Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

írja itt jól, nem a szolgáltatón múlik csak a jó fejség, hanem a csatorna tulajdonosán, és főleg rajta.

 

A szerződések általában előfizetői létszámra köttettnek, így ha mondjuk 100 előfizető helyett 200 tudja nézni az ő kis csatornáját, az kvázi veszteség számára, mert csak az alap 100 előfizető után kapja a havi pénzt a szerződőtt partnertől (a T-től, vagy a digi, upc, legyen az bárki).

Főleg azért, mert állítólag a statisztikák azt mutatják még mindig (2006-os tényleges tapasztalatom van, hogy így van, másik cégtől), hogy miután a plusz csatornákért fizetni kéne, akkor már kisebb az ügyfelek lelkesedése, ergo megrendelési ösztönzőnek sem olyan jó, főleg itt MO-n, ahol mindenki minél kevesebbet akar költeni, mert nincs neki miből...

 

az hbo meg még zsidóskodik is és bazi drága, pedig a kínálata hagy némi kívánnivalót maga után...

de jópofa a marketingjük, mert ők nem ismételnek ugyebár, hanem lehetőséget teremtenek arra, hogy mindenki a neki tetsző idősávban nézhesse meg az adott műsort...

 

Ja csak mivan ha a csatorna nem hagyja? Pl Hbo

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Csak számodra ez évek óta jol bevet szokás és udja mindenki hogy meglévő Telekomos elő fizetés mellet tudja csak nézni  kódolatlan annyit takar mintha te is előfizető lennél  arra a rövid időre. Nem hiszem  hogy teljes kódolás nélkül sugározhatnák hogy bárki tényleg bárki az is aki nem Telekomos hanem egyedi felszerelése van nézhesse .

 

Dögöljön meg a szomszéd tehene efektus.....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

közeleg a karácsony, de nem ennyire... :)

FTA megoldás kinek éri/érné meg, pláne ha mellette ott vannak a kvázi fizetős partnerei, akiktől tuti a dollár bevétel rövid és hosszútávon is?

 

elég baj hogy így van semmi értelme ennek akkor ne azt írják hogy kódolatlan emberi butaság meg átverés!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdvözlet!

 

A mai értesítésből derült ki számomra, hogy megújult a kék gomb megnyomásával elérhető "extra" menü, valamint, hogy a menürendszer az Ajánlatok  menüponttal bővült. Az új elrendezés nem rossz, és annak külön örülök, hogy az inditáskori személyre szabott promóciós ajánlatok megjeleníthetősége opcionális. :smileyhappy:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nagyszerû  nem is figyeltem,meglepetéskent betehetnek a megújult extrák közzé a yutube-r hogy ne kellene okos tv-venni. Apropó nem tudna valaki valamilyen okosságot hogy hogyan tudnám  nézni a yutube-r buta tv-n

Korábban, ha jól emlészem (ha nem remélem a fórumozók kijavítanak :smileyvery-happy:) a műholdas platformon volt elérhető Youtube kliens, de a hagyományos és interaktív sat tv összevonásával megszűnt.

"Buta" tv-n sajnos szerintem csak egy ilyen appal nézhetnéd, illetve ha a számítógéped monitorának képét a tévéden néznéd.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Amikor indult az interaktív sat, votl youtube, most nem tudom van-e (iptv-n nincsen, de annak a szoftver az oka ugyebár (win))

Kézenfekvő a számítógép tévére kötése egyébként :)

 

De Lehet kapni ilyen androidos kütyüket, amiket usb porton a tévére lehet dugni és "felokosítják azt". Lényegében ilyen "mini számítógépeknek" tekintik őket (android megy rajtuk általában).

Vagy másik megoldásként a  "droid tévé" (Ferzon vagy milyen márkájút láttam is már, ez lényegében mint egy médialejátszó, rajta android szoftverrel, és ami hozzá elérhető, appok telepítése, satöbbi)

 

De akár egy egyéb médialejátszó is jó lehet a youtube okosságra (wd live, oplay, meg hasonlók), van ahol a gyári szoftver is támogatja, de van ahol csak custom fw viszi.

 

Szóval van sok alternatíva, érdemes beszélgetni róla, kinek mi jön be...

 

Amúgy youtube kliens okostévén kényelmes, főleg ha telefonról/tabletről vezérled.

 

Nagyszerû  nem is figyeltem,meglepetéskent betehetnek a megújult extrák közzé a yutube-r hogy ne kellene okos tv-venni. Apropó nem tudna valaki valamilyen okosságot hogy hogyan tudnám  nézni a yutube-r buta tv-n

Korábban, ha jól emlészem (ha nem remélem a fórumozók kijavítanak :smileyvery-happy:) a műholdas platformon volt elérhető Youtube kliens, de a hagyományos és interaktív sat tv összevonásával megszűnt.

"Buta" tv-n sajnos szerintem csak egy ilyen appal nézhetnéd, illetve ha a számítógéped monitorának képét a tévéden néznéd.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Amikor indult az interaktív sat, votl youtube, most nem tudom van-e (iptv-n nincsen, de annak a szoftver az oka ugyebár (win))

Kézenfekvő a számítógép tévére kötése egyébként :)

 

De Lehet kapni ilyen androidos kütyüket, amiket usb porton a tévére lehet dugni és "felokosítják azt". Lényegében ilyen "mini számítógépeknek" tekintik őket (android megy rajtuk általában).

Vagy másik megoldásként a  "droid tévé" (Ferzon vagy milyen márkájút láttam is már, ez lényegében mint egy médialejátszó, rajta android szoftverrel, és ami hozzá elérhető, appok telepítése, satöbbi)

 

De akár egy egyéb médialejátszó is jó lehet a youtube okosságra (wd live, oplay, meg hasonlók), van ahol a gyári szoftver is támogatja, de van ahol csak custom fw viszi.

 

Szóval van sok alternatíva, érdemes beszélgetni róla, kinek mi jön be...

 

Amúgy youtube kliens okostévén kényelmes, főleg ha telefonról/tabletről vezérled.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A vezérlés kérdése engem is érdekelne - ha tényleg elérhetővé válna egy ilyen app - akkor én is leginkább egy okostelefonos alkalmazással tudnám elképzelni. A már elérhető Facebook kliensen is lehetne még javítani, fejleszteni, és a kinézetét inkább a közösségi oldal mobilos változatához közelíteni. Gépelni persze itt sem kényelmes a kapcsolóval. Ennek az alkalmazásnak azonban szerintem van egy nagyon jó opciója, a "TV nézet" amikor az alkalmazás egy kis téglalapba "megy össze" és a képernyő szélére kerül. Ez a megoldás szerintem egy Twitter kliensnél jól működhetne. Ezesetben az üzenetek hosszát egyébként is behatárolná a karakterlimit, és a Facebook appnál már elérhető "Épp ezt nézem" funkció elérhetővé tételével pl. lehetne műsorokat kommentelni számítógép nélkül is.

Persze tudom, hogy az ilyen alkalmazásoknak korlátot szabnak az erőforrások - a rendszer számára rendelkezésre álló tárhely - és főképp a szükséges engedélyek is. Egyébként érdekes, hogy az egyes csatornák eddig kevésbé láttak potenciált az ilyen appok fejlesztésében. Eddig csak a Life és Ozone Network csatornák esetében voltak ilyen próbálkozások, pedig ez a platform jóval szélesebb körű lehetőségeket biztosít a teletextnél.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...