Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Számlafizetés


Törölt_tag7732

Kérdés

Tisztelt Magyar Telekom!

Változatlan a kérdésem:

2016. 12. 06-án csoportos beszedési felhatalmazást adtam az OTP Banknak. A terhelendő számlaszám: ******** - ******** . A terhelendő számlanév: ******* István és ******** Zsuzsanna. Kedvezményezett: T-Mobile, Magyar Telekom NYRT. A jogosult azonosítója: WESTELMOBIL / A10878455T201

A kedvezményezett azonosítója: 11857820

MT ügyfélazonosító: *********

Az érvényesség kezdete: 2017.01.01.

Az a kérdésem, hogy telefonom (*********) februári telefonszámlájának összegét (számlázott összeg 6345 Ft) lehívják az OTP számlámról, vagy a határidőig (február 17.) nekem kell még mindég átutalnom???

Próbáltam levelet írni a Telekom oldalán található levelező rovaton. Ott mindjárt az első beírásomat sem fogadták el! A rovat neve volt: CÍMZETT  én Önöknek akartam írni. Nekem már természetes, hogy az Önök nevét a levelem címzettjeként, a saját honlapjukon nem fogadták el. Ezek után nem tudok másként levelezni Önökkel.

Üdvözlettel: Szekeres István

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello @Szekeres István, ügyfelek vagyunk, mint te, tehát nem látjuk az adataid.

általánosságban a Té honlapján található levélküldőn nincs címzett rész (szerintem pont azért, amit írtál), így valószínűleg nem jó helyen próbálkoztál :D viszont a levelezésnek hosszabb az átfutása, és a csoportos beszedés is 1-2 hónap, mire átmegy, és amíg nem vonják az összeget, addig neked kell utalnod (szerintem várd meg, hogy 17-én vonnak-e, és ha nem, akkor 18-án utalj nekik)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 02. 14. at 22:05, Szekeres István írta:

Tisztelt Magyar Telekom!

Változatlan a kérdésem:

2016. 12. 06-án csoportos beszedési felhatalmazást adtam az OTP Banknak. A terhelendő számlaszám: ******** - ******** . A terhelendő számlanév: ******* István és ******** Zsuzsanna. Kedvezményezett: T-Mobile, Magyar Telekom NYRT. A jogosult azonosítója: WESTELMOBIL / A10878455T201

A kedvezményezett azonosítója: 11857820

MT ügyfélazonosító: *********

Az érvényesség kezdete: 2017.01.01.

Az a kérdésem, hogy telefonom (*********) februári telefonszámlájának összegét (számlázott összeg 6345 Ft) lehívják az OTP számlámról, vagy a határidőig (február 17.) nekem kell még mindég átutalnom???

Próbáltam levelet írni a Telekom oldalán található levelező rovaton. Ott mindjárt az első beírásomat sem fogadták el! A rovat neve volt: CÍMZETT  én Önöknek akartam írni. Nekem már természetes, hogy az Önök nevét a levelem címzettjeként, a saját honlapjukon nem fogadták el. Ezek után nem tudok másként levelezni Önökkel.

Üdvözlettel: Szekeres István

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Szekeres István
Köszönöm! Megkaptam a választ, rendben van! A kérdés törölhető!!!
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...