Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Telekom TV 2017-es csatornakiosztás változása


Vendég

Kérdés

Sziasztok!

A csatornakiosztást a Magyar Telekom - csakúgy, mint minden műsorterjesztő - évről-évre a meglévő és új megállapodásai függvényében alakítja. A FOX Networks Grouppal - mint minden lejáró megállapodásunk kapcsán, más csatornák jogtulajdonosaival is - kétoldalú tárgyalásokat folytattunk arról, hogy 2017-ben milyen keretek között tudjuk együttműködésünket meghosszabbítani. A  megállapodás sikeressége minden esetben a résztvevő felek együttes döntésén múlik. Szemben más csatornákkal, sajnálatosan a FOX-ot és a National Geographic Channelt képviselő társasággal nem született olyan megállapodás, amely mindkét fél számára megfelelő lett volna. Így megegyezés  hiányában 2017-től nem szerepeltethetjük kínálatunkban ezeket a csatornákat.

A FOX Networks Group csatornáinak értékeit ismerjük és elismerjük, a kínálatunkban fontos helyet foglaltak el ezek a programok, ezért törekedtünk arra, hogy a meg nem született megállapodás miatt kieső csatornákat tematikájában is hasonló programok tudják pótolni. Így az ismeretterjesztés területén a History csatorna, valamint a Travel került be a családi csomagba, de tovább erősödött például a Discovery Science, a DTX, , Viasat History, Viasat Explorer elérhetősége azzal, hogy ezek a Nagyvilág csomagon túl az új, Szuper Családi HD csomagban is elérhetővé váljanak olyan ugyancsak értékes csatornák mellett, mint a Spektrum, a Discovery Channel, vagy a BBC Earth David Attenborough kiváló filmjeivel. Szintén a kínálat része lesz az RTL-Spike csatorna. Ugyanígy, a FOX-ot helyettesítő csatornaként továbbra is elérhető a hasonló tartalmakat kínáló AMC, a Cool, a Prime vagy a Comedy Central a Simpsons családdal, de a Szuper Családi HD csomag részévé váltak olyan sorozatokat kínáló csatornák is, mint az AXN Black, az AXN White, a Sorozat+, vagy a Film+2.

Bízunk benne, hogy 2017-ben is sikerül olyan kínálatot biztosítanunk számotokra, ami minden igényt kielégít. A 2017 elejétől érvényes csatornakiosztás részleteiről számlavégi üzenetben értesítünk benneteket, de a honlapunkon is megtekinthetitek a hét elejétől.

Üdvözlettel:

Telekom és a Telekom fórum csapata

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 325
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
16 órája, ApaFia írta:

Én ezeket még hiányolom:  Film Café HD;  Nickelodeon HD;  OzoneNetwork HD;  MTV LIVE HD;  ID Xtra HDDiscovery Science HD ; Lifenetrwork HD. Most per-pillanat ennyi, de jövőre újjabb Sd csatik lesznek elérhető HD verzióba is. ;)

A felet nem is nezned. Ennek szerintem semmi koze a platform egyesiteshez.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, zoli62 írta:

Én az on demand tvnézls lehetőségét hiányolom IPTV-n. Tizenéve a volt kábelszolgáltatómhoz betelefonáltam, és kértem, hogy hétvégén analagón nézhessek egy bizonyos csatornát, majd hétfőn lemondtam. Most IPTV-n digitálison több mint tíz év múlva sincs erre lehetőség.

Ehhez a csatornak engedelye is kell. A kis szolgaltato, hogy egy ilyet megtesz az nem jelenti azt, hogy a szabalyos is. Lattam en mar nem egy olyan bekotest ami hivatalosan a legkissebb csomag valosagban pedig nem. ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Attila70 írta:

Ehhez a csatornak engedelye is kell. A kis szolgaltato, hogy egy ilyet megtesz az nem jelenti azt, hogy a szabalyos is. Lattam en mar nem egy olyan bekotest ami hivatalosan a legkissebb csomag valosagban pedig nem. ?

A szóbanforgó kábelszolgáltató már akkor sem volt éppen kicsinek nevezhető, inkább piacvezető felé törekedett. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, zoli62 írta:

Én az on demand tvnézls lehetőségét hiányolom IPTV-n. Tizenéve a volt kábelszolgáltatómhoz betelefonáltam, és kértem, hogy hétvégén analagón nézhessek egy bizonyos csatornát, majd hétfőn lemondtam. Most IPTV-n digitálison több mint tíz év múlva sincs erre lehetőség.

Erre voltak jók a minicsomagok, ha nincs hűséged akkor most is rendelhetsz pár napra nagyobb csomagot, a hűség melletti nagyobbra csomagra váltást teljes áron szerintem nem ismeri a T, de érdemes lehet megkérdezni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
26 perce, ApaFia írta:

Nem értem, miért kellett megszüntetni! Sokkal egyszerűbb és könnyebb számítógépen átrendezni a műsorújságot, mint mobilon vagy tableten. ;)

Totál vak és megalapozattlan tippelésem szerint (nem is használtam a webest) az is mediaroomos beépülő modul volt, amit már nem támogatnak a böngészők. Vagy egyzserűen nem volt pénz a fejlesztésre  a csapatra ésa felhasználói élmény nem cél.  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, acel írta:

Totál vak és megalapozattlan tippelésem szerint (nem is használtam a webest) az is mediaroomos beépülő modul volt, amit már nem támogatnak a böngészők. Vagy egyzserűen nem volt pénz a fejlesztésre  a csapatra ésa felhasználói élmény nem cél.  

Szerintem inkább az utóbbi az igaz, mint a ÍTelekomnál mostanában elég gyakran.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

1 hónapja járt le a két éves hűségnyilatkozatom. Újrakötéskor azért választottam a plusz HD csatornákat, mert a Nat Geo Wild HD-ben benne volt. Erre mit látok tegnap előttől?  Kivették. A beállított kedvenc csatornáim fele eltűnt, mert teljesen megvariálták a kiosztást.  Mondjuk ezt hamar újraprogramoztam,  de az előbb említett HD csatorna kivétele nagy szemétség volt. Értesítést nem kaptam róla, így pedig nem igazán érdekel a plusz HD csatorna csomag, több pénzért  természetesen. Vissza lehet mondani a változás miatt?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Szasza
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 perce, Roli82 írta:

Szerződést nem lehet kötbérmentesen felmondani azért ha egy csatornát kivesznek, mivel a kapott kedvezményt a változás nem érinti!

Amenyibben a  szerződésben levő csatorna megtartási időn túl van a csatorna kivétele, az adott esetben feltételezem 1 hónam volt a vállalási idő. De itt is érdekses lenne eg békéltetőtestületi értelmezés.

A jó hir hogy a kötbér ilyenkor a legkisebb, csak az egy hónap  nem hűséges-hűséges előfizetés különbségét kell megfizetned felmondáskor. MInnél többet vársz annál nagyobb a kötbér.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, root írta:

De. Nem kell említenie. /Ne menjünk bele az erkölcsi oldalába, igazat adok Neked, de ő meg sales, ebből él..../ nem olvastad el a kisbetűs részt, úgymond:)))

Természetesen én az érintett helyében az értékesítés részletes körülményeire hivatkozva kötbérmentes lemondást kérnék... Életbiztosítást se köt valaki úgy, hogy nem tudja, hogy van-e benne balesetbiztosítás, mert nem mondják el neki...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 01. 03. at 20:20, pflumtamas írta:

Sziasztok! 

A 977-es csatornán valóban lennie kéne MTV Live HD-nak?Itt alul pdf-ben van a csatornasorrend, abban szerepel.

 

Ekkor: 2017. 01. 03. at 20:29, Roli82 írta:

Szia!

ÁSZF szerint nem kéne lennie, illetve nem is volt róla szó, hogy lesz. Utána érdeklődöm,hogy ez véletlenül lett bele írva vagy tényleg lesz. Talán holnapra meg is lesz a válasz.

Elnézést hogy ilyen sokat kellet várni a válaszra, de én is csak most kaptam meg a választ. Az MTV Live HD tévesen volt feltüntetve a platformfüggetlen csatornasorrend kiosztásban! Javítva!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, oldmumus írta:

köszi de ezt én is megtaláltam, de a 38. oldalon csak régi analógok vannak. Amúgy IPTV van, de idény jelleggel kell egy szobába ahol Thomson THC 300 van DVB-C vétellel, de egyes adók pl m2, m3 nem jönnek be. Arra gondoltam, hogy szolgáltató listában mást kellene választani ahol nagyobb freki tartományt érne el?!

 Sajnos itt jön a szívás minden tv és stb másként állítható be. Próbáld 100-as szolgaltatoi kóddal , teljes kereséssel stb.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
38 perce, btz írta:

@ApaFia

Sajnos.

Szerencse, hogy a lineáris tvzésben már nem nagyon hiszek, így személyszerint engem nem zavar. 

2019 már érdekesebb lesz. Akkorra sok helyen optika iptvvel felváltja a Satot (lehet, hogy már én is iptv-s leszek), talán DKTV sem lesz már a koaxban. 

Várjunk avval sok optikával,egyszer majd lesz szépen lassan. ;)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 órája, btz írta:

@ApaFia

Bővül az, lehetne gyorsabb is, de megfelelő ütemben. Olvasom az NMHH-n folyamatosan adják ki az engedélyeket a Szupergyors internetes fejlesztésekhez. 

Csak épp nem Budapest belvárosban, hanem vidéken. Itt marad a max. 15 Mbit/s. A Telekom oldalán is ellenőriztem, hogy nem is várható itt fejlesztés. Talán azért mert van másik szolgáltató is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: vpeti22
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...