Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Analóg Kábel TV


abc

Kérdés

  • Válaszok 546
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 3

Ami a napokban viszont feldühített, hogy a kb. 2 hét múlva induló új közszolgálati csatornát - MTV4 sport - az eddigi Duna World (C 09 csatorna) helyée kívánják tenni. Ennek kezeti jele, hogy ja Duna World csatorna megszűnt, helyette az MTV4 monoszkópja látható 24 órában.

 

A magam részéről én nem vagyok sportrajongó, soha nem nézek egyetlen sportcsatornát se, de megértem az erre irányuló nézői igényeket.

 

Azt viszont nagyon nem értem meg, hogy miért pont a közszolgálati Duna World csatorna (C 09) helyére kell betenni az MTV4-et, továbbá miért kell megszűntetni a Duna Worldöt? A bejövő kábel analóg módon történő továbbító rendszerén (vagy nem tudom pontosan miként nevezzem ezt) megtalálható még számos reklámgyárat üzemeltető gagyi csatorna, amelynek a terhére be lehetne illeszteni ezt az MTV4-et, akkor miért éppen egy másik özszolgálati csatornát (amelyet pedig kötelező továbbítani) kellett kilőni miatta?

 

Tehát jelenleg ezt a régi Duna World - C 09 csatorna kiosztást kellene visszaállítani a fejállámáson, hogy ne egy hülye monoszkópot kelljen nézni napi 24 órában. Aztán kijelölni azt a kereskedelmi, alacsony nézettségű kereskedelmi csatornát (pl. AXN), amelynek a helyére be lehet állítani az MTV4-et.

Július 1.-től a Duna World továbbitása már nem kötelező analóg kábel tv rendszereken,helyén az M4 Sportot kell továbbitani!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

  

 

Megint a szomszéd tehene dögöljön meg neked nem kell sport de kell duna world, de a többi ember igénye nem érdekel. Lehet hogy nem szeretnél meg válni a mostani terminológiától de meg fogsz válni nincs választás marad egy start csomag és helyenként egy alap csomag aztán T megint be indul és kukázza ezt is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

felmerűlt egy kérdés:

- a topiclakók közül (az érintetten kívűl) így hirtelen, tud valaki mondani műsort az elmúlt pár hónapból a DW adó kínálatából amit nézett? vagy bármit az adóról? :)

 

(vagy forma 1-en kívül bármit amit közszolgálatin néz? (szándékosan, a véletlen kapcsolás nem számít)

 

 

 

ui: távol álljon tőlem, a telekom védelme, hiszen komoly problémák vannak náluk, de jelen esetben 100% helyesnek tartom a lépésüket

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én nem ezt mondtam hanem, hogy egy kevéssé nézett, reklámgyár kereskedelmi szennycsatorna essen ki a rostán.

 

Hosszú távon az MTV4 nem is eshet ki, hiszen egy közszolgálati csatornáról van, ami védelmet élvez.

 

Én most csupán azt mondtam, hogy egy élő, nézhető, élvezhető közszolgálati csatornát ejtettek ki most egy egy napi 24 órás monoszkóp csatornáért.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem tudom, hogy hallottál-e már a Kossuth-díjas Séra Séndor rendezőről?

 

A Duna Worldon éppen most játszanak tőle több olyan dokumentumfilmet, amelyek korszakos értékűek.

 

De ne menjünk bele ízlés vitába, hanem maradjuk csak a közszolgálati csatornákra vonatkozó törvényi kötelezettségeknél!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kinek a pap kinek a papné, biztosíthatlak róla hogy háttérben folynak a munkálatok az új csatorna el indítását illetően. Duna tv meg ki lett szórva ez van. Még mindig nem érted hogy nem csak te vagy egyedül hanem rajtad kívül van még pár ezer tv néző és nekik is szem elött kel tartani az igényeiket.

 

Ott a 4 betűs kft mért vagy még itt?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Churchill is csak annak a statisztikának hitt, amelyet  ő maga hamisított.

Ezeknek a nézettségi statisztikáknak sem szabad hinni sohasem maradéktalanul.

 

De itt még fontosabb dologról van szó! A média törvény rendelkezéseinek a betartásáról a közszolgálati csatornák közvetítéséről.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én pl. mindig és kitzárólag csak "analóg" módon nézem a Duna World-öt

 

Akkor szokj hozzá hogy az analóg technológia már a mult században elavult.

1 évig reklámozták közpénzből a digitális átállás, ez van, nem tájékozódttál. Szokj hozzá hogy elavúlt technológia.

 

én pl az adómból nem szeretném finanszírozni azon honfitársaim nemtörödömségét akinek 10 év nem volt elég hogy váltson.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...