Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Dominó 5 aktiválási gond


Törölt_tag7015

Kérdés

Sziasztok!

Domino 5 Sim csomagot  nem tudtam aktiválni.
A papírja szerint a csomagolástól számított 2 éven belül aktiválható. 2015/04/14 van ráírva.
Már több telefonban is próbáltam, de nem csatlakozik fel a hálózatra se automata, se manuálisan. Így nem is tudom róla felhívni a megadott számot (30 633 6366).
Mi lehet a gond? Hogyan aktiváljam?

Igazából ez egy másodlagos SIM lenne, eseti mobilnetre.

Előre is köszi a segítséget! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello @Mateosz, lehet, hogy nem jó hír, annak idején a papíron lévő dátum arra volt szamárvezető, hogy a Té meddig adhatja el az adott kártyát. aztán az eladástól egy év volt az aktiválásra, aztán az aktiválástól egy évig volt használható a kártya (hacsak nem töltötted, mert akkor a töltéstől függően újabb és újabb használati időt kapott). nem tudok róla, hogy ez változott volna, így ha még sohasem használtad, akkor a papíron lévő dátumot ne vedd készpénznek. lehet, hogy már lejárt a kártya. a Ténél mindenesetre meg tudják mondani. ha tényleg lejárt, akkor a Té honlapján rendelhetsz 490 forintért újat, amihez lebeszélhetőséget is kapsz (csak ne felejtsd egy éven belül aktiválni :D)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...