Ugrás a tartalomhoz
  • 0

szofverfrissités ?


Törölt_tag7520

Kérdés

Tiszteletem: Tián István vagyok. Érdeklődnék arról, hogy mikor jön frissités a készülékemre ? 2016 nov-ben vettem egy Huawey p8lite telefont. Akkor az eladó azt igérte, hogy hamarosan jön a frissités a telefonomra, De sajnos még nem jött érdeklődnék, hogy egyáltalán kapok-e. Sok éve vagyok az Önök előfizetője, de eddig nem csalódtam. Tudom, nem a legjobb frissitést kapnám, mert az nem jár az én készülékemre, de, ha minden igaz akkor az android 6-os frissitést megkapjuk.  A független és egyes szolgáltatóknál megkapták. Érdeklődném, hogy kapjuk-e, vagy csalódottan kell másik telefont vennem ??Tisztelettel : Tián István 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Tisztelt Tián István!

A frissítés nem az alapján megy, hogy ki, hány éve előfizetője egy szolgáltatónak. A frissítés első körben a Google felelőssége, hogy egyáltalán legyen frissebb verziója az Androidnak. Ez jelen esetben teljesül mivel a 7.1.1 a legfrissebb. Eztán az adott gyártó (ebben az esetben a Huawei) készíti el az adott készülékre a szoftvert amelynek több teszten is végig kell mennie. Ha ez megvan akkor ezt kapják meg a szolgáltatók és vagy a saját dolgaikkal kiegészítve (alkalmazások, média fileok, stb) kiegészítve vagy nélküle publikálni az ügyfeleknek. Ami szintén nem egyszerre történik és nem is valamilyen minta alapján hanem a szerverek terhelésének elkerülése végett véletlenszerűen. Ezek alapján könnyű belátni ,hogy a frissítés legkisebb része függ a szolgáltatótól.
Mivel már van T-s 6.0 P8 Lite-ra így az ön készüléke is megkapja a közeljövőben. Vagy amennyiben nem akar várni akkor kézzel is telepíthető a rendszer a consumer.huawei.com oldalon leírtak alapján. (Ez utóbbi módszer adatvesztéssel járhat)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
3 órája, Tián István írta:

Tisztelt Whoami  Köszönöm a visszajelzését és sajnos ezeket az érveket én is ismerem ! A Google és a gyártó már régen elkészült vele, mert ha nem így lenne akkor másik szolgáltató ill a független telefonok sem kapták volna meg az "új" frissitést. Tehát (a fórumokról értesülve,) Csak a "*****" és a "telekom" ügyfelei nemkapták meg a frisitést. Igen tudom le lehetne tölteni máshonnan is, de, mivel Ön is írja, hogy adatvesztéssel és egyéb dolgokkal jár én inkább várok. Az, hogy írtam: mennyi ideje vagyok előfizetője a Telekom-nak azért írtam mert eddig meg voltam elégedve a szolgáltatóval. 

Tisztelettel : Tián István

Mint írtam kész van a T-s szoftver, a családomban is van aki már azzal használja. Az, hogy ki mikor kapja meg pedig véletlenszerű.

A 3. Szolgáltató lehet nem saját rendszert használ hanem a gyártótól kapottat így a független modellekkel együtt kapta meg nem kell várni az új ellenőrzésekre.

Ha OTA frissítés érkezik akkor is javasolt gyári beállítások visszaállítása a frissítés után, hogy tökéletesen működjön.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Whoami  Köszönöm a visszajelzését és sajnos ezeket az érveket én is ismerem ! A Google és a gyártó már régen elkészült vele, mert ha nem így lenne akkor másik szolgáltató ill a független telefonok sem kapták volna meg az "új" frissitést. Tehát (a fórumokról értesülve,) Csak a "*****" és a "telekom" ügyfelei nemkapták meg a frisitést. Igen tudom le lehetne tölteni máshonnan is, de, mivel Ön is írja, hogy adatvesztéssel és egyéb dolgokkal jár én inkább várok. Az, hogy írtam: mennyi ideje vagyok előfizetője a Telekom-nak azért írtam mert eddig meg voltam elégedve a szolgáltatóval. 

Tisztelettel : Tián István

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...