Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

Ha az IPTV-n nincs hang, viszont kép van, az lehet a doboz hibája? Távoli segítséget kell nyújtanom egy családtagnak, és próbálom látatlanban kitalálni,mivel lehet a baj, hogy csak zúgás van hang helyett, de kép van rendesen. Ti a dobozra tippelnétek, vagy inkább a TV-re? Lehet olyan box szoftverhiba, ami ha beüt, akkor kép van, de hangot nem ad?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
4 minutes ago, anonymus said:

Sötétben tapogatózók de első tippem az lenne hogy a box és a tv euorp scart kábellel van össze kötve. Ha igen akkor annak a két végét kéne megnézni hogy rendesen be van e dugva nem mozdult e esetleg ki. Hdmi kábeles összekötés esetén nem hiszem hogy hiba felléphet.  Ha meg mégis kuka a box.

Igen, scart-os az összekötés. Mozgatva nem hiszem, hogy nagyon volt, úgyhogy nem hiszem, hogy kicsúszott, de ezt csak személyesen tudom megnézni. Addig próbáltam ötletelni, hogy mással lehet-e probléma. A dobozon most hétvégén volt szoftverfrissítés, ezért merült fel bennem, hogy esetleg azzal lehet-e probléma, bár furcsa lenne, ha 3 nap múlva jön elő, de szoftverben minden elképzelhető.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
29 perce, anonymus írta:

Igazából amit a .62 csináltak azt úgy kb a .63 vissza is vonták.  Mert volt egy tömeges bug a .62 ben. 

Nem tudom hogy mi volt az a tömeges bug, én nem vettem észre semmit csak azt hogy sokat javult a hang. Lehet hogy pont az volt a baj?

Remélem hogy inkább más volt, amit talán kijavítanak, és visszaadhatják a jó hangot is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia.

Ami a Filmvilágban benne volt azok belekerültek a Szuper Családi HD-ba na meg a Nagyvilág mini csomag meg a két boros áron kínált  "prémium" csatorna is Fishing & Hunting és Classica.

Pénzkidobás megtartani a filmvilág minit 1800 Ft-ért!.

Szuper HBO Max Pak-ra válthatsz, ezt 1412 intézd vagy személyesen.

Filmvilág minicsomag jelenleg így néz ki

Filmvilág.PNG

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
7 órája, anonymus írta:

Fél füllel olyat halottam hogy, 3 boxot fizeted kapsz mégegy modemet és fizetsz egy második tv előfizetést csak nem az egész árát hanem a felét negyedét nem tudom. Szal fizetsz egy 3 boxos teljes havidíjas dolgot meg mellé egy, egy boxos negyed vagy fél havidíjas.

 

Nem tudom ez hogy megy pontosan mi a menete meg hogy mennyire igaz, egy misét megér viszont,

Köszönöm, rákérdezek :)

Valami hasonlót mondott a szerelő is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Üdv! Én a boxot sima RCA kábellel kötöttem össze külső hangszóróval, szerintem a házimozi is ilyen, ha valami jack dugós/vonalbemenetes a házimozi, akkor RCA - jack 3,5 átalakító kell. A TV és a box külön HDMI-vel van összekötve.

A TV-men van egy optical audio output nevű kimenet, ezt nem próbáltam, de gondolom ez is kivezetné a hangot egy ilyen bemenettel rendelkező házimozira. A kérdés már csak az, hogy ezt csak a tuner forrásából vagy a HDMI bemenet forrásáról is megtenné e.

Update: Most néztem, hogy az én és a te box típusodon is van SPDIF csatlakozó, ezis egy digitális optikai audio csatlakozó, szintén jó az ezt támogató házimozikhoz.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 órája, Rudi61 írta:

Sziasztok ! CISCO ISB2231 beltéri egységen keresztül miképpen tudom csatlakoztatni az LG házi mozi rendszert a Samsung UE40HU6900S LED TV-hez, hogy a házi mozin keresztül "jöjjön" a hang. :-)

 

 

Nálam ez úgy néz ki: IPTV box; sat box; média lejátszó HDIMI kábellel össze kötve a tv-vel,ezelnek a boxoknak mindnek van optikai kimente ( SPDIF), van hozzá egy optikai switch, ebbe csatlakoznak a boxok majd ez van össze kötve a házimoziba. Mivel neked csak boxot kell össze kötni a házimozival, így elég lesz a boxot optikával össze kötni a házimozival. Én példámat azért írtam le, hogy ha lesz másik eszközöd így tudod megoldani. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 perce, Supertech1960 írta:

A házimozi erősítőjére csatlakoztattam HDMI-vel a Cisco felvevős boxot, az erősítőt HDMI-vel a tv-hez. A box be sem kapcsol, ha ez a felállás van. Mi lehet a gond?

Az ARC megoldás nem jöhet szóba?

STB -> tévébe, a tévéből (ARC jelzésű HDMI) -> házimozi. Nyilván a tévének és a házimozinak is tudnia kell hozzá az ARC funkciót.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...