Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Az a baj hogy ez ilyen szerencse kategória, nem tudom hogy lehet életre kelteni van akinek működik van akinek nem. 

Gyakorlatilag is ez része az iptv media room rendszernek hogy ha van felvevős box ami be van kapcsolva akkor eléred.

Az is ilyen hol jobb hol rosszabb igazán jó sose volt,  én belépni se tudok ....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok! Segítséget kérnék. Problémám a következő: kb 3 hónapja van IPTV. Egyik reggelre a tv a következő hibaüzenetet írta:  Az Ön tévéje nem képes a HDMI videoszolgáltatások használatára. Előtte semmi gond nem volt. Ja, és a másik tv gond nélkül működik. HDMI kábelt cseréltem. A hiba továbbra is fenn áll. Most scart csatlakozóval működik. Javaslat? Köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kérdezem, hogy lehet-e 2-ik set top box-ot csatlakoztatni, úgy hogy nem közvetlenül a telekom routeréhez, hanem egy ahhoz csatlakoztatott, de másik routerhez csatlakozik?

A jelenlegi kiépítés: telekom router -» telekom IPTV wifi egység -» iptv wifi vevő-» Set Top Box -» TV

mivel a házban a távolság & emelet miatt a jel nem éri el a kívánt helyet, kellene más megoldás.

Az elképzelt. telekom router -» telekom IPTV wifi egység -» iptv wifi vevő-» TV #1

                                                     wifi router #2 -» Set Top Box -» TV#2

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia

 

Van több megoldás is:http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/3386/milyen_alternativ_kabelezesi_lehetosegek_kozul_valaszthatok_iptv_szolgaltatas_letesitesekor_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=8

De meg tudod oldani a  saját routereden keresztül is csak támogassa a  IGMP-t

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Djrush
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
31 perce, anonymus írta:

Vdsl előfizetők mai naptól kérhetnek 2. hd stream-et. Aktiváláshoz 1412 számot kell hívni, és ott kérni.

Ha működne 1412 MT azonosító megadva mikor beütöm a jelszót ez a szolgáltatás nem elérhető,utána egyből kéri ismét a jelszót.>:(

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ApaFia
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 08. 20. at 18:03, Csillike írta:

Sziasztok! Segítséget kérnék. Problémám a következő: kb 3 hónapja van IPTV. Egyik reggelre a tv a következő hibaüzenetet írta:  Az Ön tévéje nem képes a HDMI videoszolgáltatások használatára. Előtte semmi gond nem volt. Ja, és a másik tv gond nélkül működik. HDMI kábelt cseréltem. A hiba továbbra is fenn áll. Most scart csatlakozóval működik. Javaslat? Köszönöm.

Sziasztok!

Nekem ugyanez a problémám, mint Csillikének, csak azzal a különbséggel, hogy én nem cseréltem hdmi kábelt.

Csak azután cseréltem ki a hdmi kábelt, miután ki/be kapcsoltam mindent és megmozgattam, illetve ki/be húztam a kábeleket.

A másik hdmi kábellel sem volt kép csak az üzenet:

"Az Ön tévéje nem képes a HDMI videoszolgáltatások használatára."

Mit tegyek, mi lehet a gond?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdvözletem!

Kérdésem lenne Cisco 2201-es beltérivel. Kb. fél órája "megállt" az adás. TV-ki-be kapcs, beltéri szintén, router újraindít, beltéri megint újraindít. Kábelek ki-be dug.  A beltéri elindul, szép rózsaszín hátTér :D, majd a reklámok, utána csak sötétség. Az alsó lapozó panelen látom az adókat, és a műsort, az működik, de kép és hang nincs. Mind a 4 hdmi-be kipróbáltam. Az ANALÓG antennám még mindig működik! Ha azt dugom be, van adás..

 

Köszi, üdv. Béci.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok.

Azon elmélkedtem, hogy mi az oka, hogy egyszerre csak 1 végponton nézhető HD csatorna házon belül? Egy HD csatorna sávszél igénye nem tűnik túl nagynak. Mennyi lehet T-nél? Max 6-8 MBit/s. Max 3 box, ha mindenki HD-t néz, az is csak 24 megabit. Amikor 120-as neteket adnak.Tehát ezt nem látom akadálynak. Mi áll emögött?

Attól félnek, hogy háztartásonként 3-an fognak 3 különböző HD csatornát nézni, és egyszerre streemelni kell az összes HD adót, ami nagyon leterheli a hálózatot?
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...