Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Bankkártya módosítása


Törölt_tag7482

Kérdés

Először fizettem volna bankkártyával.Végig csináltam és  hibás bankkártya adatok végett elutasította a befizetést.  Újból próbáltam ami nem sikerült mert ilyen adatokkal már van  számla nyitva ! Na a kérdésem : A régi rossz újat nem enged ,akkor hogy tudom módosítani mert biztos elütöttem valamit ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Sziasztok!

Én segítséget szeretnék kérni a Telekom Gyorsfizetés használatában. Mindig a Telekom weboldaláról fizetem be a számláimat, így már korábban regisztráltam bankkártyát a fizetés megkönnyítéséhez. Nem rég bankkártyát cseréltem, így fizetés alkalmával már az új kártyát regisztrálva fizettem.

Minden rendben működik, de törölni szeretném az első kártyát ami nem aktív de nem tudok belépni a Telekom Gyorsfizetés oldalán. Ha szeretnék jelszó emlékeztetőt kérni akkor meg a biztonsági ellenőrzésnél nem jeleníti meg a képet amiről a szöveget be kellene írni. Már frissítettem a Flash Player-t is hátha az elavult,de nem segített. Próbáltam Mozzila Firefox és Google Chrome böngészővel is.

Így néz ki az oldal képernyőmentése:

Kepernyofelvetel72.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...