Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Macbook Air igénybejelentés


vazsonyierik

Kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ha tegnap benyújtottam egy igénybejelentés egy Macbook Air -re új otthoni TV szolgáltatás rendelésével, akkor mennyi időn belül szokták felvenni a kapcsolatot? Illetve egy olyan kérdésem lenne még, hogy ha elméletben minden rendben találnak akkor a bekötés és a notebook kiküldése között mennyi idő szokott eltelni?

 

Előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Szia!

Igénybejelentéssel kapcsolatban általában 3-7 napon belül jelentkeznek.

Bekötés 1-2 héten belül megszokott lenni ha nincs műszaki akadálya, a notebook kiszállítás is 1-2 héten beül meg van ha van raktáron, ha nincs akkor 30 nap!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 minute ago, Roli82 said:

Szia!

Igénybejelentéssel kapcsolatban általában 3-7 napon belül jelentkeznek.

Bekötés 1-2 héten belül megszokott lenni, a notebook kiszállítás is 1-2 héten beül meg van ha van raktáron, ha nincs akkor 30 nap!

Köszönöm a válaszod!

 

Felmerült bennem a kérdés, hogy ha bekötik a szolgáltatást és nem vagyok vele elégedett (sajnos a környéken hallottam problémákat), akkor itt is van valamilyen elállási idő? 
Illetve ha a szolgáltatással elégedett vagyok, de esetleg bármi okból a notebook mégsem felel meg, akkor annak kiszállításától él a 14 napos elállási lehetőség? 

 

Köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...