Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Huawei p9


Törölt_tag7412

Kérdés

Ajánlott posztok

  • 3
4 órája, FERENC32 írta:

Az lenne a kérdésem hogy mikor várható a frissítés az android 7. 0 ás verzió mert ahogy néztem a fórumokat legtöbb szolgáltató már kiadta  egyedül a t-mobile nem

A Huawei 2017. első negyedévére ígért a Nougat frissítést. Még a független készülékekre sem jött ki, a szolgáltatósokra meg alapból valamivel később jöhet csak ki (szolgáltatói módosításokat a gyártónak még jóvá kell hagynia). Innen-onnan vannak már leszedhetők, de csak saját felelősségre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Ekkor: 2017. 01. 10. at 9:37, FERENC32 írta:

Ki tudom nyitni és vissza is tudom zárni csak nem tudom mire szolgál ez a funkció akart engedélyezni valami frissítés de nem engedélyezte gondolom valami rom frissítés

A Bootloader-t úgy kell elképzelni mint PC-n a  BIOS-t az inicializálja a rendszert induláskor. 
Ha zárt akkor csak a gyártó (OEM) által kiadott aláírással rendelkező frissítések települhetnek a készülékre amennyiben nyitott akkor bármilyen aláírást elfogad. 
A frissítések egyébként a Huawei oldalán megtalálhatók de még nem indult el a Nugát P9-re

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
4 perce, OldMike írta:

Állítólag Németországban már van hivatalos:

https://www.inside-handy.de/news/42749-huawei-p9-update-android-7-nougat-test

A hivatalos oldalon még csak RollBack pack van fent így szvsz ez csak open beta (bár nem tudok németül)

Bár ez egytegnapi tweet így lehet, hogy pont most indul

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Sensitivity
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Épp most, FERENC32 írta:

koszi a valasz es honnan lehet leszedni a gyari telekomos frissítés ?

Gyári még nincs sehol, azt a telefon fogja jelezni (OTA frissítésként), vagy a menüjében lehet lekérdezni. Általában az OTA hamarabb elérhető, mintsem hogy a gyártó vagy a Telekom honlapján megjelenne. A már letölthetők nem hivatalosak, leginkább a béta-tesztre kiadottak feltört és módosítgatott változatai.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
3 órája, FERENC32 írta:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged de nekem soha nem jelzi a frissítést a készülék :(

Ez esetben érdemes 1-2 hetenként rákérdezni a frissítésre a Beállításokban. Javaslom még a Mobilaréna nevű honlapon a P9 fórumát:

https://mobilarena.hu/tema/re_huawei_p9_9_pont_feketen-feheren/friss.html

Nyilván lesz sok számodra érdektelen dolog, de amikor elérhetővé válik egy hivatalos frissítés, akkor eléggé felpörögnek. Azért a haladó dolgokban légy óvatos, mert ott meglehetősen jártas hozzászólók is vannak, én nem ugranék bele bonyolult dolgokba.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 perce, FERENC32 írta:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged

 Találtam egy programot ahol le lehet tölteni a frissítéseket minden verzióhoz beírom neked hátha tudok vele segíteni FirmwareFinder

A Te döntésed hogy milyen FW-t teszel a telefonodra, én biztosan megvárom a Huawei hivatalos kiadását. Egy másik fórumon van aki már feltett nem hivatalos 7-es verziót, de írta, hogy nem minden működik, vagy nem jól.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
3 órája, FERENC32 írta:

Én is megvárom a 7 verziót csak szerinted majd honnan lehet letölteni?

Nekem ugyan a P9 Lite van, ez a B130 és a B150 verziót magától jelezte, a B160 esetében (már olvastam a fórumon hogy voltak akiknek már jelezte) én kérdeztem meg a telefontól :) hogy van-e frissítés. Volt és akartam frissíteni, letöltötte magától, telepített, optimalizált, újraindított és rendben volt. Ez az OTA frissítés, de ez bizonyára ismerős dolog.

Tehát nem kellett a neten letöltést keresni, egyébként szerintem a Huawei honlapjára elég későn teszik ki.

Én nem néztem ennek utána, de akár lehet valami olyan beállítás is a telefonon, hogy egyáltalán ne keressen frissítést (a tévémen van ilyen lehetőség, ezért gondolnék erre).

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

A Huawei azt mondta, hogy már folyamatban van a Telekomos P9 Nougat frissítése. Annyi infót találtam, hogy Németországban a Huawei már egy hete elindította a Nougat frissítést. Ha abból indulunk ki, hogy a független P9-re ott kb. két héttel előbb jött a Nougat, mint Magyarországon, akkor hamarosan nekünk is meg kellene kapni a Nougatot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 1/20/2017 at 7:17, FERENC32 írta:

Sziasztok jó reggelt lehet már esetleg tudni hogy mikor adják ki a Huawei p9 az Android 7.0? Mert nekem még csak4.1 van

A 4.1 az EMUI verziója nem az Androidé. :)

A napokban indult el az Android 7.0 és EMUI 5.0 frissítés a Telekomos P9-ekre!

Innentől már csak türelem és rövidesen az Ön készüléke is megkapja. Célszerű ellenőrizni a beállításokból ,hogy van e frissítés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2/2/2017 at 8:56, Aldhissla565 írta:

Van infó arról, hogy mikor jön a frissítés? Mert úgy néz ki még nem indult el a frissítés. Egyrészt nem is kaptam, másrészt a firmwarefinder sem jelzi, hogy lenne C150-re az utolsó B183 frissítésnél újjabb

Már elindult, türelem vagy pedig kézzel installálás szükséges innentől. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, Zsocaa1226 írta:

sziasztok tud már valaki valamit a p9 lite frissitéséröL(adroid 7 )röl??meg neem mindi semmi es már egy csomo ismimnek megvan

 

Szia! Abból hogy itt tetted fel a kérdést feltételezem, hogy Telekomos (SingleSIM) készüléked van. Már több mint egy negyedéve létezik a B381 jelű (7.0) FW ezekre a készülékekre. Próbáltad a Beállítások menü végén a Frissítéssel megnézni?

Jelenleg ez a BUILD szám van nálad: VNS-L21C432B161?

Amennyiben független (DualSIM) készüléked van, akkor az utolsó szám mindkét esetben 0.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...