Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Beltéri egység csere


Törölt_tag7147

Kérdés

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Hello @Madai István, a "wifit sem megfelelően adja" mit jelent? azért kérdezem, mert a Tétől kapott wifi eszközök nem ipari cuccok, átlagos lakásokban tök jól működnek, de épülettől, a lakás elrendezésétől, nagyságától függően azoknál nagyságrendekkel drágább vagy akár több eszköz sem fog kábeles megbízhatóságot produkálni (a sebességről nem is beszélve). nálam az épület anyaga és mérete miatt a kapott eszköz labdába sem rúgott, így saját rendszert építettem. a jelenlegi, méregdrága routerrel és jelerősítőkkel 40-60% körüli a veszteség, és maradtak lefedetlen helyek. a havidíjam húsz-harmincszorosát toltam a rendszerbe (és nem, nem kastélyban lakom :D), de kénytelen voltam, mert a hagyományos vezetékezés és a PLC megoldás szóba sem jöhetett (a helyreállítás miatt az előbbi jóval drágább lett volna, az utóbbi meg a sok fázis és a kevés konnektor miatt életképtelen). a Ténél hiába kértem volna, épeszű szolgáltatónál ez bizony extra, teljesen jogosan csak fizetősen vállalja, hiszen ennek a megtérülése vagylagos, talán nyugdíjig tartó hűséggel sem érné meg nekik (nekem viszont a családban lévő sok kütyü miatt megfizethetetlen :D)...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...