Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Analóg Kábel TV


abc

Kérdés

  • Válaszok 546
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Szerintem akkor tegyük valóban helyre ezt a helyzetet. Az, hogy Te nem vagy hajlandó olyan berendezést alkalmazni, ami képes a felkínált alternatív vételi módokat kezelni, az szíved joga. Elmondtuk lentebb többször is, hogy az előfizetők 99% ának az az igénye és érdeke, hogy a hálózaton nagyobb adatátviteli kapacitás álljon rendelkezésre és a Telekom ennek megfelelően dönt a hálózat fejlesztéséről. Nem fogja érdekelni nagyon helyesen, hogy Te nem vagy hajlandó olyan végberendezést cserélni, aminek több mint 10 éve van STB MENTES alternatívája.

 

Van ki nem szeret civilizációban lakni, ezért kiköltözik az erdőbe. De utánna nem veri a fák oldalát, hogy márpedig neki járjon oda ki busz, mert az kell!

 

A részemről a témát lezártam.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Teljesen igazad van!

 

Sőt szerintem a hétfői műsorszünetet is vissza kéne állítani....

 

jóember ne viccelj már, ez nem egy jótékonysági szervezet, ez egy kereskedelmi cég. (attól tekintsünk el hogy hogyan miként került ilyen monopolhelyzetbe, blabla)

 

Bízom benne ezt a kérdést az állam szolgáltatónak is felteszed, hogy miért szüntették meg az analóg sugárzást...

 

mondjuk szerintem meg az echo tv és társait kéne megszüntetni az AXN helyett...

 

Válts szolgáltatót ha nem felel meg, ennyi a történet..

 

 

 

(a boxmaffiához pedig annyit, hogy szerintem senki nem lelkesedik érte, de jelenleg ezt tudja nyújtani a telekom, az efik meg felfogták hogy a fillérbaszás nem nyerő, és örülnek a nagyobb net kapacítás lehetőségnek, azzal hogy az analóg megszűnik, ezzel teret biztosítva a kábel jobb kihasználására)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Megint a szomszéd tehene dögöljön meg neked nem kell sport de kell duna world, de a többi ember igénye nem érdekel. Lehet hogy nem szeretnél meg válni a mostani terminológiától de meg fogsz válni nincs választás marad egy start csomag és helyenként egy alap csomag aztán T megint be indul és kukázza ezt is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

szerintem ne állapítsd meg te, hogy melyik csatorna alacsony nézettségű. én pl. a te kedvenc csatorndat nem nézem (sőt az ismeretségi köröm sem nagyon). de az AXN-t meg nézem, és az ismerőseim is. mégsem modom azt, hogy az echo tv-t dobják ki a kukába.

a nézettség megállapítására több, komolyabb mérés létezik, biztos vagyok benne, hogy a csatornaváltozásoknál ezt figyelmbe veszi minden tv szolgáltató.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

  

 

Megint a szomszéd tehene dögöljön meg neked nem kell sport de kell duna world, de a többi ember igénye nem érdekel. Lehet hogy nem szeretnél meg válni a mostani terminológiától de meg fogsz válni nincs választás marad egy start csomag és helyenként egy alap csomag aztán T megint be indul és kukázza ezt is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

felmerűlt egy kérdés:

- a topiclakók közül (az érintetten kívűl) így hirtelen, tud valaki mondani műsort az elmúlt pár hónapból a DW adó kínálatából amit nézett? vagy bármit az adóról? :)

 

(vagy forma 1-en kívül bármit amit közszolgálatin néz? (szándékosan, a véletlen kapcsolás nem számít)

 

 

 

ui: távol álljon tőlem, a telekom védelme, hiszen komoly problémák vannak náluk, de jelen esetben 100% helyesnek tartom a lépésüket

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én nem ezt mondtam hanem, hogy egy kevéssé nézett, reklámgyár kereskedelmi szennycsatorna essen ki a rostán.

 

Hosszú távon az MTV4 nem is eshet ki, hiszen egy közszolgálati csatornáról van, ami védelmet élvez.

 

Én most csupán azt mondtam, hogy egy élő, nézhető, élvezhető közszolgálati csatornát ejtettek ki most egy egy napi 24 órás monoszkóp csatornáért.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem tudom, hogy hallottál-e már a Kossuth-díjas Séra Séndor rendezőről?

 

A Duna Worldon éppen most játszanak tőle több olyan dokumentumfilmet, amelyek korszakos értékűek.

 

De ne menjünk bele ízlés vitába, hanem maradjuk csak a közszolgálati csatornákra vonatkozó törvényi kötelezettségeknél!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kinek a pap kinek a papné, biztosíthatlak róla hogy háttérben folynak a munkálatok az új csatorna el indítását illetően. Duna tv meg ki lett szórva ez van. Még mindig nem érted hogy nem csak te vagy egyedül hanem rajtad kívül van még pár ezer tv néző és nekik is szem elött kel tartani az igényeiket.

 

Ott a 4 betűs kft mért vagy még itt?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Churchill is csak annak a statisztikának hitt, amelyet  ő maga hamisított.

Ezeknek a nézettségi statisztikáknak sem szabad hinni sohasem maradéktalanul.

 

De itt még fontosabb dologról van szó! A média törvény rendelkezéseinek a betartásáról a közszolgálati csatornák közvetítéséről.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...