Moki

Ajándék Samsung headset a SAMSUNG GALAXY A5 2016 mellé

Kérdés

Hello Telekom!

Január elején vásároltam a fentebb említett, SAMSUNG GALAXY A5 2016 telefont az akkori akció keretein belül. Az akció szerint a készülékhez jár egy Samsung bluetooth headset, amit január végére ígértek, hogy ki lesz szállítva. A kérdésem az, hogy ennek az ígéretnek a teljesítése be fog következni az elkövetkező napokban? A weboldalukon a készülék még mindig akciós, azonban ez az extra ajánlat már el lett távolítva mellőle. Elnézést a türelmetlenségemért, csak gondoltam rákérdezek, mivel az ajándék headset részben befolyásolta a döntésemet, amikor a készüléket választottam. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Sziasztok!

Én is vásároltam ilyen készüléket január elején,  és a headsetet a mai napon kiszállította a futárszolgálat .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 02. 03. at 11:06, Moki írta:

Hello Telekom!

Január elején vásároltam a fentebb említett, SAMSUNG GALAXY A5 2016 telefont az akkori akció keretein belül. Az akció szerint a készülékhez jár egy Samsung Bluetooth headset, amit január végére ígértek, hogy ki lesz szállítva. A kérdésem az, hogy ennek az ígéretnek a teljesítése be fog következni az elkövetkező napokban? A weboldalukon a készülék még mindig akciós, azonban ez az extra ajánlat már el lett távolítva mellőle. Elnézést a türelmetlenségemért, csak gondoltam rákérdezek, mivel az ajándék headset részben befolyásolta a döntésemet, amikor a készüléket választottam. 

Szia!

Utána kérdeztem ennek , és azt a választ kaptam,hogy elkezdték az érintetteknek kiszállítani, Február 20.-ig mindenki megfogja kapni a Samsung Galaxy A5 2016 készülékhez járó ajándék Samsung bluetooth fülhallgatót. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a választ, de igazából pont azért aggódok, mert nem látom a rendeléseim között a headset-et. Gyakorlatilag annyi nyoma van a dolognak, hogy az eladó közölte, hogy január végén érkezik. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hívd fel a 06 30 6363630 telefonszámot, a rendelésazonosítód alapján meg tudják nézni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most