Ugrás a tartalomhoz
  • 1

HBO GO


Törölt_tag6045

Kérdés

Előfizetésem van a HBO pak csatornára /HBO 2,HBO camedi/ Ha az interneten HBO GO-t akarom nézni, a bejelentkezésnél azt jelzi vissza, hogy a megadott adatok alapján nem található HBO előfizetés. Az interneten az előfizetések /szolgáltatások/ között nem szerepel a HBO előfizetésem. Mi az oka?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

19 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Hello József, köszi, így az HBO GO "előfizetésed" biztosan megvan, "csak" a regisztrációval van valami gond, amire a foxylady által írtak jelenthetik a megoldást. esetleg a Té ügyfélszolgálat előtt érdemes megpróbálnod ezt (ha korábban nem így próbáltad, akkor mindenképpen):

  • a számládon található MT azonosítóddal jelentkezz be a Té honlapján (csak az azonosító kell, jelszó nem)
  • onnét klikkelj az HBO GO regisztrációra, adj meg egy tetszőleges HBO GO felhasználónevet, jelszót
  • ha azon a gépen néznéd a filmeket, amin regisztráltál, akkor már nézheted is azokat
  • másik gépen az általad megadott adatokkal be kell jelentkezned (okostévé ezek helyett PIN kódot kér, amit a gépeden az HBO GO-ra bejelentkezve, annak menüjében találsz)

nemrég nekem is újra kellett regisztrálnom, mivel az okostévémen egyik napról a másikra ugyanezt a hibaüzenetet kaptam, nem fogadta el a régi PIN-t. a Té honlapjáról indulva, a fenti a sorrendben működött az újraregisztráció, azóta is tökéletesen megy minden (év végén piszkáltam a csomagom, lehet, hogy az okozta, de nem fix, hiszen végül nem kellett az ügyfélszolgálattal egyeztetnem)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
Ekkor: 2016. 03. 10. at 14:03, teherwagon írta:
  • a számládon található MT azonosítóddal jelentkezz be a Té honlapján (csak az azonosító kell, jelszó nem)
  • onnét klikkelj az HBO GO regisztrációra, adj meg egy tetszőleges HBO GO felhasználónevet, jelszót
  • ha azon a gépen néznéd a filmeket, amin regisztráltál, akkor már nézheted is azokat
  • másik gépen az általad megadott adatokkal be kell jelentkezned (okostévé ezek helyett PIN kódot kér, amit a gépeden az HBO GO-ra bejelentkezve, annak menüjében találsz)

Hello @TibChee, így próbáltad? ha nem, akkor így próbáld, hátha (amennyiben így sem megy, akkor viszont valóban várj még kicsit)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
24 perce, teherwagon írta:

Hello @TibChee, így próbáltad? ha nem, akkor így próbáld, hátha (amennyiben így sem megy, akkor viszont valóban várj még kicsit)

Igen, így csináltam. De aktiváló kód helyett csak hibaüzenetet kapok. Az ügyintéző hölgy a telefonban azt mondta, hogy 72 ór múlva lesz. A sima TV csatornák esetében valóban, csak az HBO GO nem megy még.
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Sziasztok!
Nem teljesen tiszta mi az HBO GO igénybevételének menete.
A GO honlapja azt írja, hogy ha előfizetek az HBO pak csomagra ami 2 év hűségidővel 2 000 Ft / hó akkor jár mellé a GO szolgáltatás is.
De egy másik leírásban már úgy írja mintha a GO szolgáltatást külön meg kéne rendelnem ami az online ügyfélszolgálaton 2400 Ft-ot ír / hó
most akkor, hogy tudom igénybevenni? Ha normál pak mellé is jár akkor inkább fizetek 3 HBO csatornát 2000-ért de ha amellé nem jár automatiksan és ingyen a go szolgáltatás is akkor inkább csak a GO-ra fizetek elő mert nekem arra van szükségem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

A tévén tudom nézni a HBO-t /HBO2-töt és a HBO comedit/ 2 015.juliusban fizettem elő a csomagot azzal,hogy a HBO GO csatorna nézésére is jogosult vagyok előfizetés nélkül. Az eltelt idő alatt, csak azokat a HBO GO-n vetitett filmeket tudom nézni a számítógépen amelyek ELŐFIZETÉS  NÉLKÜL is nézhetők. A próbálkozásaim mint jeleztem, kezdettől fogva nem jártok eredménnyel. Köszönöm a választ.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 5/30/2017 at 19:15, kanteta írta:

Sziasztok! Előfizettem az hbo maxpak-ra és sehogy sem tudom az hbogo-t. Azt írja hogy a megadott MT azonosítóhoz nem tartozik hbo go előfizetés. Pedig ezért fizettem elő tulajdonképpen :))

 

Ekkor: 5/30/2017 at 20:23, Roli82 írta:

Szia kanteta!

1 hét az átfutási idő, nálam ennyi volt anno. :)

Nálam is ez a helyzet, de csak 4 napja rendeltem meg (a csatornákat már tudom nézni), várok még.
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...