Ugrás a tartalomhoz
  • 6

Digitális Kábel TV


Roli82

Kérdés

Kódolatlan Digitális Kábel Tv csatornák, hogy is van ez?

Analóg kábel tv folyamatos kivezetésével lehetőség van kódolatlan digitális kábel tv-re. Ehhez három csatorna lista van, elsőn minden csatornát megtalálsz, kódoltat, kódolatlan egyaránt. Második listán központi fejállomás által ellátott területen lévő kódolatlan csatornákat, a harmadik listán a Dél-Keleti régió kódolatlan csatornáit.  Szükséges műszaki feltételek, amennyiben TV-d rendelkezik DVB-C vevővel: nincs más dolgod mint csatlakoztatni a koax kábelt és egy digitális kábel tv csatorna keresést elindítani. Amennyiben nem vagy ilyen szerencsés, szükséged lesz egy set-top-box-ra . Ezt bármely műszaki boltban megveheted.

 

Vételi probléma esetén mit tehetek?

Hiba bejelentés előtt érdemes következőket megpróbálnod. Amennyiben több vételi hellyel rendelkezel, úgy érdemes többit is ellenőrizni.  Ha set-top-box-ot használsz, érdemes újra indítani, eltávolítani a kártyát, majd visszahelyezni. Ha mediacard-ot használsz, érdemes ezt eltávolítani a tv-ből, majd a benne lévő kártyát is, majd vissza helyezni ezeket a tv-be. Gyakori hiba még a kimozdult, meglazult kábelek, ezeket sem árt ellenőrizni. Ha egyik ötlet se vált be, akkor nem marad más, mint 1412 felhívása.

 

Előfizethetek digitális kábel tv-re?

Új előfizetőként már nem veheted igénybe a szolgáltatást, helyette IPTV szolgáltatást rendelhetsz!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 989
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Tudom, hogy nem jár erre senki, de azért leírom, hogy mire jutottam. A DVB-C vevőt átvittem a szomszédhoz kipróbálni és tökéletesen működött. Mivel az én rendszeremet szinte ugyanakkor csinálták mint az övét gondolom ugyanazokból az elemekből áll. Az utcáról bejövő koax egy elosztóba kerül: elosztó

A DATA csatlakozóra kerül a CISCO modem-router a TV csatlakozón van egy kis (az F csatlakozónál alig nagyobb) szűrő sárga jelöléssel és erre kötöttem a DVB-C vevőt. Szinte alig talál csatornát és az is elég rossz minőségű. Próbáltam a szűrő nélkül, és más koax elosztóval is, de semmi javulást nem értem el. Még az analóg TV időszakából megmarad egy erősítőm: erősítő

Az erősítő után már megfelelő a jelszint és nézhető a TV. Vajon hol romolhat el ennyire a jel? Az elosztó a két box és a TV mögött helyezkedik el kb 30cm-es kábelekkel bekötve. Sajnos antennajelszint mérésre nincs lehetőségem így csak a Cisco EPC3925 EuroDocsis 3.0 2-PORT Voice Gateway által mutatott jelszinteket láthatom: jelszintek

Azt viszont nem tudom, hogy ezek mennyire jók, vagy rosszak.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: walnut
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Akkor az egyik 30 centis kábel lesz a ludas. Ha ilyen egybeöntött koax, mint amilyet pl a humax boxhoz is adtak, nem csoda. Sajnos azok nagyon rossz minőségű kábelek, kutyajátéknak való. Ha a szomszédodnak esetleg van olyan kábele, kérd kölcsön, és próbáld ki azzal. Ha úgy jó, bejelented hibára, és majd a szerelő gyárt neked normális koax kábelt.

Akkor az egyik 30 centis kábel lesz a ludas. Ha ilyen egybeöntött koax, mint amilyet pl a humax boxhoz is adtak, nem csoda. Sajnos azok nagyon rossz minőségű kábelek, kutyajátéknak való. Ha a szomszédodnak esetleg van olyan kábele, kérd kölcsön, és próbáld ki azzal. Ha úgy jó, bejelented hibára, és majd a szerelő gyárt neked normális koax kábelt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Bár, hogy őszinte legyek, részemről nagyobb az igény a stabil, megbízható netre, mint csillagászati sávszélességre, ami inkább csak marketing. Őszintén, most attól, hogy 20 vagy 240-es a net, egy weboldal ugyan annyi idő alatt fog betöltődni, a netes játék ugyan úgy fog menni. Mikor kell a nagy sávszélesség? Amikor letöltünk, vagy  feltöltünk. Ott sem mindig, pl egy letöltés felőlem mehet a háttérben több órán keresztül is. Előfordul, hogy rapid fel vagy letöltés kell, de leginkább a munkám során, és ez a nethasználat mondjuk egy huszadát sem teszi ki.

Csak hát jól hangzik, hogy húszmilliárd megabit, jól el lehet adni. :)

Na de vissza a témához, én azt tartanám jónak, ha digitális KTV-n maradna kb 40-50 csatorna, annyi amennyi analógon volt még mikor megkötöttük a szerződést. De ennyi talán van is most. A többi tényleg mehetne IPTV-re.
A tv-zés teljes áttolása viszont szerintem hiba lenne egyrészt a bonyolultsága (összetett rendszer, sok aktív eszközzel), és az ebből fakadó megbízhatatlansága miatt is. Laktam Budapesten, és tudom, hogy ott szinte elképzelhetetlen, de vidéken elég sűrűn, szinte havi szinten vannak netkimaradások, és nem csak nálunk, nem csak ennél a szolgáltatónál. A mai világban pedig a tv adja az alap tájékoztatást.

Egy mondattal összefoglalva, ha valami hiba van az internettel, se tv, se telefon, se internet, ami a XXI. századi embernek érvágás. :)

Persze manapság is előfordulhatnak teljes szolgáltatás kiesések, hozzánk erdőn jön az optika, volt már fakidőlés, és olyan is, hogy a vadász puskával átlőtte a kábelt. Tényleg, erről jut eszembe, hogy az ELMŰ tavaly az erdő megkerülésével földalatti kábelt épített ki a gyakori légvezeték meghibásodások miatt, sajnálatos, hogy a Telekom nem társult be melléjük, és nem rakták be mellé az optikát. Utólag meg sajnos már nem lehet. :(

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hát mondjuk nálunk nem egy árban van, mert mi nem "akciós" terület vagyunk, magyarul itt nincs konkurencia. Ez azt jelenti, hogy itt minden 1000-2000 Ft-al drágább, mint ott, ahol van konkurencia.
Interaktív SAT tv havi 1000-el olcsóbb, mint az IPTV családi+HD. SAT esetén nem tudnak területileg diszkriminálni, mert azon a platformon mindenhol verseny van.

20 megás net havi 1400-al, családi IPTV 1200-al, telefon havi 900-al drágább, ami azt jelenti, hogy havi 3500 Ft-al fizetünk többet, mint aki "akciós" területen lakik. Csoda, hogy ha a faluban megemlíted a cég nevét, mindenkinek megemelkedik a vérnyomása? :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem a tv továbbra is egy "buta", bot egyszerű dolog, amit 1 gombnyomással fél másodperc alatt be és ki tudok kapcsolni. Nem kell se rögzítés, se adásmegállítás, se tekerés se semmi. Tavaly itt egy hétig nem volt mobilhálózat, de legalább a telekom ktv ment. Múltkor 3 napig nem volt net, de legalább az analóg ktv ment. Ezért jó, hogy nem egy szolgáltatásba van minden belezsúfolva, mert akkor van esély arra, hogy ha az egyik kiesik, a másik még működik, és nem húznak ki alólad egyszerre mindent.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87
Csináljátok már meg, hogy ne duplán postolja a szöveget!
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, fgabor87 írta:

Nekem a tv továbbra is egy "buta", bot egyszerű dolog, amit 1 gombnyomással fél másodperc alatt be és ki tudok kapcsolni. Nem kell se rögzítés, se adásmegállítás, se tekerés se semmi. Tavaly itt egy hétig nem volt mobilhálózat, de legalább a telekom ktv ment. Múltkor 3 napig nem volt net, de legalább az analóg ktv ment. Ezért jó, hogy nem egy szolgáltatásba van minden belezsúfolva, mert akkor van esély arra, hogy ha az egyik kiesik, a másik még működik, és nem húznak ki alólad egyszerre mindent.

Hétig ja ? meg napokig ja aham okééés hagyjuk sztem ezt most már. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, acel írta:

Ej-ej csak tudtál te valamit már tavaly is a dvb-c set-top-box fórumon.

A közlemény egyben megtévesztő. A szolgáltatás árát viszont nagyban növeli (vételi lehetőségeket szűkíti). Ugyanazon használatért sokkal többet kell fizetni a plus stb-k és a felvevős szolgáltatás miatt   Szerintem jelentős áremelések számít, Az érintetteknek megéri egy kört futni szerintem.

Melyik fórumon? Csak itt vagyok meg a Ph-n.

Nem valószínű hogy bárkit is csak úgy elenged a Telekom hiszen a kapott kedvezményeket a változás nem érinti, nem kizárt hogy kedvezményt ad, ezt nem tudom, anno mikor váltottam rá (5-6 éve) akkor adott díjmentes felvételi opciót.  :)

Majd kiderül minden a maga idejében, többet én se tudok.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Két lépésben adagolja az áttérést a t, először analóg - dvb-c, majd dvb-c iptv,  Megtornáztatja a vevőket, es megnehezíti az árdrágulás észrevételét. A vevők egyszer csak azt veszik észre hogy 2-3ezer forintal többet fizetnek ugyanazért. 

Két lépésben adagolja az áttérést a t, először analóg - dvb-c, majd dvb-c iptv,  Megtornáztatja a vevőket, es megnehezíti az árdrágulás észrevételét. A vevők egyszer csak azt veszik észre hogy 2-3ezer forintal többet fizetnek ugyanazért. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Régóta sejteni lehetett ezt,hogy megszünteti időkérdése volt,ezért akinek csak tudtam inkább IPTV javasoltam mert ha vesz boxot, később semmire nem tudja használni, kidobott pénz, vagy esetleg eladja stb.

Régóta sejteni lehetett ezt,hogy megszünteti időkérdése volt,ezért akinek csak tudtam inkább IPTV javasoltam mert ha vesz boxot, később semmire nem tudja használni, kidobott pénz, vagy esetleg eladja stb.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Bocsi hogy itt offolok, de csak nálam jelenik meg majdnem mindenkinek duplán a hozzászólása, vagy ez egy új fícsör?

Bocsi hogy itt offolok, de csak nálam jelenik meg majdnem mindenkinek duplán a hozzászólása, vagy ez egy új fícsör?

Az enyém is o.O

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az az érdekes, hogy nem minden topicban duplázza. Nem tudom mi alapján válogat. :D Olyan, mintha a nagyobb terjedelmű topicokban csinálná csak.
De már elég régóta ez van, majd egyszer valaki biztosan kijavítja... ha minden olyan gyorsan megy, ahogy a telekomnál szokás, akkor csak hónapok kérdése az egész.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87
még mindig duplááááz ez a... valami.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, Attila70 írta:

A kódolatlan digitális DVB-C megszűnése nem következik egyértelműen a leírtakból.

Szerintem egyértelmű, hogy a Digitális Kábel TV megszüntetik és vele együtt a kódolatlan is megy a levesbe, értelmetlen lenne azt is benn hagyni, és nem véletlenül kezdik a Dél-Keleti régióval, itt mifelénk csak 600MHz-es a hálózat, ami gázos főleg ha esetleg 24DS frekit akarnak bepakolni a gyorsabb netnek a  jelenlegi 11 helyett amiből kb 4 elvisz az IPTV.

@acel

Friss még ez, számlán volt rajta, van még idő bőven mire ez elkezdődik, addigra a részletek úgy is kiderülnek.

@fgabor87

Az ünnepek alatt jött elő ez a duplázás szóval nem olyan régóta van ez.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
13 perce, Roli82 írta:

 

@acel

Friss még ez, számlán volt rajta, van még idő bőven mire ez elkezdődik, addigra a részletek úgy is kiderülnek.

 

Aszf elfogadása előtt lehet miatta hűséget bontani meg feljelentgetni meg újságcikket iratni .   Szóval mostanában.  Utána ki kell várni a hűség végét. 

13 perce, Roli82 írta:

 

@acel

Friss még ez, számlán volt rajta, van még idő bőven mire ez elkezdődik, addigra a részletek úgy is kiderülnek.

 

Aszf elfogadása előtt lehet miatta hűséget bontani meg feljelentgetni meg újságcikket iratni .   Szóval mostanában.  Utána ki kell várni a hűség végét. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igen, valamikor ünnepek alatt, de az már lassan 3 hete volt. Tudom, most mindenki a HR-esek kiszervezésével van elfoglalva, de azért erre is ránézhetnének. :)

Számomra is egyértelműnek tűnik, hogy a kódolatlan digitális is megy a levesbe. Egyébként ott nincsenek olyan helyi tv-k, amik csak analógon tudnak adni? Nálunk van egy, és most, az analóg lekapcsoláskor is jött a pánik, hogy "dehát ők nem tudnak digitálisan adni, és akkor most őket is kiveszik? De mégsem, mert nem tehetik meg, mert törvényi kötelezettségük van a továbbírásra..."
Mert az aztán nagyon kényelmetlen tud maradni, ha egyetlen egy helyi csatorna marad valahol analógon, a többi meg csak IPTV-n.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@fgabor87

Az itteni helyi tv-k (Hódmezővásárhelyi és Szegedi) már áttértek digitális sugárzásra.

IPTV-re is fel lettek rakva, meg még analóg ktv érhetőek el, DVB-C-re viszont nem tették be őket.

@acel

Amennyiben a módosítások az előfizető számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaznak,az előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani a határozott időtartamú előfizetői szerződést. Nem mondhatja fel az előfizető a határozott időtartamú előfizetői szerződést ilyen esetben akkor,ha az előfizetői szerződést a határozott időtartamból eredő kedvezmények figyelembevételével kötötte meg,és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti. Az előfizető a határozatlan idejű előfizetői szerződést legfeljebb 8 napos felmondási határidővel bármikor jogosult további jogkövetkezmények nélkül felmondani.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Duplázó :D
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A felmodás oka az árdrágítás, ha az szpégáltatás ára nem változik és a T azonos áron biztositja a szolgáltatás ugyanazon módon való igénybevlteléhez sz eszközöket, akkor minek is mondanám fel? Tehát ha ad T stb-t és felvevőket az alapcsomagra akkor ok, De ha ezek plusz pénbe kerülnek, akkor a kapott árkedvezvényt a kedvezményeket is. Egy versenyhivalat/hirközlési felügyelet kört megér. De szerintem biróságon sem állna meg hogy ez nem a szerződés egyirányú módosítása a váráslót érintő kedvezőtlen irányba.

De a T nek ez miondenképp nagy előfizető vesztést jelent majd, max-1-2 év alatt cseng le a változtatás nem azonnal.
Nekem csak azért van telekomom mert igy stb bérlettel már  drágább a versenytárs. Ha kell még két stb-t bérelnem, és felvevős csomagot (+3000ft+400ft villany 30% emelés) akkor repül a T. A kérdés az hogy márciusban hűségfelmondással vagy szeptemberben. hűség után.

Szerintem az hogy ez áremelés az sokaknak le fog esni.

 

 

 


 

 

A felmodás oka az árdrágítás, ha az szpégáltatás ára nem változik és a T azonos áron biztositja a szolgáltatás ugyanazon módon való igénybevlteléhez sz eszközöket, akkor minek is mondanám fel? Tehát ha ad T stb-t és felvevőket az alapcsomagra akkor ok, De ha ezek plusz pénbe kerülnek, akkor a kapott árkedvezvényt a kedvezményeket is. Egy versenyhivalat/hirközlési felügyelet kört megér. De szerintem biróságon sem állna meg hogy ez nem a szerződés egyirányú módosítása a váráslót érintő kedvezőtlen irányba.

De a T nek ez miondenképp nagy előfizető vesztést jelent majd, max-1-2 év alatt cseng le a változtatás nem azonnal.
Nekem csak azért van telekomom mert igy stb bérlettel már  drágább a versenytárs. Ha kell még két stb-t bérelnem, és felvevős csomagot (+3000ft+400ft villany 30% emelés) akkor repül a T. A kérdés az hogy márciusban hűségfelmondással vagy szeptemberben. hűség után.

Szerintem az hogy ez áremelés az sokaknak le fog esni.

 

 

 


 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ááá, nálunk olyan pici a helyi tv, hogy szerintem soha nem fognak áttérni. Én azon is csodálkozom, hogy van pénzük a működésre. Már többször mondták is, hogy nem tudnak átállni digitálisra.

Szerintem simán ki lehet lépni szerződésből IPTV-re való átállásnál. Előnytelen a számomra, mert a kábelcsatornában már nem fér el több kábel, így POE-vel kéne megoldani, ami plusz költség. Plusz van olyan tv-m, amire nem tudok scartot kötni, akkor az új tv plusz költség. De szerintem nem fognak sokan szerződést bontani, mert a többségnek fogalma nincs az egészről, tv-tv, kész. Az a tapasztalat, hogy kevesen foglalkoznak ilyenekkel, sokan még a havidíjat sem figyelik, csak mennek befizetni. Észre sem veszik, ha megdrágul picit.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87
Duplá zoo :)
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hát a magenta1- el már nehéz váltani, mert egy családot kell  számhordozni. Gondolom erre épít a T. Inkább erőszakkal és félreinformálással röghöz köt, mint hogy versenyezzen.

Hát a magenta1- el már nehéz váltani, mert egy családot kell  számhordozni. Gondolom erre épít a T. Inkább erőszakkal és félreinformálással röghöz köt, mint hogy versenyezzen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
14 perce, Roli82 írta:

@acel

Miért lenne drágább?

Ugyan annyiba kerül az IPTV mint a Digitális KTV nem? Ugyan annyi a csomag havi díja, a boxok bérleti díja is.

Tipikus magyar szokás,hogy rögtön hatóság meg minden, arra nem gondol senki,hogy ezt esetleg a Telekom jogászai jól átrágták benyújtották a megfelelő szervnek az meg rá mondta az áment? ;)

 

 

Az dsl-iptv drágább a kábel iptvnél jelenleg a Tnél.  Szolgáltatást veszünk nem technikát, engem nem érdeklel hogy adsl, dvb.c vagy kapanyél.hordoyya ay ad'st Az én szerződésem tartalmazza az alapcsomag felvételi lehetőségét, és a hozzáfárését több eszközön. A módosított szerződés ezt nem tartalmazza. Pont mint a 90db-os pzs  és kispohoras joghurt esete.Az ár ua. de csökkent a tartalom. Ez világos.

Látom hogy furfangos a szerződés. Látszik hogy a T tudja hogy ez árdrágítás és ezt úgy fogalmazza meg hogy ne legyen világos. Per nélkül ne lehessen belekötni. Ugyanezt teszi amikor az stb  üzembehelyezését nem forgalomba hozásnak tekinti (ld standby rendelet megkerülése) vagy az  30 perces várakozási idő kikerülése felesleges kapcsolgatással..
Nem várok el a T-től korrekt, tisztességes hozzáálást, soha nem is volt az. A szabályok betartatása viszont nem a T feladata, hanem a civil syerveyetek; és fogyasztóvédelmi hatóságoké. De a hatóságokban sem lehet bizni persze az ilyen bonyolult ügyeket elkerülik.

14 perce, Roli82 írta:

@acel

Miért lenne drágább?

Ugyan annyiba kerül az IPTV mint a Digitális KTV nem? Ugyan annyi a csomag havi díja, a boxok bérleti díja is.

Tipikus magyar szokás,hogy rögtön hatóság meg minden, arra nem gondol senki,hogy ezt esetleg a Telekom jogászai jól átrágták benyújtották a megfelelő szervnek az meg rá mondta az áment? ;)

 

 

Az dsl-iptv drágább a kábel iptvnél jelenleg a Tnél.  Szolgáltatást veszünk nem technikát, engem nem érdeklel hogy adsl, dvb.c vagy kapanyél.hordoyya ay ad'st Az én szerződésem tartalmazza az alapcsomag felvételi lehetőségét, és a hozzáfárését több eszközön. A módosított szerződés ezt nem tartalmazza. Pont mint a 90db-os pzs  és kispohoras joghurt esete.Az ár ua. de csökkent a tartalom. Ez világos.

Látom hogy furfangos a szerződés. Látszik hogy a T tudja hogy ez árdrágítás és ezt úgy fogalmazza meg hogy ne legyen világos. Per nélkül ne lehessen belekötni. Ugyanezt teszi amikor az stb  üzembehelyezését nem forgalomba hozásnak tekinti (ld standby rendelet megkerülése) vagy az  30 perces várakozási idő kikerülése felesleges kapcsolgatással..
Nem várok el a T-től korrekt, tisztességes hozzáálást, soha nem is volt az. A szabályok betartatása viszont nem a T feladata, hanem a civil syerveyetek; és fogyasztóvédelmi hatóságoké. De a hatóságokban sem lehet bizni persze az ilyen bonyolult ügyeket elkerülik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@Roli82

A DVB-T tény, hogy nem működik, nem tudunk vele mit kezdeni. Analóg jó, a digitális is, az egyedül az én TV-m hibája, hogy nem megy. A telekomos box meg elég gagyi, de ingyen ez van. :)
Műhold meg telke válogatja, de a műhold nem jót inkább arra gondolom, hogy az nem megoldás a nem működő DVB-T alternatívájaként.

Szerencse, hogy egyelőre nem érint. :) Remélem jó sokáig így marad.

Nem kifogás, hanem mivel ezek állnak fenn, így a kivitelezés többletköltséggel jár, és ezt a telekomos szerelő is így látná, aki kijön telepíteni. De amúgy egyoldalú szerződésmódosításnál elvileg nem kell indok a szerződés felmondására. Olyan ez, mint a boltban vásárolt tartós fogyasztási cikkek, x napig indok nélkül kötelesen visszavenni.

@Roli82

A DVB-T tény, hogy nem működik, nem tudunk vele mit kezdeni. Analóg jó, a digitális is, az egyedül az én TV-m hibája, hogy nem megy. A telekomos box meg elég gagyi, de ingyen ez van. :)
Műhold meg telke válogatja, de a műhold nem jót inkább arra gondolom, hogy az nem megoldás a nem működő DVB-T alternatívájaként.

Szerencse, hogy egyelőre nem érint. :) Remélem jó sokáig így marad.

Nem kifogás, hanem mivel ezek állnak fenn, így a kivitelezés többletköltséggel jár, és ezt a telekomos szerelő is így látná, aki kijön telepíteni. De amúgy egyoldalú szerződésmódosításnál elvileg nem kell indok a szerződés felmondására. Olyan ez, mint a boltban vásárolt tartós fogyasztási cikkek, x napig indok nélkül kötelesen visszavenni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

http://index.hu/tech/2016/01/06/hivatalos_meg_iden_magyarorszagra_jon_a_netflix/

Az iptv jövője, bár magában m;g nem használható, k-lf0ld0n is meg;llnek m;g a k'belcsatorn'l mellette, de aki nem a napi sorozatokon él annak kiválló alternativa. A telekom meg felveheti a kesztyűt  nulla tartalmú tékával.

http://index.hu/tech/2016/01/06/hivatalos_meg_iden_magyarorszagra_jon_a_netflix/

Az iptv jövője, bár magában m;g nem használható, k-lf0ld0n is meg;llnek m;g a k'belcsatorn'l mellette, de aki nem a napi sorozatokon él annak kiválló alternativa. A telekom meg felveheti a kesztyűt  nulla tartalmú tékával.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...