Ugrás a tartalomhoz
  • 0

huawei p8 lite frissítés


hacsa

Kérdés

Sziasztok!

Huawei p8 lite telómat szeretném frissíteni, 5.1 verzióról6.0-ra,de sehogyan sem sikerül.

A gyártó által kiadott frissítést letöltöttem,átmásoltam sd-re,de helyi frissítés menü alatt sem látja,belső tárhely alatti dload mappából sem,

sd-ről sem,beléptem a teló szerviz menüjébe,onnan próbáltam sd kártyáról,de úgysem látja.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

19 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

A dload mappában lévő update-et fel kell neki ismernie ha a hivatalos oldalról van és nem sérült a file, nincs tömörítve.

Nem szükséges megvárni vele az OTA-t ami a Huawei hivatalos oldalán van és az adott készülékekhez van az hivatalos mindegy, hogy szolgáltatói vagy sem. Szolgáltatós is megeszi a globalt és fordítva is, valamint a garancia sem vész el mindegy melyik szoft van rajta amennyiben hivatalos.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

hacsa

Szia Kinn van a C150B656 Telekomos 6.0.

 

A dload mappának így kell kinéznie ahogy a képen van ha a belső tárhelyen is így. A letöltött csomagból csak az update.app kell. Ha kell olyan ami települ keres meg és elküldöm a linket.

 

Ja és garancia is megmarad.. 

 

Screenshot_2016_12_27_11_10_02.png  Screenshot_2016_12_27_12_09_41.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: lion49
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
15 órája, lion49 írta:

Szia ne nekem holnap meg jön hívd fel és nézesd meg velük, hogy hogyan áll a dolog  Sokáig Nekem is "Szállításra vár" volt Most Szállítás alatt van 09.23-kor átadták a GLS-nek..

Hiba lehetőség van de sajnos van amikor az ember még mellette nem is hozzáértőt fog ki.

 

Töröltesd a szociális csomagot és tovább fog menni nekem már a dokumentumok is megjöttek.

 

Mondjuk arra vártam én is, hogy itt legalább telekomos Super User válaszol de hát ahogy a frissítésekkel nincsenek tisztában úgy szerintem itt sok dologgal sincsenek tisztába.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: lion49
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...