Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
16 hours ago, acel said:

A nehéz dolog ebben a sorozat függőket át állítani új tartalomra. Barátok közt se lesz netflixen , amíg az van addig az rtl csoport se valtozik 

Ez megintcsak demográfiai kérdés. Amint többségbe kerülnek azok a nézők, akik azt szokták meg, hogy a bármit bármikor nézhetnek a netről, ők nem fognak leülni a tv elé, inkább letorrentezik az epizódot, és ebben az esetben jobban jár a tv adó, ha on demand hozzáférhetővé teszi inkább a sorozatot, mint hogy semmi bevétele ne legyen belőle.

Emellé jön az, hogy az on demand szolgáltatók is csinálnak sorozatokat, egyre többet, és ahogy az emberek megszokják, hogy on demand ezeket bármikor nézhetik, az megintcsak nyomás lesz a hagyományos adókra, hogy ők is on demand formában adják a cuccaikat, különben a nézők elpártolnak majd, vagy letorrentezik, ahogy feljebb említettem.

A változás elkerülhetetlen, csak idő kérdése, mert a nézőnek az on demand kényelmesebb, ezért ezt fogja választani, a hagyományos tv adók menekülőútja meg az lehet, hogy ők is beszállnak ilyen on demand cégekbe, mert egyébként azt fogják tapasztalni, hogy kihúzzák alóluk a talajt, ha ragaszkodnak a hagyományos modellhez.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 11/6/2016 at 10:35, tks írta:

Ez megintcsak demográfiai kérdés. Amint többségbe kerülnek azok a nézők, akik azt szokták meg, hogy a bármit bármikor nézhetnek a netről, ők nem fognak leülni a tv elé, inkább letorrentezik az epizódot, és ebben az esetben jobban jár a tv adó, ha on demand hozzáférhetővé teszi inkább a sorozatot, mint hogy semmi bevétele ne legyen belőle.

Emellé jön az, hogy az on demand szolgáltatók is csinálnak sorozatokat, egyre többet, és ahogy az emberek megszokják, hogy on demand ezeket bármikor nézhetik, az megintcsak nyomás lesz a hagyományos adókra, hogy ők is on demand formában adják a cuccaikat, különben a nézők elpártolnak majd, vagy letorrentezik, ahogy feljebb említettem.

A változás elkerülhetetlen, csak idő kérdése, mert a nézőnek az on demand kényelmesebb, ezért ezt fogja választani, a hagyományos tv adók menekülőútja meg az lehet, hogy ők is beszállnak ilyen on demand cégekbe, mert egyébként azt fogják tapasztalni, hogy kihúzzák alóluk a talajt, ha ragaszkodnak a hagyományos modellhez.

A gyerkeimnek természetes hogy a hiényzó részek pótolhatóak,  nem is értik a tv műsor lényegét,  D az átálakulás hosszabb idő lesz szerintem mint pl a zenénél,

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Fórumozók!

A következő két kérdésem lenne.

1. IP tv előfizetésem van két tv-re. Miért van az, hogy együttes használatnál kiírja, hogy egyszerre két HD adást nem tud kezelni a rendszer?

2. A modemről az Internetet Wifin használom. Lehetséges e, hogy az egyik tv set top boxát is Wifin érhessem el? 

Előre is köszi a válaszokat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Fórumozók,

hamarosan újépítésű lakásba költözünk, ahol csak Telekom lesz a szolgáltató. Internet és telefon szolgáltatásával nincs problémám, de az IPTV-t nem ismerem... Koax kábelt nem is vezetnek a házba, csak azt, amelyikkel a T-s IPTV használható. Van olyan lehetőség, hogy set-top box nélkül használjuk majd a TV előfizetést (CA modullal pl.)  vagy mindenképp set-top box szükséges? A problémám maga a doboz, amit nem szeretnék, de ha nincs más, akkor nyilván ez lesz.... Olvastam, hogy ha nincs hozzá merevlemez, akkor van egy viszonlyag kisebb készülék is... Ráadásul 3 TV-ről lenne szó...

Köszönöm előre is a segítséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 11. 08. at 21:20, btz írta:

A fent említetteken túl a gyáribeállításra való visszaállítást is próbálnám. Ha az sem jön be akkor cseréltetés.

Mivel nem a tiéd a box, a házi javítás csak önszorgalomból ajánlható, szerintem 1412 és bejelenteni hibára amig el nem múlik.  Ott úgyis megkérdek a sorrendi ujrainításra persze.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, btz írta:

@acel

Nem írtam ilyet, hogy házilag álljon neki bütykölni

Az ujrainditgatást is házi bütykölésnek neveztem "viccesen", tényleg az első lépés a hibafelderítésben, de időt és energiát vesz el, valamint az üsz is meg kér az ujrainditásra mielőtt szerelőt küldd vagy távolról ujraindít. De mivel itt csak a Ts eszközök vannak és a tulaj nem állított semmit a hgw-n, akkor lehet élni azzal az előnnyel hogy a T segít,  a Ts eszközöknek ez a fő előnye hogy a normál használat hibáit nem az ügyfélnek kell megoldania elég a hibát bejelentenie. És általában hamar jön a segítség.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 perce, btz írta:

@acel

Aha. Múltkor az asszony felhív hogy laggol a beltéri. Mondtam neki, hogy áramtalanítsa, hívjon ha nem javult meg. Ezekszerint akkor időt spóroltam volna meg neki, ha felhivatom vele a 1412-t és egy ügyintéző mondja neki, hogy indítsa újra?

Neked időt spórolt volna?. Én felhivattam az én feleségemmel  a 1412t, majd amikor hazaértem kiderült hogy kitakarította a koaxot a hgwből, akkor lemondta a hibát?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a második hd streamet mi szerint adják.It nálnk opika van és még mindig csak egy hd stream adható az üfsz szerint.Most akkor hogy van ez,lehet hogy ez teület függö,Azért bosszantó hogy van 3 hd képes tv és csak eggyen lehet hd adást nézni,így ettölmég a sat is sokkal jobb volt.Válaszaitokat előre i köszönö.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A következő lenne a kérdésem.

Telefon: Alap díjcsomag hűségidő lejárata: 2017.11.27.

Internet:Netmánia L hűségidő lejárata. 2017.11.27.

IPTV Családi+HD hűségidő lejárata :2017.11.27.

Viszont azt írja, hogy az IPTV hozzáférés hűségidő lejárata: 2016.11.27.

Nem az lenne a logikus,hogy ha már megrendeltem az IPTV családi+HD díjcsomagot, akkor a hozzáférést is biztosítsák 2017.11.27-ig?Most ilyenkor mi van?Meg kell újítanom a hozzáférést 2017.11.27-ig?Ja és remélem a havidíjam nem fog emelkedni.Ez megint csak arra megy ki,hogyha elfelejtek bemenni újítani, akkor megint le lehet húzni a szerencsétlen megrendelőt?

Köszönöm a választ.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Adott egy Cisco HGW és 3 db STB. A probléma, hogy az egyik STB kb. 25m hosszú UTP-vel csatlakozik a HGW-hez és az IP cím fogadásánál megmakkan.

Érdekes módon a többi STB működik, majdnem hasonló kábelhosszakkal. Cserélgettem is őket egymással és mindegyik működőképes.

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy mi a maximális kábelhossz, amit még elvisel a STB? Cat5.

PC-t kötve a drót végére simán megy a net, csak a STB akad ki. 

Ma megprobálok fix címet kiadni neki.

Titusz

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!
Holnap jár le a 2 éves hűség, kedden (29-én) hosszabbítottunk újra 2 évre + kértem egy sima boxot a felvevős mellé a másik szobába is. Szuper családi HD csomag lett belőle. Azt mondták már szerdán aktíválva lesz, mondtam nem sűrgős. Csütörtök este mire hazaértem az eddíg megvolt csatornék negyede eltünt, felirat lett, hogy fizessek elő a csatornára. Tegnap este felhívtam a 1412-t kérdeztem mivan, azt mondták valamiért fel van függesztve az egész mert ki kell jönniük és személyesen a helyszínen beállítani valamit vagy boxot cserélni 
Mondtam ilyet még nem hallottam, mert a csatornákat központból állítják ahhoz nem kell külön box és legalább azokat a csatikat tegye vissza ami eddíg is volt. Sajnos nem tud semmit tenni majd telefonálnak, hogy mikor jönnek.
Ha jól emlékszem 2009 óta van optikai kábeles IPTV box-al és T-s ruterrel.
Tényleg kell cserélni felvevős box-ot mert pár csatornával több lesz? 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Komi
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Komi írta:

Sziasztok!
Holnap jár le a 2 éves hűség, kedden (29-én) hosszabbítottunk újra 2 évre + kértem egy sima boxot a felvevős mellé a másik szobába is. Szuper családi HD csomag lett belőle. Azt mondták már szerdán aktíválva lesz, mondtam nem sűrgős. Csütörtök este mire hazaértem az eddíg megvolt csatornék negyede eltünt, felirat lett, hogy fizessek elő a csatornára. Tegnap este felhívtam a 1412-t kérdeztem mivan, azt mondták valamiért fel van függesztve az egész mert ki kell jönniük és személyesen a helyszínen beállítani valamit vagy boxot cserélni 
Mondtam ilyet még nem hallottam, mert a csatornákat központból állítják ahhoz nem kell külön box és legalább azokat a csatikat tegye vissza ami eddíg is volt. Sajnos nem tud semmit tenni majd telefonálnak, hogy mikor jönnek.
Ha jól emlékszem 2009 óta van optikai kábeles IPTV box-al és T-s ruterrel.
Tényleg kell cserélni felvevős box-ot mert pár csatornával több lesz? 

Milyen IPTV boxod van most?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem kell cserelni a felvevost a csomagvaltas miatt. 

Az igenyed a csomagvaltas es a + stb felszerelese egy megrendelesen van, igy  a kett teljesitese egyidejuleg lehetseges. Tehat amikor a +stb-t a szerelok megcsinaljak akkortol lesz az uj csomagod aktiv.

Ez maskent ugy lehetett volna, hogy elobb rogziti az uj csomagot es mikor ez a megrendeles teljesul utana egy ujabb megrendelest indit a +stb megrendelesre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 perce, Komi írta:

Cisco isb2231  felvevős.  Kellene cserélni? Van ettől újabb jobb is? Az eddíg nézett sd-hd csatornákhoz teljesen megfelelt. 

Nem, ezt nem kell cserélni. Szerintem meg ér egy 1412 felhívni elmondani a panaszod.Csomag válltáshoz  a te esetedbe nem kell stb-t cserélni. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...