Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Analóg Kábel TV


abc

Kérdés

  • Válaszok 546
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Köszi!

 telefont is vettem már úgy Tkom üzletben,hogy levonták a pontjaimat. Azt sem tudom most mennyi van,mert a Tkom oldalamon semmilyen előfizetéssel nem rendelkezem-tényleg,bár platina,illetve ,mivel lejjebb ment az ár,aranykártyás vagyok. Mindenem a tkomnál van. Szerintük nem. Mindegy,már kétszer szóltam,az első után bőven eltelt a 72 óra,ma cseten jelentettem ismét.

 Szia

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
    Az átállás tervezett menetrendje:


2015. szeptember 1.: Biatorbágy, Budaörs, Diósd, Érd, Pusztazámor, Sóskút


2015. szeptember 8.: Budakalász, Budapest (III., IV., XIII. kerületek), Üröm


2015. szeptember 15.: Ajka, Apátfalva, Csanádpalota, Deszk, Ferencszállás, Kislőd, Kiszombor, Klárafalva, Kübekháza, Magyarcsanád, Magyarpolány, Makó, Noszlop, Szeged, Szeged-Baktó, Szeged-Gyálarét, Szeged-Szentmihály, Szeged-Szőreg, Szeged-Tápé, Tiszasziget, Újszentiván


2015. szeptember 22.: Almáskamarás, Ásotthalom, Balástya, Békéscsaba, Budapest (VIII., IX., XI., XX., XXI., XXII., XXIII. kerületek), Doboz, Domaszék, Dombiratos, Gyula, Hódmezővásárhely, Kevermes, Kistelek, Kunágota, Magyarbánhegyes, Mártély, Mezőhegyes, Mezőkovácsháza, Mindszent, Mórahalom, Nagybánhegyes, Nagykamarás, Öttömös, Pusztamérges, Pusztaszer, Ruzsa, Szegvár, Telekgerendás, Üllés, Zákányszék


2015. szeptember 29.: Aszód, Budapest (II., V., VI., VII., X., XII., XIV., XV., XVI. kerületek), Csömör, Domony, Dunakeszi, Esztergom, Fót, Göd, Iklad, Isaszeg, Nagykovácsi, Perbál, Piliscsaba, Pomáz, Remeteszőlős, Solymár, Sződ, Tinnye, Tura,Veresegyház


2015. október 6.: Budapest (XVII., XVIII. kerületek), Dunabogdány, Ecser, Gyál, Gyömrő, Kisoroszi, Mende, Pócsmegyer, Szigetmonostor, Tahitótfalu, Üllő, Vecsés, Visegrád


2015. október 13.: Bernecebaráti, Ipolydamásd, Ipolytölgyes, Kemence, Kismaros, Kóspallag, Letkés, Márianosztra, Nagybörzsöny, Nagyszénás, Orosháza, Perőcsény, Pusztaföldvár, Székkutas, Szob, Szokolya, Tésa, Vámosmikola, Verőce, Zebegény

 

Az átállás menetrendje kicsit változott a Szeptember 22.-re és Október 13.-ra tervezett települések közül átkerültek az alábbi települések Október 27.-re Almáskamarás, Kevermes, Kunágota, Magyarbánhegyes, Mezőhegyes, Mezőkovácsháza, Nagykamarás, Nagymaros, Nagyszénás, Orosháza, Pusztaföldvár, Székkutas

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@kerdezo

A menetrend azt jelenti,hogy a megjelölt napokon és településeken lekapcsolásra kerül az analóg kábel tv csatornák nagy része. Nálam jövö7 kedden történik ez meg. Szomszéd városban a héten 15.-én volt az átállás és ahogy tudom a közszolgálati és helyi tv-k maradtak csak meg analógon.

 

Ez érdekes, mert a szeptember 29-i körbe tartozó budapesti kerületekben (amelyeknek az időpontja nem változott) ismerek olyan előfizetőt, aki semmilyen dobozt nem kapott még. Az érdekes lenne, ha nem kapná meg a dobozt, és lekapcsolnák az analógot alóla.

Addig már kb. csak másfél hét van hátra, úgyhogy elég közeli úgy, hogy nincs még doboz meg semmi.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: kerdezo
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Postán kell le verni, gondolom Budapesten is ők felelnek érte,  nálunk se bírták egy nap alatt ki hordani. 

A telekom által kiküldött papíron az volt, hogy jelentkezni fognak időpontegyeztetésre, hogy mikor hozzák a médiakonvertert. Eddig még nem jelentkeztek.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: kerdezo
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ismét változott a menetrend...:S:(

Én örülök, mert ismerek olyat, akinek a jövő héten lekapcsolták volna, és semmilyen dobozt nem kapott még. Ez most október közepére tolódott.

Felteszem azért változik a menetrend, mert a dobozok nincsenek még postázva. Inkább a menetrend változzon, mint hogy kihúzzák valaki alól doboz nélkül.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én a héten kaptam értesítést a csomagról. Gondolom jött a box. Már csak azt nem tudom, hogyan fogom átvenni, mert nálunk olyan okosan találták ki a posta nyitvatartását, hogy dolgozó ember még véletlenül se érjen oda zárás előtt.

Viszont most meg azt nem találom, hogy hány analóg csatorna marad? Csak a közszolgák, vagy az egész alap csomag marad? Mert én régebben azt olvastam, hogy csak családit szedik le, de múltkor már azt hallottam, hogy csak 4-5 marad.

Volt kint a héten egy szerelő nethiba miatt, és megkértem, hogy nézze meg a *****tális ktv-t, mert nem engedik bejelenteni, hogy nem működik a DVB-C-s tv,men, csak majd az analóg lekapcsolás után. Sajnos vagy szerencsére semmi baj a jelerősséggel/minőséggel, úgyhogy a tv-m a rossz, amire a Samsung válasza az volt, hogy vegyek egy beltérit vagy egy másik tv-t. Ezután vegyen az ember Samsung termékeket.

A vége az lesz, hogy ezen a tv-n nem lesz telekom tv. Hát ez van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Viszont most meg azt nem találom, hogy hány analóg csatorna marad? Csak a közszolgák, vagy az egész alap csomag marad? Mert én régebben azt olvastam, hogy csak családit szedik le, de múltkor már azt hallottam, hogy csak 4-5 marad.


Analógon csak a helyi csatornák maradnak tudtommal. Az analógról átállítottak valami speciális csomagba kerülnek (analóg *****tális alap, vagy ilyesmi), amiben 30 körüli csatorna van.

(Szánalom, hogy azt sem lehet leírni, hogy d i g i t á l i s anélkül, hogy kicsillagozná. A *****tális szót ki lehetne venni a szűrőből.)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: kerdezo
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

"Abban az esetben, ha EUROscart- vagy RCA-csatlakozóval ellátott (hagyományos képcsöves) TV-készüléked van, további jelátalakító, más néven médiakonverter beszerzésére van szükséged, amelyet a készülékedhez kell csatlakoztatnod. Egy darab ilyen digitális jelátalakító eszközt díjmentesen biztosítunk, melyet 2015 augusztusától szeptember végéig postai úton küldünk el számodra. 2 Ha több hagyományos képcsöves TV-készüléked van, akkor mindegyikhez rendelned kell egy-egy médiakonvertert. "

A fenti idézetben a szöveg egy kamu!

Analóg előfizető vagyok, ma kikapcsolták az analog szolgáltatást természetesen ingyen konvertert nem küldtek.

Akinek van IP szolgáltatása nem jár az ingyenes média konverter!
Aki analog kábeltévé előfizető de csak alap csomagot fizetett neki sem jár az ingyenes média konverter!

Ezt kellet volna még a fentebb idézetbe bele tenni igy lenne a korrekt.

Ui: És természetesen akinek van Ip-tv-s előfizetésé családi+hd csomaggal, neki is csak az alap csatornák érhetőek el a digitális kábel tv-n!

Ez igy korrekt Hajrá Telekom!  :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Analog előfizető vagyok alap csomaggal! Amit ma megszüntettek!

A 1412-n azt mondták hogy nem jár  nekem. Kérdeztem miért, azt mondta a hölgy hogy nem kötelesek megindokolni.

Lehet a kiszállítás csúszik és ezért nem kaptad meg. De alap csomagosnak is jár, a hölgyet meg nem értem miért nem indokolt,szerintem szimplán nem tudta mi a helyzet... Próbálkozz újra.

Más:

Végre felrakta a T a kódolatlan digitális kábel tv frekvencia kiosztását.

Link

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Végre felrakta a T a kódolatlan digitális kábel tv frekvencia kiosztását.

Ezekkel a frekvceniákkal konkrétan mit lehet kezdni? Én eddig csak a médiakonvertert láttam, de úgy rémlik, ott csak automata keresés van. Akkor mire jók a frekvenciák? Van olyan doboz, ahol be lehet írni a frekvenciát kézzel, ha az automata kereső nem találja meg?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Lehet a kiszállítás csúszik és ezért nem kaptad meg. De alap csomagosnak is jár, a hölgyet meg nem értem miért nem indokolt,szerintem szimplán nem tudta mi a helyzet... Próbálkozz újra.

 

Ma kétszer beszéltem a 1412-vel mind a kétszer azt mondták hogy akinek analog alap előfizetésé van azoknak nem jár az ingyenes media konverter. Most megpróbálom meg egyszer hátha a harmadik ügyintéző mást mond.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...