Ugrás a tartalomhoz
  • 0

IPTV egységekről szerződés


Törölt_tag7087

Kérdés

Sziasztok.

A kérdésem az lenne,hogy 2013ban rendeltem IPTVt,két darab beltérivel+kártyával és nincsen róla semmiféle papírom,hogy van ez Nekem.Hol tudok erről bármiféle infot találni/keresni?Gondolom a kihelyezéskor kellett kitölteni papírt,amin rajta volt a beltérik és a kártyák száma is és alá kellett,hogy írjam?

Köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Be kellene jelentkezned a Telekom web felületén, vagy csinálni egy regisztrációt, ha még nincs. Mondjuk ehhez MT azonosító és jelszó is kell, de szerződési papír nélkül ez nehéz lesz. Sikeres bejelentkezés után látható lesz egy dokumentumok menüpont, ott meg kellene lennie.

Enélkül talán a T-Pontban tudnának segíteni. Személyesen rendelted vagy a 1412-n?

Egyébként biztos hogy IPTV? Ahhoz ugyanis nem létezik kártya. Nekem IPTV van, ennél a számlán szerepel a második beltéri (az első ingyenes) díja.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Igen,netes regisztrációm az van,a dokumentumoknál próbálkoztam Én is először,de ott a legkorábbi dokumentum 2016-os..

Személyesen rendeltem,nem telefonon.

 

Sat-Tv családi csomagom van,két beltéri egységgel+két kártyával,a számlán Nekem is látszik,hogy az első beltéri ingyenes,a másik talán 890Ft. Leadnám az egyiket,mert elköltözöm,így fölöslegessé válik,Édesanyám meg fizesse a továbbiakban. Igazából ellenőrizni szerettem volna,hogy stimmelnek-e az adatok,ezért keresném a 2013-as szerződést..A dobozaik sincsenek meg,mert persze Édesanyám mihamarabb megvált tőlük,arra gondoltam még,abban lehetett papír..

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...