Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1
1 órája, fgabor87 írta:

Tudom, hogy a weboldaluk tré, mert kb semmi nem igaz, amit írnak, de azért gondoltam ez még aktuális.

De sebaj, felteszem harmadszor is a kérdésem, hátha. :) Ha 3 box lehet egy előfizetőnél, akkor miért csak 2 HD stream-et kaphat? Hol van a szűk keresztmetszet? Látszólag nincs hatalmas, kielégíthetetlen sávszélessége a HD adásoknak.

Csak hogy legyen válasz:
Mert ez van az ÁSZFben üzletpolitika megfontolásból. És nem okoz mérhető ügyfélvesztést. Illetve az a fogyasztó aki ezt észreveszi boldogítson mást :-) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, fgabor87 írta:

@acel

Köszi, erre voltam kíváncsi. Ezek szerint nem technikai akadályai vannak.

Ez csak az én véleményem, mint előfizető, annyit tudok róla mint te,  amikor csak 1hd volt akkor se lehetett tudni miért most se, a T sosem adott többet mint amit a nyomás az előfizetők felől kikényszerített.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
33 perce, OldMike írta:

A kommentektől nem lehet felhőtlenül boldog a Telekom :D. Amúgy nekem ez van 3 éve, de a lefagyások és a sorrendi újraindítgatások miatt ajánlott némi műszaki ismeret.

Nekem is, igaz nekem több mint 3 éve VDSL2 hálózaton nem panaszkodom. Kíváncsian várom a cikkben írt  Entertain TV-re;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
25 perce, zoli62 írta:

Ehhez először a túlnyomó többségben levő XDSL (azon belül is ADSL) hálózatot kellene lecserélni FTTH-ra.

FTTH még nagyon messze van ahol most ADSL van való színűbb,hogy a VDSL2 jön előbb,majd csak utánna az üveg,persze vannak kivételek,hogy egyből üveg lesz. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
7 perce, ApaFia írta:

FTTH még nagyon messze van ahol most ADSL van való színűbb,hogy a VDSL2 jön előbb,majd csak utánna az üveg,persze vannak kivételek,hogy egyből üveg lesz. ;)

Én is preferálom a VDSL2 kiépítését, de úgy látom, a nagyobb települések ebből a szempontból hátrányban vannak. Az én  vonalam is VDSL-képes, csak épp a kiskabinet hiányzik hozzá az egész körzetben. Egyébként én is sokakkal együtt úgy látom, a DVB-C-nek már leáldozott.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
7 perce, zoli62 írta:

Én is preferálom a VDSL2 kiépítését, de úgy látom, a nagyobb települések ebből a szempontból hátrányban vannak. Az én  vonalam is VDSL-képes, csak épp a kiskabinet hiányzik hozzá az egész körzetben. Egyébként én is sokakkal együtt úgy látom, a DVB-C-nek már leáldozott.

Én még a DVB-C nem írnám le vannak benne lehetőségek és ezt a Telekom ki is használja. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
11 perce, zoli62 írta:

DVB-C minden szolgáltatónál ugyanazt tudja, egyik sem hozhat ki belőle többet.

Vod, felvétel opció,  mini alkalmazások stb amivel lehet emelni a dvb-c szintjén de,,, ezek alapját legtöbbször egy ED2 es modem adja, ergo ip alap.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...