Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Otthoni telefon visszakapcsolás


Törölt_tag5969

Kérdés

                                                                                                                                               Sziasztok

Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok mindenkinek.Az a problémám,hogy sajnos,az utóbbi 3 hónapban összegyűjtöttem közel 45000 forint telefonszámla, tartozást.Ezért közel 1 hónapja néma,a vezetékes telefonom.Azonban,hétfőn volt egy hete,hogy minden számlámat kifizettem,de a vezetékes telefonom,azóta sem működik.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy segítsetek nekem,hogy mi lehet a baj?Létezik,hogy még nem kapcsolták vissza?Miért ?Sajnos,a mobiltelefonomon nem tudok ügyet intézni,a chet-en pedig a hölgy nem tudta megmondani,hogy hogy állnak a befizetéseim.Nagyon szépen köszönöm,és nagyon várom a válaszokat.Sziasztok

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello @kisbundika1971, okozhatja, hogy nem érkezett be, vagy a Té nem könyvelt minden tartozást, és ha teljesen ki volt kapcsolva, akkor tudtommal kérned kell a visszakapcsolást (ennek van valami díja). szóval hol, hogyan fizettél? ha átutalással, mit adtál meg közleményként? pont ma volt egy tagtárs, aki csak a nevét adta meg, így kérdéses, a Tének sikerül-e azonosítani a befizetését. és kérted a visszakapcsolást? ha igen, hol hogyan? pontosat a telefonszámod és jelszavad ellenében a Té ügyfélszolgálat tudna mondani (chaten vagy telefonon), vagy ha nem ismered a jelszavad, akkor Té üzlet

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...