Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
4 órája, Brunnentaler írta:

OldMike, akkor azt mondod ha facebookon írok a Telekomra akkor elintézhető a dolog?
Azért kérdezem, csak mert nálunk a 63-as végű verzióval semmi baj sem volt, annyit érzékeltünk belőle csak hogy visszaállt a hang a régebbi normális (nem halk) verzióra.

Amennyiben nálad nincs gond az utolsó verzióval, akkor nincs miért visszaváltani. Egyébként nem kell a facebook-ra írni, mert nekem igazából a 1412-n intézték el (ott kellett kérni), az FB-n csak megtudtam hogy egyáltalán van ilyen lehetőség.

Nekem muszáj volt, mert sztereó erősítővel használom a tévét, és esélyem sem volt megoldani, hogy csatornaváltásnál ne kelljen állandóan a hangerőt változtani (nem is keveset). Most az STB-n beállított 18-as hangerővel minden (SD és HD) csatorna lényegében azonos erővel szól, a hangerőn meg csak a környezeti zajok függvényében kell módosítani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
21 perce, Horváth István írta:

Ma reggel megfagyott az adás, kihúztam a modemeket, kb 10 msásodpercre, bedugtam és azóta egyik tv-n sincs kép, ugyan úgy jön be mint eddig, a csatornákat kitudom választani, de kép nincs , csak fekete képernyő ? Mit tudok tenni ? fontos lenne

Ha modem alatt a settop boxot érted, akkor az valószínűleg kevés. A digitális útválasztót (HGW) is áramtalanítani kell, majd újraindítani. Amikor azon az internet kapcsolatot jelző led(ek) folyamatosan világítanak (például a cisco epc 3925 esetében az első négy led), akkor lehet az STB-ket elindítani (ha van felvevős, akkor először azt), egymás után.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Akkor csak a 1412 (illetve most már 1414, de azt hiszem mindkettő működik) felhívása marad.. Lehet olyan központi hiba, amit házilag nem lehet megoldani. Esetleg - ha van rá mód - meg kellene nézni számítógépen, hogy van-e internet kapcsolat, mert ha nincs akkor azt is mondani kell. A HGW hibája sem zárható ki, az is csak cserével oldható meg, a fenti módon.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
50 minutes ago, OldMike said:

Amennyiben nálad nincs gond az utolsó verzióval, akkor nincs miért visszaváltani. Egyébként nem kell a facebook-ra írni, mert nekem igazából a 1412-n intézték el (ott kellett kérni), az FB-n csak megtudtam hogy egyáltalán van ilyen lehetőség.

Nekem muszáj volt, mert sztereó erősítővel használom a tévét, és esélyem sem volt megoldani, hogy csatornaváltásnál ne kelljen állandóan a hangerőt változtani (nem is keveset). Most az STB-n beállított 18-as hangerővel minden (SD és HD) csatorna lényegében azonos erővel szól, a hangerőn meg csak a környezeti zajok függvényében kell módosítani.

Háát annyi gondom van csak vele amit leírtam. Halk szinte mindegyik csatorna. :-)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

a tv-n belül, hálózat, hálózati csatlakozás, és ott automatikus vagy kézi , mire menjek ? kézire, akkor megkell adnom a titkosítási kódot, meg is adom , rajta van a hgw-n, elkezd csatlakozni, de az irja sikertelen , mit csinálok rosszul ? 

az ethernet kábel nincs megfelelően csatlakoztatva, pedig bevan dugva.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 órája, Brunnentaler írta:

Háát annyi gondom van csak vele amit leírtam. Halk szinte mindegyik csatorna. :-)

Ha biztos vagy benne, hogy a 62 végű szoftverrel normálisan működött, akkor érdemes megpróbálni kérni az egyedi szoftvermódosítást, hátha sikerül. Egyébként csak marad a remény, hogy nem kell még éveket várni egy jobban működő verzióra (sajnos bekavar, hogy még mindig nincs teljesen rendben a honlap bizonyos felületeinek működése, ezt erőltetik, mivel ez még veszteséget is okozhat a Telekomnak, a gyengébb hang miatt meg talán nem pártolnak el az előfizetők).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nemrég megérkezett hozzánk az optikai szálas hálózat, és a gigabites internet mellett a Sat TV-t IPTV-re cserélték. Eleinte 3 db nem felvevős Tatung beltérit kaptunk, majd kértünk felvevőset, az egyik le lett cserélve. A felvevős Cisco beltéri normálisan működik, de elvileg ha az be van kötve, a hálózatban lévő nem felvevős beltériken is vissza lehetne nézni (és beállítani) felvételeket, de ott továbbra is csak azt írja ki, hogy „Felvétel kikapcsolva”. Mindhárom beltéri közvetlenül a kapott Huawei modem/router kombóhoz van kapcsolva Ethernet/UTP kábellel.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: nyuszika7h
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azt szeretném kérdezni, hogy mekkora merevlemez van a Cisco ISB2231 felvevős IPTV beltériben, mert sehol nem látom kiírva, az ISB2000 használati útmutató sem írja. Jó lenne, ha ki lenne írva, hogy mennyi hely van és mennyire van tele, mint a műholdas tv-nél volt. És kb. mekkora helyet foglalnak a felvett műsorok a hossz függvényében? (főleg SD, néha HD)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Ma megrendeltem a Telekom 120as netét, 130as tv-jét, és egy alap vezetékes telefont. Egy set top boxot kértem de mint kiderült az analóg adás már nincs a Telekomnál és van még 2 tv-m amire kellene még adás. Erre a plusz 2 tvre nekem nem kellene a 130as csatorna, elég lenne az az alap 20 vágy mennyi ami szokott lenni digitálisan. Ahhoz is kell nekem set top box vagy ha fogja a digitálisat a tv akkor nem kell? Remélem érthetően irtam le. Köszi. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

2 ip tv box-om van abból az egyik felvevős. Régen akár 5 különböző csatornát tudtam nézni vagyis 2 plusz 3 felvételin. Most odáig csökkent hogy max. 2 csatorna. Nem enged más csatornát nézni ha éppen 2 rögzítését csinál illetve ha 2 különböző csatornát nézünk akkor letiltja valamelyik beltéri ahogy elkezdi rögzíteni a másik csatornát. Hol tudom ezt visszaállítani mert nem találtam ilyen menüpontot?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...