Ugrás a tartalomhoz
  • 3

MacBook ideiglenes hiány vagy végleg kikerült?


q75

Kérdés

Üdv Mindenkinek!

 

MacBookot szeretnék venni, egy ideje ideiglenes készlethiány volt, be is állítottam készletértesítőt. Most azonban már nem is hozza az egyéb készülékek menüben. Tud erről esetleg valaki bővebbet? Várható, h ismét elérhető lesz, vagy kikerült a kínálatból?

 

köszönöm előre is a válaszokat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Nem volt egyszerű, de úgy néz ki siker, a GLS szerint ma már kézbesítik is, pedig csak tegnap engedélyezték a rendelésem, DE:

- az első rendelésem SMS-ben elutasították, mert nem felelek meg a feltételeknek

- ügyfélszolgálatot felhívtam, a hölgy elmondása szerint számlatartozásom van. Kérdezem, hogy pontosan mennyi is?! Azt mondta megnézni. Megnézte: 0 forint. Viszont az is hozzá tartozik a dolgokhoz, hogy a számlázási rendszer hibája miatt 1 évig nem kaptam számlát, októberben kaptam meg először, a visszamenőleges számláim díját havi lebontásban az aktuális díj mellett fizetem. Egy évig félre tettem a pénzt, nyilván nem panaszkodtam, fizetem a dupla összeget. De ez nem lejárt tartozás, nem a saját hibámból nem fizettem, hanem mert nem kaptam számlát.

A hölgy nagyon udvarias volt, értette is mi a problémám. Megerősítette, hogy ez nem az én hibám, rendesen fizetem a díjat, nincs lejárt tartozásom, ezért újra felvette a megrendelést. Amit újra el is utasítottak. 

- az újabb rendelés mellett írtam egy igen hosszú e-mailt, amiben tájékoztatást kértem. Ez volt tegnap előtt délben. Tegnap reggel kaptam SMS-t, hogy a rendelésem elfogadták, 30 napon belül kézbesítenek.

- ma reggel kaptam egy üzenetet, hogy a GLS-nél van a csomag. A csomag követés alapján ma 14-17 között kézbesítik...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...