Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

hát 3-4 ezer biztos lesz a csomag

Ebben hál Istennek tévedsz.

Az első két hónapban 390 ft. Harmadik hónaptól 1800 Forint.

Lásd-->  a promóciós videó 43. másodpercétől olvasható az ár.

https://www.youtube.com/watch?v=nwCWI2qWo0A (Nagyvilág minicsomag)

Ha összeadod hogy most mennyi a Speak + Globe + Classica csomag összesen (3600 Ft), akkor az új csomag lényegesen olcsóbb.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

:smileysad: Kiknek is érhető el ez a második HD stream? :smileysad: Nálam nem sajnos hogy  második HD stream nincs! De egyáltalán egy darab HD stream sincs! Milyen igazság talanság! Csak azért mert nálam még mindig csak ASDL van! Amin nem hogy 2 HD stream, de egyetlen egy HD stream sem megy. 2009. November 24. óta vagyok IPTV előfizető. :smileysad: Azóta semilyen fejlesztés nem történt, HD írányban IPTV-n! :smileysad:  Sem Kábel tévé, sem pedig ED3 nincs. De még annak a híres Telekom optikai kábelnek, sincs nyoma, sehol a lakhelyemen! Semmilyen fejlesztés nem történt HD írányban! A HD adások is SD-ben mennek jelenleg! Felháborító, és undorítónak tartom ezt a magatartást a Magyar Telekom részéről. Mivel kivételeznek az egyes előfizetők között, illetve ez egyben egy egyfajta diszkriminativ meg külömböztetésnek is tartom. Mert miért jár az egyiknek 2 HD stream is, míg a másiknak egy HD stream sem jár. Pedig Budapest X. Kerületében (Óhegy) vagyok, körülbelül 1,5 km-re a Kőér utcai telefon központól. És még sincs HD stream! :smileysad: Na ez az ami rosszul esik nekem! :smileysad: Csalódott vagyok nagyon!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ed3 és optika előfizetőknek jár első körben csak 2 hd stream ez nem kivételezés ahogy azt képzeled hanem ott biztos van rá elég kapacitás, az hogy ki mit merre fejleszt arrol nem éri meg beszélni mindegyik cég üzleti titka de egyik se jobb se a Upc se Digi Se Invitel azonnali profitra megy mindegyik cég kivéve a Digi de őket hagyjuk. Komolyan megint ott tartunk hogy ha nálam nem bírja a hálózat akkor senki ne kapjon ilyet és dögöljön meg a szomszéd tehene is ? Akkor én kezdjek el fújni a rezes előfizetökre hogy ott meg akarja emelni a felöltést a Telekom ? Semmi megkülönböztetés nincs ebben nálad nem bírja a réz pont  erre kár időt is szánni ettől nem lesz jobb semmivel. 1,5 km szerintem adsl lesz nem hiszem hogy vdsl és ha adsl akkor még az is jónak számít hogy megy rajta iptv.

 

Telekom sat tv Digi sat Austria sat tvnél biztos megy a hd adás.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Bocs de 2009 óta igazán lemondhattad volna a szolgáltatást akár 2x2 év hűségidő után is több mint 1 éve.

Ha le mondtam volna az IPTV szolgálatást, akkor mit néztem volna? :smileyhappy: Úgyanis hiába lakom kőbányán, (Budapest, X.kerület.), nem lehet "pattogni" a kábel tévé szolgáltatok közt. Mert nincs más kábel tévé szolgálató, az adott lakhelyen. Csak a négy betűs. De ott meg nincs Discovery! :smileysad: Így marad (sajnos) a Telekom IPTV, ASDL-en! :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Érdekes jelenség, ha nem a bejelentkezésre kattintok, hanem valami funkciót próbálok elérni, akkor előjön egy másik bejelentkező ablak, és ez már rendesen beléptet a boxba.

 

Ez az online ügyfélszolgálat átalakítása miatt van így. Azok az ügyfelek, akik még nem az új rendszerben vannak nyilvántartva nem érhetik el a felületet, helyette az említett üzenetet látják. De a műsorújság, és annak speciális funkciói a fentebb megjelölt linken keresztül elérhetőek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia!

Kb. 4 éve volt először Iptv-m akkor működött de most nem. Most ismét van IPTV-m, belépek az oldalra és szeretném szinkronizálni a műsorújságot a beltérivel, de nem fogadja el az MT azonosítót és a 20 jegyű számot. Begépeltem, copyztam nem egyszer sokszor, de mindíg hibás MT vagy IPTV azonosítót ír ki. A tv a mobil alkalmazást is próbáltam, de ott azt írja hiba lépett fel és ott a vége. Leadtam hibára már vagy 1 hete de válsz sincs és megoldás sem :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Mintha ezt, hibát már olvastam volna egy másik fórumon és szerintem ott is én válaszoltam rá na mindegy. Online műsor újságba mt számmal és jelszóval tudsz belépni amit my t-home hoz is használsz.  20 jegyű szám sor csak akkor kell ha bel téri egységet cserél a szerelő más esetben soha nem kell.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igen, lehet mert írtam már máshová is. :)

Most is megpróbáltam egy felvételt beállítani a műsorújságból de ezt írja ki mindíg "Nem sikerült kapcsolódni a set-top-box-hoz! "

Így nem is tudok felvenni távolról. Viszont ha a beállításokba vagy felvételeimhez akarokmenni akkor mindíg kéri a szinkronizálást ami az MT azonosító+20 jegyü azonosítót kér anit nem fogad el  :(

Én ezt úgy gondolom, hogy amíg nem tud szinkronizálni valamiért a beltérivel addíg mindíg kérni fogja ezeket, de én meg nem tudom szinkronizáltatni mert nem fogadja el az azonosítókat.  A kör bezárul. 

Lehet valamit még megpróbálnom?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...