Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Törölt_tag7081

Kérdés

Üdv!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy rendeltünk egy telefont jelenlegi előfizetés meghosszabbításával. A számlatulajdonos egyik előfizetése az enyém viszont nem az én nevemen van. Bementem az üzletbe átvenni a telefont, ahol közölték, hogy nem vehetem át én a telefont csakis a számlatulajdonos, mert alá kell írnia a hűségidő hosszabbításról szóló szerződést. Ez mind rendben van viszont, ha a telefon mellett ott "porosodik" a szerződés, amit nem tud aláírni a számlatulajdonos (külföldön él) akkor mégis miért van meghosszabbítva máris a hűségidőm? Mert ez így elég érdekes, hogy telefon nincs, mert a tulajdonos dönti el, hogy akar e szerződést hosszabbítani (mondjuk ő rendelte a telefont, lényegében ez egy igen, de lényegtelen)  viszont a hűség mégis meglett hosszabbítva bármilyen szerződés aláírás nélkül. :) Ha nem tudjuk átvenni a telefont akkor hűség sincs, nem?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 5

Kedves Kitti!

Online készülékvásárlással egybekötött hűség hosszabbítás esetén a rendszer automatikusan rá teszi a hűségidőt.

A telefont valóban csak a tulajdonos veheti át de erről tájékoztat is a felület.

Annyit tudsz tenni,hogy vagy új előfizetéssel veszed meg saját nevedre és a régi előfizetést megszünteti a tulajdonos - telefonon intézhető - vagy nem veszed át és akkor kb 2 héten belül visszatörlik a megrendelést és vissza áll az eredeti állapotba a szerződés.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Köszönöm a segítséget!

Az a gond, hogy saját nevemen már van egy előfizetés, de ahoz már van egy készülék aminek még tart a törlesztése. Plusz egy havi számla csúszásban van, pont emiatt nem próbáltam meg arról megvásárolni a készüléket. Nem tudom, hogy így lehetséges e új előfizetés igénylése és a telefon megvásárlása.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...