Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Mobiletelefon online előtörleszés


Törölt_tag6541

Kérdés

Üdvözlet!
Azt szeretném megtudni, hogy van-e lehetőség online módszerrel előtörleszteni a részletre vásárolt készülék árát. A T-mobilos fiókban nem látok ilyen lehetőséget, ott csak az éppen arra a hónapra vonatkozó részlet jön fel. Korábban a T-Home-nál vásároltam egy tv-t, ott működött a dolog, de telefonnál nem látok ilyen lehetőséget.
Van erre valami megoldás, vagy marad hosszas sorban állás az üzletben?
Előre is köszönöm a segítséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Köszönöm a gyors választ! :)
A vásárlásnál kifizettem a felét, de így 10 hónapig nem küldenek újabb számlát, ezért kérdeztem, hogy van-e megoldás az üzleten kívül. Újabb telefont nem szándékozom venni, kivárom a hűségidő végét.
Az utalással kapcsolatban annyi lenne a kérdésem, hogy hová utaljam és mit tüntessek fel rajta?
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Szia!
Online felületre lépj be, utána a Dokumentumok között keresd meg a telefon vásárlásáról szóló számlát, töltsd le, lesz benne egy olyan, hogy részletfizetési melléklet és ott egy 16 számból álló számla sorszám, ezt a hosszú számsort kell utaláskor a közleménybe megadni! A bankszámla szám ahova utalhatod azt pedig megtalálod a havi számlán.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...