Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Analóg Kábel TV


abc

Kérdés

  • Válaszok 546
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Hol van ez leírva,miért nem értesít róla?? Ma akadozik az IPTV "szolgáltatás" M4 sportcsatorna hol működik hol nem,hol van hangja hol nincs,mondjuk túlzottan nem izgat,mert átkapcsolok X szolgáltató földi csomagjára. Érdekes!!! Ott hiba nélkül megy. Ha a Telekom nagyvonalú lenne,akkor normálisan szolgáltatna,mindennapi hibák nélkül. Jó én egy szót sem szólok,de el lehet képzelni,hogy milyen volt szolgáltatásuk részemre,ha több hónap előfizetést elengedtek. Jó! én is nagyvonalú voltam,mert szerződésszegés indokával nem mentem át másik szolgáltatóhoz,ahol SSD kártyámat kihasználva akár  1000 Mbps letöltési sebességet is elérhetek (4000 Ft./hó)

 Szóval hol van ez a felvételi opció??? A Beltéri egységem még az USB-t sem ismeri,kőkorszaki darab!!!

 Simán rákantytytyintok a felvételre-ennyi?? Idáig külső vinyóra vettem fel a dolgokat,az xx szolgáltató adásából. Akkor most (uram Istemn mekkora előrelépés) feltölthetem  pl. a forma 1 futamot is -akár?? Mást nemigen érdemes 

 Köszi válaszodat,barátsággal: nagymaki

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszi,ezt idáig is tudtam,de nem igényeltem a merevlemezes beltérit. Nincs olyan műsor amit szívesen újra megnéznék,ílletve a sporteseményeket  DVB-T -ről külső vinyóra a televíziómon keresztül fel tudom venni. Tényleg beszoptam a Tkom.nagyvonalúságáról küldött infodat :smileyhappy: Sajnos semmi újat nem tudtam meg,sem a digitális átállásról (miért is vajon ??),sem semmi egyébről,amit ne tudtam volna. Reménykedtem >>> azt lehet,főleg 37 :smileylol:C°-ban.

 

  Barátsággal: nagymaki

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Aljassag a Telekomtol, hogy ugyanazert a szolgaltatasert majdnem ketszer annyi penzt szed be havonta az egyik ugyfeltol mint a masiktol!

 

1 felvevos IPTV STB (1100 ft) + 1 sima IPTV STB (870 ft) = 1970 ft

1 sima IPTV STB (ingyenes) +1 felvevos IPTV STB (1100 ft) = 1100 ft

 

A kulonbseg csak a sorrend. Ha tudtam volna, akkor hajdnanan amikor elsore felvevos IPTV STB-vel inditottam, akkor elotte kellett volna kerni egy simat es berakni a sarokba, most nem ketszer annyit fizetnek ugyanazert a szolgaltatasert diszkriminativ modon.

 

Mar irtam panaszlevelet, azt irtak, hogy ilyen az arpezesuk es kesz! (Hibasan, teszem hozza...)

 

Velemeny?

 

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Aljassag a Telekomtol, hogy ugyanazert a szolgaltatasert majdnem ketszer annyi penzt szed be havonta az egyik ugyfeltol mint a masiktol!

 

1 felvevos IPTV STB (1100 ft) + 1 sima IPTV STB (870 ft) = 1970 ft

1 sima IPTV STB (ingyenes) +1 felvevos IPTV STB (1100 ft) = 1100 ft

 

A kulonbseg csak a sorrend. Ha tudtam volna, akkor hajdnanan amikor elsore felvevos IPTV STB-vel inditottam, akkor elotte kellett volna kerni egy simat es berakni a sarokba, most nem ketszer annyit fizetnek ugyanazert a szolgaltatasert diszkriminativ modon.

 

Mar irtam panaszlevelet, azt irtak, hogy ilyen az arpezesuk es kesz! (Hibasan, teszem hozza...)

 

Velemeny?

 

 

 

 

Első számolás a helyes a másodikat nem is értem hogy jött. Kérsz pvr-t akkor az lesz az elsődleges 1100 Ft a többi meg + 870.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia. A Telekom tavaly a DVB-C (kábel) adását MPEG2 tömörítéssel továbbította. Tegnap kipróbáltam a Panasonic televíziómon,simán vette a DVB-C kábelen sugárzozz Mpeg 2 jelet,jó a tv-m kápes rá.Valószínű,amelyik televízió az Mpeg 4-et tudja az a 2.-is. Ebben más biztosantud adni tanácsot. Dugd be a tv-nek és hangolj 

Állítólag az analóg megszüntével,a digitálison nem lesz kódolás. 

 szia

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem jön be. Tulajdonképpen a Tkom,már a digitális adás előfizetését is beszüntette. A meglévő analóg adások ezután digitálisok lesznek,a digitális előfizetések maradnak. 

Azt nem tudom, a régi digitális előfizetőknek lehet e HD adásra előfizetni,de gondolom lehet. A Telekom honlapján meg lehet találni

 Az érdekes kérdés részemre is,állítólag a digitális adás nem lesz kódolva. Gondolom a Telekom gondolt az új televíziókészülék tulajdonosokra,akiknek a tv.-je tudja fogni a DVB-C-t. Kódolás esetén az elé is kellene set top box. Akkor inkább sokan a  .... szolgáltatót választanák,aki egy kártya a tv oldalába-és megoldja a gondot

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

"Mpeg4 vissza fele kompatibilis."

 

A visszafele kompatibilitast igazabol ugy kell erteni, hogy ha van egy MPEG4-es TV-d az az MPEG2-es dekodolast is tudja.

 

Az en regebbi TV-men csak MPEG2 van, kiprobaltam es szepen bejon a 37 csatorna kodolatlanul.

A kerdesem arra iranyult, hogy a 37 mellett bejonnek-e kodolatlanul a HD adoasok is, legalabb a kozszolgalati csatornakra?

 

(Az SD adasokat MPEG2 tomoritessel nyomjak)

(A HD adasokat MPEG4 tomoritessel nyomjak)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

"Első számolás a helyes a másodikat nem is értem hogy jött. Kérsz pvr-t akkor az lesz az elsődleges 1100 Ft a többi meg + 870."

 

A telekom ingyenesen ad egy sima IPTV STB-t.

Hol van az leirva, hogy ha kesobb valaki ker meg egy felvevos IPTV STB-t is akkor hirtelen mar az addigi ingyenes simaert is kezdjen el fizetni?

 

Hol van ez leirva, hogy a masodlagos felvevos IPTV STB, automatikusan elsodlegesse valik? Es mi ebben a logika, hiszen a tobbelt szolgaltatas az a felvevos STB (1100 ft)...

 

Csatoltam a Telekom valaszat:

 

Telekom valasz

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A tisztán látás kedvéért. Az stb típusától függetlenül. Az első stb mindig 0.- Ft a második mindig 870.-Ft és ehhez jön hozzá az 1100.-Ft ami a felvételi lehetőségért kell fizetni és nem az stb bérleti díja. Ebből kiindulva, mindegy, hogy az első vagy a második stbben van winyó az eredmény ugyan az 1970.-Ft lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Sangean!

 A digitális továbbítás Mpeg2 tömörítésű. Elő lehet szerintem (de ne valószínű,mert a telekom  megszüntette az előfizetési lehetőséget a digitális adására) fizetni HD csatornákra, A TELEKOM ÜGYFÉLSZOLGÁLATA MEGMONDJA 1214

Telekomnál a műholdas és az IPTV Mpeg4 tömörítésű,mindegy HD vagy nem HD a továbbított jel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...