Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Samsung galaxy s7


Törölt_tag7366

Kérdés

Sziasztok! Pár napja vásároltam egy samsung galaxy s7 készuleket és ugy veszem eszre nagyon hamar melegszik! Ha csak mondjuk egy 5-10 perc facebookozás, vagy simán csak böngészés,vagy pár perc telefonálás!ha folyamatosan használom ,akkor  főleg az oldalsó fém keret ,de hátulja is! Persze nem elviselhetetlen, csak fura! De lehet csak az üveg hátlap miatt érzem jobban melegnek, nem tudom !...Azt szeretném kérdezni ez normális,vagy valami gond lehet ? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

10 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

OP:

Ha nem volt előtte prémium kategóriás készülék akkor érthető a frusztráció. "Sajnos" már annyi nyers erő van egy ilyen tenyérnyi készülékben, hogy a hő élvezetest nehéz megoldani az üvegen pedig szépen tud terjedni. Ebben a hidegben egy kis kéz melegítő legalább :D

Viccet félretéve ha gond nélkül tudod kézben tartani akkor semmi probléma. Volt már rá példa, hogy intenzívebb használat mellett akár 50 fokra is felmelegedhet egy erősebb készülék. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
8 órája, Gabor810201 írta:

Sziasztok! Pár napja vásároltam egy samsung galaxy s7 készuleket és ugy veszem eszre nagyon hamar melegszik! Ha csak mondjuk egy 5-10 perc facebookozás, vagy simán csak böngészés,vagy pár perc telefonálás!ha folyamatosan használom ,akkor  főleg az oldalsó fém keret ,de hátulja is! Persze nem elviselhetetlen, csak fura! De lehet csak az üveg hátlap miatt érzem jobban melegnek, nem tudom !...Azt szeretném kérdezni ez normális,vagy valami gond lehet ? 

Szia!

Nekem Samsung Galaxy S Edge-m van, de max kéz-meleg lesz hosszabb használat után ami teljesen normális.

Tedd fel a Phone INFO ★Samsung★ alkalmazást, az megmutatja a hőmérsékletet is.

Screenshot_20170104-064413.png

Eddig csak Samsung készülékeim voltak és ezután is csak azok lesznek, nem tudok rosszat mondani róluk. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Ekkor: 1/5/2017 at 10:28, teherwagon írta:

Hello @Gabor810201, nálam az segített, hogy telepítettem a Play áruházból a CM security-t, ami a vírusírtás mellett teljesítmény optimalizálást is tud (pl. mutatja és kilőhető vele minden gyakran újrainduló vagy feleslegesen futó alkalmazás). persze másikat is választhatsz (nekem ez jött be), de Androidon érdemes valami hasonlót használni

Azért ezt helyre tenném.

Az ilyen "vírusirtó" vagy memória tisztító appok maximum placebo hatást érnek el. A vírusirtás része még a nagyobb cégek esetében is csak annyiból áll, hogy az alkalmazások hozzáférést vizsgálja és ha valami nagyon szokatlan jelez. A memória tisztítás része pedig értelmetlen. A rendszer kezeli a RAM-ot a saját algoritmusa alapján (ez OEM függő) így ha kézzel rendszer alkalmazásokat állítunk le azok pár másodperc/perc után újra fognak indulni zabálva az erőforrást ne beszélve arról, hogy maga a tisztító app is folyton fut daralva a dolgokat. 

Vírusirtás: Idegen források kikapcsolva tartása, tudatos internet használat.

Memória kezelés: Recant apps ürítése valamint furcsaságok esetén reboot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Üdv!

Végülis a Note kistestvére. :)

Na de viccet félretéve,  ha csak langyos, akkor valamilyen szinten érthető dolog, de ha már tulságosnál melegebb akkor ott bizony baj van. Én nem akarok a Samsung ellen kampányolni, de volt Samsungom 2013-tól, Galaxy SII, tudom milyen, mikor égeti a hátlap a kezemet. Szerencsére az én SII készülékem a 2 év garancia lejárta  után egy két hónappal simán csak nem indult el többet, a Note-al történt eset után úgy érzem, hogy jól jártam. Az SII halálára egyébként már számítottam, mert előtte egy jó ideje, csak reggel nyolctól délig bírta az aksija, és olyan is volt, hogy egy óra alatt vagy még annyi sem lement, mikor kivettem az aksit a helyéről, nem mondom, hogy szinte parázslott, de a langyosnál kicsivel melegebb volt. Azóta nem volt Samsung készülékem, de amik történnek mostanában a Samu házatáján, nem azt mutatják, hogy ideje lenne még egy esélyt adni egy Samsung telefonnak. Igaz az utána következő kínai/magyar (ConCorde 6500) telefonomnak is az aksija vetett véget, ezzel csak arra akarok kitérni, hogy nem csak a Samsung kiváltsága az ilyesmi.

Szóval amíg kicsit melegszik, az még oké, de ha azt veszed észre, hogy romlik az üzemidő, esetleg már kellemetlen szintet kezd megütni a melegedése, ne várj egy percig sem a szervízbe juttatásával. Ha a probléma a szervíz után sem javul érdemben, akkor pedig pénz visszakérés vagy csere.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Hello @Gabor810201, nálam az segített, hogy telepítettem a Play áruházból a CM security-t, ami a vírusírtás mellett teljesítmény optimalizálást is tud (pl. mutatja és kilőhető vele minden gyakran újrainduló vagy feleslegesen futó alkalmazás). persze másikat is választhatsz (nekem ez jött be), de Androidon érdemes valami hasonlót használni

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Köszi a válaszokat , letöltöttem  talán nincs gond  lehet csak nekem fura,szokatlan ! Es azt lehet tudni , menyi mondjuk a normális hömérséklet vagy ami már nem jo ? Ezt egy 30 perc folyamatos használat után mutatta, facebook , youtub , pokerstar ! 94 röl indult az aksi , most 84%!.... Proceszor 26.8....akumlator 26.9! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 01. 04. at 6:52, Roli82 írta:

Szia!

Nekem Samsung Galaxy S Edge-m van, de max kéz-meleg lesz hosszabb használat után ami teljesen normális.

Tedd fel a Phone INFO ★Samsung★ alkalmazást, az megmutatja a hőmérsékletet is.

Screenshot_20170104-064413.png

Eddig csak Samsung készülékeim voltak és ezután is csak azok lesznek, nem tudok rosszat mondani róluk. :)

Kosz a válaszokat , az akumlátorral nincs gond birja , csak az zavar melegszik kicsit gyorsan ,mondju kb 3-4 perc telefonálás, vagy kb egy 3-4 perc után ha  a fotozással szorakozok !  nem elviselhetetlen , csak fura nekem most még ! Majd megszokom , csak nem tudtam ez menyire problema ! Föleg a bekapcsolo gombnál érzem elsőre a melegedest ! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...