Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 3
3 minutes ago, Roli82 said:

Új szolgáltatást ne keress, az nincs. Apró jelentéktelen változás van csak, kíváncsi vagyok észreveszed -e. :D

 

A felületen semmi javítás nem várható? pl. hogy számozva legyenek a felvételek, hogy ha van mondjuk  300, akkor ne lapozgatva kelljen a végére menni, hanem egyből tudjak számmal pl. a százhuszadikra ugrani, ahogy a jobb felvevőkben szokott lenni

Ilyen típusú javításokra nem lehet számítani, hogy a kezelhetőségen javítanak?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
1 órája, kabelnet írta:

Szia Anonymus! Te a fenti idézetet ugye nem zoli62-nek írtad? Mert ha mégis , akkor úgy kell ezt érteni, hogy az új IPTV-ben "ki van tűzve" a felvétel visszatekerés lehetőségének a "teljes kikapcsolása"? És ugyanígy meg akarnák szüntetni az egyik legnépszerűbb ex digitális tévézési szolgáltatást is (a majd félóra múlva, egy másik csatornán kezdődő várt műsorra történő automatikus csatornaváltást)? Szerintem nem erről írtál, de nem találom a válaszodban, hogy kinek mikor írt kérdésére válaszoltál ezzel a tartalommal. (Pl. a "hytas ház"-ról azt sem tudom, hogy eszik-e vagy isszák, és zoli62 kérdésében nem is véltem felfedezni olyat, amire ez a "hytas ház" válasz lehetne.)
Jobb lenne azt hallani tőled, hogy a zoli62-es által (és általam is) hiányolt IPTV szolgáltatások az új IPTV-ben már benne lesznek.

Egyébként ha a "nálunk" a T-t jelenti, akkor még van analőg TV lehetőség is a T-nél is, amennyiben a nézhető 4 db csatornát (M1, M2, M4, Duna) tévézési lehetőségnek lehet nevezni.

Nem erre irt.

A voip pstn-es irasra.

Minden voip.lesz meg az iden.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Tájékoztatunk benneteket, hogy IPTV platformon hálózattól függetlenül (xDSL-GPON-DOCSIS) kockásodás akadozás tapasztalható kora délután óta, az illetékesek keresik a hiba okát!

A hiba elhárításáig türelmeteket, illetve az okozott kellemetlenségért elnézéseteket kérjük!

Telekom és a Telekom fórum csapata!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Milyen típusú digitális elosztóval rendelkezel?

Mi az iptv beltéri egységének helyi hálózaton kapott ip címe.

Mi a géped belsőhálózati ip címe?

Mikor nem működik az internet, akkor tudod e pinglni a digitális elosztó belsőhálózati IP címét?

Amikor nem működik az internet, van e a digitális elosztód wan interfészének ip címe?

Amikor nem működik az internet, tudod e pingelni a 8.8.8.8 ip címet?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Ekkor: 2016. 12. 27. at 20:30, anonymus írta:

Cisco beltéri egységre frissítés érkezett/ik elméletileg hangosabb lesz tőle.

Jelentem a csatornamódosulásokkal egyetemben megérkezett a boxokra a 62 végű frissített FW.  Valóban lett némi hangerő növekedés, de a gondokat valahogy nem igazán sikerül a Telekom (vagy alvállalkozó?) programozóinak megoldani. Eddig az AC3 hangrendszerű csatornák voltak hangosabbak, a sztereónak (vagy semmilyennek sem) jelölt csatornák pedig halkabbak. Most ez jól hallhatóan megfordult, azaz most a csatornák nagy többsége erősebben szól, néhány pedig halkabban. Az AC3 csatornák hangerejét továbbra sem lehet szabályozni a box távirányítójával, a többit nagyjából lehet. Most már mindegy is, talán majd a XXII. században ez is jó lesz :D.

Én úgy oldottam (nem teljesen tökéletes, de nem rossz) hogy a box hangerejét 18 ra állítottam, így a nem AC3 csatornák kb. ugyanolyan hangosak mint az AC3 csatornák, amiknek a hangerejét ez a módosítás úgysem érinti.

Még egy érdekesség (nem a hangerőhöz, csak annak kapcsán jött elő): az OzoneNetwork szerintem tősgyökeres magyar csatorna, a választható nyelvek a következők:

angol (sztereó) - ez az alapértelmezett

angol () - ezt még lehetne választani

Amúgy persze magyarul szól.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

1. Mert ez egy prémium szolgáltatás ennyi, ezek a beltéri egységek valóban drágábbak a bennük lévő hdd miatt.  Ez maximum opcionális lehetőség lehetne efik nagy része nem fogadná el.

2. Nagyon egyszerű az a tv szolgáltatás nem iptv hanem dvb-c tv kettőnek kicsit teljesen más a műszaki hátere.  Boxok bérleti díja tartalmazza a hiba elhárítást. Bérled a boxot ha elromlik kapsz egy másikat. Ha meg vennéd neked kéne leperkálni egy összegben a 10-20k ha cserélni kell. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
1 órája, anonymus írta:

Nincs mit,  sajnálom de csak ilyen szerelhetőket találtam olyat amit csak be kell dugni olyat nem pedig létező dolog. 

Pedig sajnálom nagyon, hogy olyan "csak bedugósat" nem találtál, mert közben megnéztem a lehetőségeket az ajánlott linken.

Nekem ez persze olyan, mint a kínai nyelv, nem tudok vele mit kezdeni. 100-60.000 Ft-ig minden van, de a leírás nem mond nekem

semmit. Villanyszerelő ismerősöm jelenleg külföldön van, egyenlőre nem jutottam előbbre. Mégis köszi a segítséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Értem. Ilyen szempontból nézveteljesen igazad van  tájékoztathatott volna az illető, aki üzembehelyezte a dolgot.

Hogy alapból be kéne szerelni, azt nem tudom, lehet, hogy sok esetben nem fordul elő hiba enélkül, így viszont a legtöbbeknek plusz kiadás. Mondjuk aki így is vállalja a puszkiadást, azt erről is tájékoztatni kéne. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
10 órája, Sissy írta:

Pedig sajnálom nagyon, hogy olyan "csak bedugósat" nem találtál, mert közben megnéztem a lehetőségeket az ajánlott linken.

Nekem ez persze olyan, mint a kínai nyelv, nem tudok vele mit kezdeni. 100-60.000 Ft-ig minden van, de a leírás nem mond nekem

semmit. Villanyszerelő ismerősöm jelenleg külföldön van, egyenlőre nem jutottam előbbre. Mégis köszi a segítséget.

Talán ilyen is segithet az gép előtt, bár mindenképp ellenőrizni kell hogy a gép telseítményéhe használható-e.
https://tulfeszultseg-vedo.arukereso.hu/apc/essential-surgearrest-5-plug-switch-pm5-gr-p266413437/#termek-leiras
 

Itt nem a powerline okozhatja a gondot hanem az edzőgép, ezért nem szól a szerelő. A hibát okozhatja hálózati zavar, vagy elektromágneses, zavar is. A legjobb az lenne ha mégis sikerülne ethernet kábelt használni a router és a tv között a powerline helyett, Lehet ez a kisebb költség -csak fúrással és lógó kábelekkel jár :-(. Kipróbálhatod a poweline adaptert egy elé helyezett fémlappal (sütő tepsi :-) ) leárnyékolni elektro-mágneses zavar ellen  De ez zavarhatja a falban futó kábelt is.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
46 perce, Sissy írta:

A sütő tepsi próba nagyon tetszett, rögtön kipróbáltam, sajnos semmi sem változott,

Az íróasztalomnál van egy ilyen speciális túlfeszültség védő elosztó, na azzal is próbálkoztam, de ugyanúgy leáll a TV az edzőgép bekapcsolásakor. 

Sajnos a TV ethernet kábeles összekötése a routerral megoldhatatlan, hidd el! A powerline megoldásnak maradnia kell.

 

Hát akkor marad a zavarszűrő, de azt is méretezni kellene és aki ért hozzá. Hosszabbítóval próbálkoztál távalabbra bekötni az edzőgépet?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
21 órája, ApaFia írta:

Kinél hogy működik a sorozat felvétel? Mert nálam hiába van beállítva,hogy csak az első adást vegye az ismétlés nem,de egykét sorozatnál csak felveszi a z ismétlést. :(

Nekem 4 éve van IPTV-m, azóta ilyen. Írtam már itt a fórumon is, hogy a Telekom azt válaszolta a kifogásomra, hogy állítsam be az online műsorújságban, ott jól működik. Ezt én nem vállaltam fel, most meg már nem is működik a műsorújság. Biztosan jó pajtás a tévén bejövő műsorújságjuk készítője, mert akármilyen hibát csinál (elég sokat), nem cserélik le. Állítólag naponta többször is frissítenek, mégis képesek voltak egy hétnél tovább a bejelentett műsorváltozás helyett a régit adni, valamelyik adón. Mostanában is volt, hogy más műsor ment a valóságban, mint ami a műsorújságban volt (a port.hu képes volt a jó műsorrendet írni).

A kérdésedre visszatérve, én úgy oldom meg a dolgot, hogy valamilyen hiteles műsorújságban megnézem hogy pontosan mikor adják az egyes részeket, aztán annak alapján kézzel beállítom. Eléggé macerás, de működik. Persze olyan esetben, mint a Super TV2-n a négy részes Rosemunde Pilcher Négy évszak sorozatnál szidom a Telekom "nénikéjét".

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...