Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 2

November 8.-tól

Új Szuper HBO Pak és Szuper HBO Max Pak minicsomagok kerülnek bevezetése lakossági előfizetők részére IPTV és műholdas televízió szolgáltatáson. A csomag tartalma megegyezik a korábbi HBO csomagok tartalmával.

Szuper HBO Pak havi díja 1 év hűséggel 2300Ft. 2 év hűséggel 2000 Ft

Szuper HBO Max Pak havi díja 1 év hűséggel 2800 Ft. 2 év hűséggel 2400 Ft.

Forrás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Telekom Facebook oldalán elcsíptem egy ilyen posztot.... Remélem hogy csak kamu.

"Az IPTV kínálatunk a következők szerint módosul. A Családi és Családi HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY, a Travel a Fit HD, a Humor+, a Spíler TV és a CHILI, kikerül a National Geographic Channel, a National Geographic Wild, a D1TV és a FOX. A Családi + HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY HD és a Travel HD,
kikerül a National Geographic Channel HD és a National Geographic Wild HD. A Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a VH 1, a Filmbox, a FEM3, a Zenebutik, az Izaura TV és a KIWI, kikerül az MTV Hits és a Filmbox Prémium."

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
29 perce, Roli82 írta:

Telekom Facebook oldalán elcsíptem egy ilyen posztot.... Remélem hogy csak kamu.

"Az IPTV kínálatunk a következők szerint módosul. A Családi és Családi HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY, a Travel a Fit HD, a Humor+, a Spíler TV és a CHILI, kikerül a National Geographic Channel, a National Geographic Wild, a D1TV és a FOX. A Családi + HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY HD és a Travel HD,
kikerül a National Geographic Channel HD és a National Geographic Wild HD. A Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a VH 1, a Filmbox, a FEM3, a Zenebutik, az Izaura TV és a KIWI, kikerül az MTV Hits és a Filmbox Prémium."

Ha ez igaz,akkor nagyobb háborgás lesz mint eurosoprt2HD miat volt! Itt jegyzem meg nekem se tetszik a változás főlet hogy a 2 netgo HD kikerűl,nagyon felvegyok háborodva. >:(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

" Csatornakiosztás-változás

Tájékoztatjuk ügyfeleinket, hogy a médiaszolgáltatókkal kötött szerződés alapján illetve az egyes csatornák szerepeltetésének vállalt időpontjának lejárta miatt 2017. január 3-ától megváltozik tv-szolgáltatásaink csatornakiosztása .
Az új programkínálatot 2016. január 3-ától biztosítjuk, melyet követően a megszűnő csatornák már nem lesznek elérhetőek.

Fontos, hogy az  IPTV szolgáltatás esetén a csatornakiosztás változás miatt 2017.01.03. 00:00-08:00 között szolgáltatás kiesés lehetséges. Kérjük, ebben az időszakban ne indítsa újra set top box-ot (beltéri vevőegységet). Amennyiben 8 óra után sem áll helyre a szolgáltatás az újraindítás elvégezhető.

A főbb változások az alábbiak:

IPTV:

  • a Családi, Családi+HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY, a Travel, a Fit HD (SD), a Humor+, a Spíler TV és a CHILI, kikerül a D1TV
  • a Családi + HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY HD és a Travel HD, kikerül a National Geographic Channel HD és a National Geographic Wild HD
  • a Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a VH 1, a Filmbox, a FEM3, a Zenebutik, az Izaura TV és a KIWI, kikerül az MTV Hits és a Filmbox Prémium
  • a Nagyvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a FEM3 és a Zenebutik, kikerül a Viasat Nature/History HD a SkyNews és Travel
  • a Filmvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, a KIWI és az Izaura, kikerül a Baby TV és a Filmbox Prémium
  • a Globe kiegészítő minicsomagból kikerül a Viasat Nature/History HD
  • a Kids kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül KIWI, kikerül a Baby TV, a Speak! kiegészítő minicsomagból kikerül a SkyNews
  • a Filmbox kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, kikerül a Filmbox Prémium,
  • a Koktél csomaghoz rendelt Sport Mix minicsomagba új csatornaként bekerül a Spíler TV, a World Mix csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY és a Travel, a Movie Mix csomagba új csatornaként bekerül a Humor+, kikerül a Fun Mix , a Lifestyle Mix csomagba új csatornaként bekerül a CHILI és Fit HD, kikerül a D1 TV

Amennyiben bármilyen hibát észlelnek, kérjük, indítsák újra vevőegységeiket, melynek segítségével az esetleges hibák megszűnnek.Továbbá szeretnénk tájékoztatni, hogy a változás következtében elektronikus műsorújságunk csatornakiosztása is megváltozik, illetve  sajnos „kedvenc csatornáinak” listája is törlődik, így azokat újra be kell állítania. Ezt pár gombnyomással megteheti távirányítója segítségével, melyhez részletes leírást a szolgáltatáshoz kapott használati útmutatójában talál.

A kellemetlenségekért elnézést kérünk és köszönjük megértésüket!"

Forrás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
pontositás
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
6 órája, Roli82 írta:

Szia!

Ha jól tudom a monitornak támogatnia kell a HDCP (tartalom védelem) ellenkező esetben se kép se hang.

A neten talált specifikáció szerint a monitor DVI-D bemenete HDCP kompatibilis. Én inkább a kábelre gyanakodnék. Vannak olyan HDMI-DVI átalakítók, amik nem HDCP kompatibilisek, és olyanok is amik igen. Az utóbbiak - a licenc miatt - drágábbak. Az alábbinál például kifejezetten szerepel a HDCP:

https://edigital.hu/hdmi-kabel-csatlakozo/ednet-hdmi-dvi-atalakito-kabel-2-m-p14217

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Amint te is átkerülsz az új ügyfélkezelő rendszerbe,  tudom lerágott csont és sokszor halottad de erre nincs jobb válasz.  Azt hogy átkerültél már úgy ellenőrizheted hogy belépsz a My T-home fiókodba, amennyiben elérsz minden menüpontot és müködik minden akkor az új rendszerben vagy már. Ha pedig korlátozott fiók vagy hasonló hiba üzenetet kapsz akkor még a régi rendszerben vagy sajnos. Amennyiben átkerültél már az új rendszerbe és nincs 2 hd streamed akkor 1412 és beállítják neked. De fontos tudni hogy 2. hd stream CSAK kaox és optikai végponttal rendelkező előfizetők vehetik igénybe. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 perce, Vegso79 írta:

Szia igen erre meg arra hogy látom több box-ok modemek vannak hogy melyiket érdemes választani?

Nagyon nincs választásod egy fajra  felvevős box van, és két fajta nem felvevős de ugyan olyan rosszak és ugyan olyan jók.  Modemből meg új létesítés esetén Sagemcom-ot kapsz, rézen  Zte, vagy Speedporot, Optikán meg valami Huawei-t.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
4 perce, anonymus írta:

Optikán kinyomod a hangot akkor sima tv adásoknál van valami különbség ? Vagy csak a hangerő eltér és ennyi ?

 

OFF

Épített mini pc-n gondolkodom most, amin átmenne a iptv box jele. Legalább akkor el lehetne dugni a sarokba, lehet el kéne gondolkodnom optika hang dolgon

Off on

Nem tudom pontosan mire gondolsz. Jól szólnak a sima csatornák is, de az AC3 csatornák hangzása észrevehetően dinamikusabb, azaz erőteljesebbek a mélyek, a magasak és jól érzékelhető a közép tartomány is. A sima csatornáknál kicsit egybefolyik minden. A mini hifi csak sztereó, nem tudom 5.1-nél milyen lenne. Bár úgy tudom hogy olyan csatorna nem sok van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Sötétben tapogatózók de első tippem az lenne hogy a box és a tv euro scart kábellel van össze kötve. Ha igen akkor annak a két végét kéne megnézni hogy rendesen be van e dugva nem mozdult esetleg ki.

Hdmi kábeles összekötés esetén nem hiszem hogy hiba felléphet.  Ha meg mégis, kuka a box.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
14 perce, tks írta:

Ha az IPTV-n nincs hang, viszont kép van, az lehet a doboz hibája? Távoli segítséget kell nyújtanom egy családtagnak, és próbálom látatlanban kitalálni,mivel lehet a baj, hogy csak zúgás van hang helyett, de kép van rendesen. Ti a dobozra tippelnétek, vagy inkább a TV-re? Lehet olyan box szoftverhiba, ami ha beüt, akkor kép van, de hangot nem ad?

Jó lenne tudni hogy ez az összes csatornára vonatkozik-e? Olyan előfordult már hogy váltáskor az adott csatornán nem volt hang, de egy oda-vissza váltás ezt meg szokta oldani. Másik tippem ugyanaz, mint anonymusé.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
14 perce, Roli82 írta:

Pár napja jött meg a 62-es végű, hangosabb lett a hang, ma megjött a 63-as végű halkabb lett a hang. :D

Én meg pár napja a 62-vel még meg tudtam oldani, hogy az összes csatorna kb. azonos hangerővel szóljon. Most bezzeg a 63-nál a Discovery ShowCase elviselhetetlenül hangos, ha mondjuk a TVPaprikáról kapcsolok oda. Általában a HD csatornák hangja erősebb, de nem egyformán, viszont az SD csatornák között jelentős eltérések vannak. Nem néztem végig, de például a DoQ sokkal hangosabb a TVPaprikánál. Azt hiszem az utóbbi kirívóan halk, és a minősége is rosszabb a 63-as verzióban.

Ezzel viszont már elfogyott a tudományom.

Talán még nem múlt el a szilveszteri mámor a Telekomnál :$.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
17 órája, OldMike írta:

Én meg pár napja a 62-vel még meg tudtam oldani, hogy az összes csatorna kb. azonos hangerővel szóljon. Most bezzeg a 63-nál a Discovery ShowCase elviselhetetlenül hangos, ha mondjuk a TVPaprikáról kapcsolok oda. Általában a HD csatornák hangja erősebb, de nem egyformán, viszont az SD csatornák között jelentős eltérések vannak. Nem néztem végig, de például a DoQ sokkal hangosabb a TVPaprikánál. Azt hiszem az utóbbi kirívóan halk, és a minősége is rosszabb a 63-as verzióban.

Ezzel viszont már elfogyott a tudományom.

Talán még nem múlt el a szilveszteri mámor a Telekomnál :$.

Igazából amit a .62 csináltak azt úgy kb a .63 vissza is vonták.  Mert volt egy tömeges bug a .62 ben. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...