Ugrás a tartalomhoz
  • 0

SMS beállítása


Törölt_tag7185

Kérdés

Tud valaki segíteni nekem abban, hogy tudom visszaállítani MMS-t SMS beállításra? Emlékszem arra, hogy *****ségből állítottam át, de már nem tudom visszaállítani.

A facebookon kaptam figyelmeztetést, hogy bekapcsoltam az SMS frissítéseket (díjak merülhetnek fel)

Az Értesítési beállításoknál tudom kikapcsolni.

Ennyi volt az infó, de nagyon nem tudom mégsem, mit kell csináljak

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello @sandor.maria, kicsivel rendezettebb és több infó kellene, hogy mit állítottál el. a telódban rossz az MMS beállítás, így nem tudsz MMS-t küldeni vagy a Facebook-on állítottál el valamit? előbbi esetben telótípus (de legalább az, hogy Android, iOS, Windows) kellene, a második esetben meg körbe kellene nézned a Facebook értesítési beállításaiban

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Gondolom itt a Facebookra SMS MMS útján való posztolásra való buzdításról van szó(?) Szerintem, akinek van mobil netje, annak felesleges funkció ez, de előfizetéses csomag esetén az előfizetés mértékéig benne van az sms mms küldés, addig nem jár plusz költséggel, ha jól tudom (?)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Üdv!

Pontosan milyen készülék ez?

Ha van elérhető szolgáltatás, akkor SMS-t küldeni és figadni is lehet, nincs szükség semmiféle külön aktiválásra.

Erről a SIM kártyán tárolt SMS problémáról tehetnél fel képet, hogy pontisan miről is van szó.

Szerintem a tárhely beállításoknál a régi SMS-ek törlése azt jelenti, hogy amennyiben megtelik, a legrégebbi SMS törlődik. Iyesmit már vagy 10 éves telefonban láttam utoljára.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Huawey Y3II pontosan?

Nálam nincs ilyen régi üzenetek törlése opció, főleg a tárgely beállításoknál, így nem tudom, pontosan mit látsz illetve annak megnyomása esetén mi lesz a hatás.

Androidban kell lenni egy gyári üzenetek alkalmazásnak, amivel elvileg lehetne managelni az SMS-eket

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...