Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Gyorsan merülő akkumulátor használat nélkül!:(


Gábriel Bence

Kérdés

Üdvözlöm!:) Azzal a problémával szembesültem, hogy a nemrégiben vásárolt Honor 4C telefonom igen gyorsan le merül.Este mindig 1-2 órát szoktam használni maximum kihasználtsággal és akkor merül kb. 15-20%-ot.Amikor este lefekszek akkor mindig 70%-80% körül van az akkumulátor töltöttségi szintje. Alvás előtt nekem mindig szokásom levenni a telefonon a wifit és a háttérben futó alkalmazásokat, hogy ne merüljön olyan nagy mértékben. Az elmúlt hétben azt vettem észre , hogy nem használom és minden alkalmazás, fényerő, wifi le van kapcsolva és mégis egy éjszaka alatt (10óra alatt) több mint 40%-ot merül ismeretlen okokból!!! Ebből elegem lett és amikor este aludtam akkor átraktam ultra energia takarékos módra a 35%-on lévő telefonomat és reggelre teljesen lemerült !! :( Valaki segítség!! :( S.O.S

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

A Mobilarena Honor 4C fórumán az összefoglalóban ezt írják (érdemes megnézni a fórum hozzászólásokat, másnak is volt ilyen gondja):

Akku üzemidő növelése:

- Frissítés Android M-re ( 6.0 ), B510-es és B521-es ROM

- Felesleges alkalmazások törlése ( pl. facebook - mert arra ott a böngésző -, nem használt játékok )
- Energia takarékosság - Intelligens
- Google-keresés - Google asszisztens kikapcsolás
- WiFi speciális beállításokban az állandó keresés kikapcsolása
- Hely üzemmódot állítsd át akkumulátorkímélésre
- Ugyanitt a Tartózkodási hely jelentése (sőt a Helyelőzmények) kikapcsolása
- Asszisztens kártyák megjelenítésének kikapcsolása
- Védett alkalmazásoknál csak az legyen védett amit valójában használsz

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...