Ugrás a tartalomhoz
  • 0

vezeték nélküli telefon vásárlás


Törölt_tag7030

Kérdés

Tisztlet Cím! Kapcsolatprogramomban összegyült pontokat szeretném beváltani önöknél vezeték nélküli, hordozható telefonra. találtam is itt az interneten egy Panasonic üzenetrögzítős telefont, de nem találom azt ahol a pontokat beszámítják. Már telefono beszéltem egy ügyintézővel Önöknél, aki azt mndta, hogy a rendelés végén kérdez rá a gép a kapcsolatprogramra?? Én végig futtattam a megrendelést, de sehol nem találom!! Mi a teendő????? Köszönettel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
2 órája, Kolozsvári Julia írta:

Tisztlet Cím! Kapcsolatprogramomban összegyült pontokat szeretném beváltani önöknél vezeték nélküli, hordozható telefonra. találtam is itt az interneten egy Panasonic üzenetrögzítős telefont, de nem találom azt ahol a pontokat beszámítják. Már telefono beszéltem egy ügyintézővel Önöknél, aki azt mndta, hogy a rendelés végén kérdez rá a gép a kapcsolatprogramra?? Én végig futtattam a megrendelést, de sehol nem találom!! Mi a teendő????? Köszönettel

Kedves Júlia!

Ha van Telekom mobil előfizetésed akkor azzal lépj be az online felületre, utána már felkínálja a pontbeváltás lehetőségét. Telefon.PNG

Ha nincs akkor személyesen Telekom üzletben lehet megrendelni és pontot beváltani

.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Ha az otthoni és a mobil szolgáltatás egy néven van, akkor össze kellene regisztrálni a két kapcsolat kártyát, hogy egy kapcsolatkártyán gyűljenek a pontok, ezt a 1412 vagy 1430 telefonszámon lehet kérni ügyintézőtől,pár perc az egész, és egy 3 számból álló jelszót is ajánlott beállítani, szerintem ez meg is oldja  a problémát, nekem is így van több éve.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
48 perce, Kolozsvári Julia írta:

Tisztlet Cím! Kapcsolatprogramomban összegyült pontokat szeretném beváltani önöknél vezeték nélküli, hordozható telefonra. találtam is itt az interneten egy Panasonic üzenetrögzítős telefont, de nem találom azt ahol a pontokat beszámítják. Már telefono beszéltem egy ügyintézővel Önöknél, aki azt mndta, hogy a rendelés végén kérdez rá a gép a kapcsolatprogramra?? Én végig futtattam a megrendelést, de sehol nem találom!! Mi a teendő????? Köszönettel

Ez http://www.telekom.hu/shop/termek/Panasonic+KX-TGC+210+Dect+telefon--DECTPANKXTGC210?contractType=list_price&sku=jsku1754587694 volt az? T-Pontban személyesen nincs lehetőséged megvásárolni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Kedves Júlia! Nem azt írtam, hogy online vásárlás nem lehetséges, hanem előfordulhat, hogy nem hibátlanul működik, és például jelen esetben nem lehetséges a felületen a kapcsolat pontok beváltása. Ezért javasoltam, hogy amennyiben lehetséges, meg kellene próbálni egy T-Pont üzletben, személyesen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Nagyon köszönöm, persze van mobil előfizetésem,,,végigvittem a megrendelést és a kártyaszám nem egyezik..nekem nem az az utólsó számjegy amit a gép kihoz...ez hogy lehet?? A többi szám egyezik.a vezetékesen a pontegyenlegem 4304 pont, a platina.... a mobilon  618 pont arany...és a rendelésnél o pontot ad ki..Nem is ad ki két kártyaszámot..csak a vezetékesét de azt is rosszul.... Kérem segítsen ha már eddig eljutottunk!!!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm szépen a válaszát...akkor engem félre tájékoztattak telefonon...mit jelent az, hogy személyesen nincs lehetőségem megvásárolni??? Egyáltalán mire való ez a kapcs.program ha még erre sem...egy nagy átverés az egész..vannak boltok, de nagy városokban ahol foglalkoznak vele...de a legtöbb üzlet ezzel nem foglalkozik!!! A logikus az lenne ha önöknél lehetne inetreneten érvényesíteni... SAJNÁLOM!!!!!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...