Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Telekom gyorsfizetés


Törölt_tag2215

Kérdés

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello Fec, beregisztráltad a kártyád a Té gyorsfizetéséhez, és ha onnét fizetsz, akkor kapod ezt a hibaüzenetet? ha igen, korábban tudtál ugyanitt, ugyanígy fizetni vele? ha igen, akkor keresd a Tét, mert valami egyéni gond lesz, amiben ügyfélként mi itt nem tudunk segíteni. ha még egyszer sem sikerült vele fizetned, akkor viszont a rögzítésnél volt valami gond, valószínűleg elütöttél egy számot. ekkor én a helyedben törölném a jelenlegi adatokat, és felvinném újra

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @Sziszak, a Té gyorsfizetés oldalán (általad másodikként csatolt képernyőkép) a törlésre klikkelve mennie kellene. én is kártyát cseréltem, beregisztráltam az újat, viszont az előző, az időközben megszűnt volt az alapértelmezett. így minden fizetésnél azt adta fel először a Té oldala, tehát minden fizetés előtt át kellett billentenem az újra (a régi kártyával fizetve értelemszerűen mindig hibára futott a fizetés :D). egy idő után elegem lett, beléptem a Té gyorsfizetés oldalára, nekem megjelent egymás alatt a két kártya, beállítottam az újat alapértelmezettnek, aztán a régit a törléssel lezúztam (azóta a fizetésnél nem kell a kártyák közül választanom, csak az újat ajánlja). mivel nálad csak az új jelenik meg (legalábbis gondolom, hogy az az új, különben fizetni se tudnál), így keresd a Tét, ők valószínűleg tudnak segíteni

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni abban hogy, ha 2 bankkártya van regisztrálva akkor hol tudnám törölni a régi lejárt kártyát?

Jelenleg fizetéskor 2 kártya közül kellene választanom, de az egyik már nem aktiv.

8801._2_.png

Bankkártyák kezelése menüpontban pedig csak egy kártya látszik:

855K_perny_337_felv_tel_2.png

 

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Sziszak
csatolmány nem aktiv
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...