Roli82

Internet telefondróton avagy az xDSL

Kérdés

xDSL kapcsolódási probléma esetén

Nézd meg a HGW-t amennyiben nem világít rajta a DSL LED. Ebben, esetben valami hardveres gond lehet a háttérben.  Egy sérült vagy kihúzódót kábel, vagy DSLAM oldali műszaki meghibásodás. Ha a kapcsolat felépül de a PPPoE nem. Ebben esetben ha használ saját router ellenőrizd azt.  Próbáld meg közvetlenül csatlakozatni a gépet modem/ HGW-hez.

HGW által szórt WIFI gyakran szakad lassú instabil.

Válts csatornát, ebben segít az inSSIDer program. Szélsőséges esetben saját router használata is szóba jöhet.

Mi a legnagyobb elérhető sebesség és hogyan?

XL csomag, 50/15 sebességet kínáló csomag, ennek műszaki feltételei a következőek.

VDSL2 technológián az alábbiak szerint. Egycsatornás (központtól való 750 méterig), vagy kétcsatornás (központtól való 1500 méterig) ebben, esetben dupla rézérpárral.  Ezek csak az általános adatok minden esetben az adott címre vonatkozó műszaki felmérés dönt.

Hírtelen egyik napról másikra csökkent a sebességem.

Nagy valószínűséggel SNR LOCKOT kaptál, ez annyit jelent, hogy a központ lejjebb veszi a sebességedet.  Valamilyen műszaki hiba miatt vagy tévesen. Nem tehetsz mást, mint jelzed a 1412 felé a problémát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1.530 válasz erre a kérdésre

Szia

Ha van saját routered akkor a ZTE, de bridgemódban próbáld meg. Én még nem hallottam olyanról akinek a ztevel működött volna rajta normálisan valami:( 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nincsen na meg ez rezes cucc azokat meg ne ismerem, de gyanítom ez nem működő feature a ZTE-n.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ugyanaz. filtered a port, nem is válaszol az FTP kérésre.... @anonymus @Roli82 Van 5letetek? Nekem elfogyott.....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor ott van még valami. A 21-es portod továbbra is filtered. Próbáld meg újraindítani azt az eszközt és utána írd meg milyen IP-t kaptál

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jó, most a 21-es portod filtered. Valami drop van. Firewall ki vankapcsolva?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az IP-d még mindig ugyanaz? 81.183.108.185?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: biyadhoo

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Be van kapcsolva az FTP?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A 21 es portodon sem válaszol semmmi.,...Az application /FTP Application rendben van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

MOindjuk első körben azt kellene megtalálni, hoyg mi fogja a 34012-es portodat....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nah, a 21 es portot is ki kellene forwardolni, az az ftp jé. Így néz ki: http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/ZTE/ZXDSL-931VII/FTP.htm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok kérnék egy kis segítséget

21,23,80,139, és 443. Portokat ki nyitottam ha minden igaz, de még így se tudom elérni kívülről a routert és USB-n a hdd-t

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az a port nincs nyitva. 21,23,80,139, és 443. Próbáld meg kikapcsoni a router firewallját vagy átengedni a portot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor ott baj van. Elvileg el kell tudnod érni. Mondd a public IP det megnézem egy portscannerrel mi van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor a <publicip>:34012 -n bejeletnkezik a router?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Be állítottom

Be állítottam

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most