optika két utcában van, azt is még 2009-ben fejezték be, VDSL/VDSL2 alig egy pár helyen, a többi ADSL. Igaz, cserébe az LTE jó.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...