Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Honor 7 lite vs Huawei P9 lite?


Törölt_tag7505

Kérdés

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
19 órája, eccarvú írta:

Melyiket vegyem?Honor 7 lite vagy Huawei P9 lite?

Szia!

Nagyjából teljesen ugyan az a két készülék.
Minimálisan "jobb"  a P9 Lite (jobb kijelző/ház arány, kicsivel jobb kamera, 9 grammal könnyebb) és talán a minősége is prémiumabb érzetet kelt de ennyi. Ugyan az a belső hardver van mind a kettőben, egyikben sem csalódnál. :) 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: WHOAMI
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
3 órája, eccarvú írta:

Hogy lehet jobb a P9 lite kamerája mikor ugyan olyan mint a Honoré?Ezt sajnos nem értem,viszont köszönöm a válaszod,sokat segítettél.De lehet a Honor mellett döntök nem nagyon szeretnék "tömegtelefont".Szerinted jó választás?

Csak megapixelben ugyanannyi a két kamera a szenzor más és nem sokkal  de a P9 Lite felé dönti a mércét. :)
Ahogy írtam nem jársz rosszul egyikkel se, lényegében mind a kettő ugyan attól a gyártótól van így azt se merem mondani, hogy a P9 Lite tovább lesz  támogatva mert szvsz ugyanaddig lesznek tehát amelyik neked szimpibb azt válaszd. Célszerű kézbe fogni mind a  kettőt, két külön világ a design.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
4 órája, WHOAMI írta:

Szia!

Nagyjából teljesen ugyan az a két készülék.
Minimálisan "jobb"  a P9 Lite (jobb kijelző/ház arány, kicsivel jobb kamera, 9 grammal könnyebb) és talán a minősége is prémiumabb érzetet kelt de ennyi. Ugyan az a belső hardver van mind a kettőben, egyikben sem csalódnál. :) 

Hogy lehet jobb a P9 lite kamerája mikor ugyan olyan mint a Honoré?Ezt sajnos nem értem,viszont köszönöm a válaszod,sokat segítettél.De lehet a Honor mellett döntök nem nagyon szeretnék "tömegtelefont".Szerinted jó választás?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: eccarvú
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...