Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Telefon megrendelés, szállítás


Törölt_tag7634

Kérdés

Sziasztok!

Tegnapi nap folyamán szerettem volna venni az üzletben egy iPhone 7-et, de mivel nem volt raktáron az adott szín azzal a tárhellyel, amivel szeretném, így azt mondták kérnek le az üzletbe. A hölgy a tegnapi nap folyamán (csüt.) azt mondta keddre jön meg, ami 3 munkanap.
Viszont ahogy online nézegettem a telefont, írják, hogy 1-2 munkanap alatt kiszállítják, így legkésőbb is hétfőn már meg kellene jönnie.
Viszont ahogy meg a szállítási feltételeket olvastam az oldalon, láttam olyat is, hogy GLS futár 1 nap alatt kiszállítja. Ennek örültem volna a legjobban, de senki nem kérdezte hogy hogyan szeretném, stb. 

Valaki meg tudná mondani, hogy akkor tényleg csak kedden érkezik meg, vagy hétfőn? (A mai (pént.) napra nem is merek már gondolni... pedig nagyon örültem volna neki.)

Előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Szia!

Attól függ hogy új előfizetés lenne vagy hűség hosszabbítás!

Ha új előfizetés és online rendeled meg azt még jóvá is kell hagyni ami 1-2 nap (leterheltségtől függően) alatt megvan és csak utána adják át a futárnak szállításra aki másnap kiviszi ,nem tartom valószínűnek hogy Hétfőn megkapnád :( . Ha hűséget hosszabbítasz az gyorsabb folyamat mert ekkor nem hívnak vissza, automatikusan szállításra vár státuszra vált a megrendelés állapota és akár még aznap átadhatják és nagy valószínűséggel Hétfőn megkapnád!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Üdv!

Az lenne a kérdésem,hogy mikor áll helyre a Telekom rendszere mert telefont szeretnék előrendelni az egyik előfizetésemhez de nem engedi.

Az előfizetést februárban meghosszabbítottam 2 évvel amit most átváltottam Mobil L-be de készüléket nem vettem mellé.

Mindig azt írja ki,hogy "Hiuba történt a megrendelés során!Kérjük ismételd meg a műveletet később!"

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...