Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Immmr


zoli62

23 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Az elsők között jelentkeztem tesztre, azóta is használom. Eleinte voltak problémák, de ma már kifogástalan. Éppen ma írtam nekik a fészen, hogy mikor indul  a szolgáltatás nálunk ezt a választ kaptam:  Hey there XY! Thanks for your interest in immmr! We are currently just launched in Slovakia and are planning our U.K launch at the moment. We are rolling out more countries in the coming months so we will keep you updated on our plans for Hungary! Have a super Monday ?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

...akkor lehet, hogy érdemes lenne azt a tavaly márciusi sajtóközleményt cáfolni, esetleg helyesbíteni, mert az a mai napig elérhető és sem a Deutsche Telekom AG, sem a Magyar Telekom nem adott ki azóta semmilyen a témához kapcsolódó közleményt, hogy a szolgáltatás mégsem úgy alakul, ahogyan azt terveztük.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: urbanmale
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, doky67 írta:

Itt előzőekben azt írták, h már nem, de próbáljad meg.

https://web.immmr.com/

Iphone-on használom én is. S mára már megegyezik a normál hívás minőségével. 

 

Facebook: https://www.facebook.com/immmr/?fref=ts

akkor egyelőre türelmesen várok, hátha történik valami csoda, mert többek között ezeknek a szolgáltatásoknak a lehetősége miatt tértem vissza a vodától... :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Immmr Facebook oldaláról válasz:

 Hey Zoltan, thanks for contacting us! Unfortunately at the moment our closed beta is only available to Telekom employees. Please stay tuned and we will update our beta testing list shortly. Best regards, Annie.
 

 
Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...