Ugrás a tartalomhoz
  • 1

csalo


Törölt_tag7263

Kérdés

sziasztok

mai napon én sajnos benyeltem a telefonhivast, követtem az utasításait, kaptam sms-eket, és válaszoltam, (a sztorija: számlajóváírást kaptam, 50 szerencsés előfizetőt sorsoltak ki és én is az egyike vagyok, megerősítő sms-t kell küldenem., mivel soha eddig nem kaptam hasonlót, nem volt gyanus a dolog)

jó kis kari aji magamnak, én *****,

a beszélgetést felvettem, nem tudom felhasználható-e a rendőrségen, van-e értelme egyátalán rendőrségi feljelentést tenni,

az alábbi üzenetet kaptam,

Tisztelt Ügyfelünk, sikeres feltöltés. feltöltött telefonszám 06307571163, cimlet: 10000ft, azonosito:002512802. a feltöltött számra SMS-t küldtünk. Üdvözlettel Telekom

mit tudok tenni? kérek javaslatokat, karácsonyi ünnep után bemegyek a t-mobilba és rákérdezek mi a teendő.

üdv

Betty

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Üdv!

Ajánlott minél előbb felkeresni a rendörséget és feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen, ezzel elősegíted a rendőrség munkáját nem csak a saját ügyeddel kapcsolatban, hanem valószínűleg több hozzád hasonló áldozat ügyében is.

A rendőrségi feljelentés másolatával és a rendőrség által kiállított áldozatvédrlmi igazolással meg kell keresni a helyileg illetékes áldozatvédelmi szolgálatot, ahol tájékoztatnak minden jogi lehetőségedről, valószínűleg a károd is megtétülhet.

itt olvashatsz bővebben az áldozatvédelmi szolgálatról

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...